• Informacje na temat:

  nogi małgorzata kożuchowska

Artykuły na temat: nogi małgorzata kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • "rodzinka.pl": Tomek się wyprowadza

  W finale czwartego sezonu "rodzinki.pl" Tomek Boski (Maciej Musiał) poinformuje swoich rodziców, Natalię (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), że wyprowadza się z rodzinnego domu. Poznaj szczegóły!

 • "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  W trzecim sezonie "Drugiej szansy" życie Moniki Boreckiej (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) po raz kolejny zostanie wywrócone do góry nogami. Powód? Urodzi córeczkę i będzie miała stalkera! Nowe odcinki będzie można oglądać od 13 lutego w TVN.

 • Prywatnie zostaję blondynką

  ..."Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • Odzew widzów dodaje skrzydeł

  Coraz więcej mówi się o kinowej wersji "rodzinki.pl". Pani zdaniem jest szansa na przeniesienie serialu na srebrny ekran? Małgorzata Kożuchowska : - Uważam, że to super pomysł i byłabym szczęśliwa, gdyby było nam dane wejść na plan filmowy i zrobić fabułę. Film miałby zapewne podobny charakter co 'rodzinka.pl' , ale pamiętajmy, że fabuła rządzi się swoimi prawami. Jest to zamknięta całość, więc...

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • "Prawo Agaty": Zajdzie w ciążę!

  ...zespołu dołączy Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), ale piękna pani prokurator otrzyma bardziej intratną propozycję. Jakby tego było mało, Przybysz dowie się, że jest w ciąży! Na szczęście to...

 • "Prawo Agaty": Kłopoty bohaterów

  W obliczu problemów nieoczekiwanie do bohaterki wyciągnie dłoń Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), narażając dla koleżanki własną karierę. Aktorzy nie chcą zdradzać fabuły nadchodzących(...) niepostrzeżenie, ale kiedy odkryje, że prawda leży po stronie Przybysz, będzie walczyć o sprawiedliwość i prawdę. Konsekwencje będą bardzo poważne: Okońska wyleci z Warszawy - zdradza Małgorzata Kożuchowska...

Dyskusje na temat: nogi małgorzata kożuchowska