• Informacje na temat:

  nogi mariah carey

Artykuły na temat: nogi mariah carey
 • Mariah Carey: Nogi za miliard dolarów

  W lecie rozpocznie się pierwsza od trzech lat trasa koncertowa Mariah Carey. Popularna wokalistka postanowiła przed występami na scenie ubezpieczyć swoje słynne nogi na astronomiczną sumę miliarda dolarów.

 • Mariah Carey na wózku inwalidzkim

  Gwiazda pop Mariah Carey była widziana na wózku inwalidzkim na lotnisku LAX w Los Angeles.

 • Mariah Carey winna zwolnieniom w EMI?

  EMI, trzecia pod względem wielkości wytwórnia płytowa na świecie, zmuszona jest zwolnić do końca marca aż 1800 pracowników, a za taką decyzję obwiniana jest... Mariah Carey. Dokładnie rzecz ujmując chodzi o astronomiczną odprawę, jaką firma EMI Records musiała zapłacić piosenkarce za wcześniejsze rozwiązanie z nią kontraktu.

 • M. Carey: Gwiazdorskie wymagania

  Mariah Carey zaszokowała pracowników hotelu "Baglioni" w Kensington w Londynie, kiedy zażyczyła sobie czerwonego dywanu przed wejściem. Żeby było ciekawiej, wokalistka postawiła na nogi obsługę o godz. 2 nad ranem.

 • Mariah Carey: Wpadka na koncercie w RPA

  .... Najbliższe koncerty Carey odbędą się w czerwcu w Las Vegas, gdzie jest ona rezydentką Caesars Palace . Zobacz taniec Carey: Mariah Carey w Polsce:(...) i nie mógł aktywnie uczestniczyć w trasie wokalistki) i zatańczyła dla niego do utworu "Touch My Body". Tanaka został wprowadzony na scenę przez swoich kolegów, następnie Mariah usiadła mu na...

 • Gwiazda schudła 15 kilogramów

  Amerykańska wokalistka pop Mariah Carey znów może pochwalić się zgrabną figurą. Po narodzinach bliźniąt gwiazda długo zmagała się z nadwagą.

 • Bliźniaki gwiazdy pop zrobiły pierwsze kroki

  Mąż piosenkarki Mariah Carey zdradził, że ich bliźniaki Moroccan i Monroe zrobiły pierwsze kroki. Gwiazdorskie małżeństwo czekało na to trzynaście miesięcy.

 • Król pomidorów kontra słoneczna Shakira

  Sprawdzamy, co na długie październikowe wieczory przygotowały muzyczne wytwórnie. W najbliższych dniach ukażą się m.in. premierowe płyty kolumbijskiej gwiazdy Shakiry, weteranów Joe Cockera, Carlosa Santany, Eltona Johna oraz świąteczny album Mariah Carey z kolędami i piosenkami bożonarodzeniowymi.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  ...najnowsze wydawnictwo. Rywalizacja na nowych zasadach sprawia, że np. kompozycja "Nobody To Love" formacji Sigma ma 22 miliony odtworzeń na Spotify, a ostatni singel Mariah Carey - "You Don't Know What To Do" - niespełna 800 tysięcy. W "kontrolowanych" warunkach Mariah Carey zjadłaby Sigmę na śniadanie. Ale gdy decydują odbiorcy, show-biznes zostaje wywrócony do góry nogami. Artyści, którzy do niedawna...

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  ...na 900 tysięcy dolarów: "Różna kwota ubezpieczenia na obydwie nogi wynika stąd, że na prawej nodze mam małą bliznę" - tłumaczy modelka. Za przykładem znanej modelki poszła Mariah Carey, która ubezpieczyła swoje nogi na zapierającą dech w piersiach kwotę 1 miliarda dolarów. Ubezpieczenie zostało zawarte w 2006 roku, gdy gwiazda występowała w reklamie maszynek do golenia Gillette. Również o kończyny...