• Informacje na temat:

  nogi prezenterek tvp

Artykuły na temat: nogi prezenterek tvp
 • Izabella Krzan o Sylwestrze TVP

  Będą mi się lekko nogi trzęsły - przyznaje Izabella Krzan przed debiutem na zakopiańskiej scenie. Prezenterka jest jednak przekonana, że po pierwszym stresie bez trudu wejdzie w rolę gospodyni imprezy sylwestrowej. Gwiazda uważa się bowiem za osobę, na którą stres działa motywująco, a prowadzenie dużych eventów zawsze było jej marzeniem.

 • Sylwia Dekiert: Nowa twarz i nadzieja TVP?

  Do telewizji trafiła poniekąd dzięki... Adamowi Małyszowi. Sylwia Dekiert, znana m.in. z wiadomości sportowych, poprowadziła konferencję zapowiadającą nową ramówkę TVP. W poniedziałek zadebiutuje w roli współgospodyni "Dzień dobry, Polsko!", a w środę przeprowadzi "Wielki Test".

 • Marta Manowska miała wypadek samochodowy. Apeluje do fanów!

  Marta Manowska miała wypadek samochodowy. Prezenterka TVP opowiedziała o tym kilka dni temu w jednym ze swoich InstaStories. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" wyznała, że to ona spowodowała wypadek, ponieważ w trakcie jazdy zerknęła na telefon. "Wystarczyła chwila nieuwagi" - mówiła w swoim apelu do fanów.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2016 przyznane!

  ...tekstach ani rządu i premier Beaty Szydło, ani nowych władz TVP z Jackiem Kurskim na czele. Aluzji politycznych było sporo... Pierwszą nagrodę otrzymał Maciej Orłoś , który zwyciężył w kategorii(...) Kostka (34%). Miejsce drugie zajął Jarosław Kret (22%), trzecie - Tomasz Wasilewski (17%) Pierwsza nominacja i od razu wygrana! "Jestem absolutnie zaskoczona, ręce mi się trzęsą, nogi mi się trzęsą...

 • Trudno mnie złamać

  Wydawało się, że jej największym osiągnięciem była błyskawiczna popularność zdobyta w TVP na początku lat 90. i wyjście za mąż za dziennikarza telewizyjnego Tomasza Lisa. Potem stała się żoną i matką(...) masaż głowy, który postawił mnie na nogi. Sama sobie robisz taki masaż? - Nie, sama nie dasz rady, bo trzeba mieć przeszkolenie, wiedzieć jakie punkty energetyczne nacisnąć. Dziewczyna, która mnie...

Wideo na temat: nogi prezenterek tvp
 • Izabella Krzan o Sylwestrze TVP

  Będą mi się lekko nogi trzęsły - przyznaje Izabella Krzan przed debiutem na zakopiańskiej scenie. Prezenterka jest jednak przekonana, że po pierwszym stresie bez trudu wejdzie w rolę gospodyni imprezy sylwestrowej.