• Informacje na temat:

  nogi soni bohosiewicz

Artykuły na temat: nogi soni bohosiewicz
 • Maja Bohosiewicz (25 l.) w najnowszym wpisie na blogu skomentowała swoją urodę. Jesteście zaskoczeni?

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • Jastrzębska, Krupińska, Bohosiewicz: Najdroższe sukienki z balu TVN

  ...złotych. Z kolei aktorka Sonia Bohosiewicz zdecydowała się na suknię maxi wykonaną z włoskiego tiulu, z gorsetem, który zdobiły koronki ręcznie wyszywane cekinami. Cena sukni - 5500 złotych. Zobacz...

 • "Gang Wiewióra": Pazura i Grabowski

  W piątek, 4 lipca, na ekranach kin zadebiutuje animacja "Gang Wiewióra". W polskiej wersji językowej opowieści o zwierzętach planujących skok na sklep z orzeszkami głosy podkładają m.in. Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Sonia Bohosiewicz pokazuje nogi!

  Sonia Bohosiewicz (36 l.) nie tylko schudła ponad 10 kg, ale także zmieniła garderobę na ultrakobiecą. Na prezentacji męskiego zapachu aktorka pojawiła się w mini! Jak wam się podoba?

 • "Bitwa na głosy" już bez Edyty Górniak!

  Tym razem z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Edyty Górniak. Natomiast bezkonkurencyjna jest drużyna Ryszarda Rynkowskiego, która po raz kolejny zdobyła największą ilość głosów.

 • Bohosiewicz rezygnuje z aktorstwa. Teraz będzie studiować...

  Mai Bohosiewicz (22 l.) nie udało się dostać do żadnej szkoły aktorskiej. Celebrytka postanowiła więc studiować prawo.

 • "Chaos" podbił Koszalin

  "Chaos" w reżyserii Xawerego Żuławskiego zdobył statuetkę "Wielkiego Jantara 2007" i 20 tysięcy złotych - główną nagrodę zakończonego w sobotę wieczorem, 23 czerwca, 26. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

 • "Na dobre i na złe": Szokująca tajemnica sprzed lat

  W ​wyniku wypadku w stadninie koni 45-letnia Iwona (Sonia Bohosiewicz) i jej córka Martyna (Joanna Zalewska) trafią do Leśnej Góry.

 • Gwiazdy nigdy nie były tak blisko!

  ...serialu podjęła się FormaProduction: Marta Jarzębska-Ciesielska oraz Jarosław Ciesielski. W serialu wystąpili już min. Antoni Pawlicki, Sonia Bohosiewicz i Agnieszka Więdłocha. Julia Wieniawa...

Wideo na temat: nogi soni bohosiewicz
 • Podejrzani zakochani

  Nieśmiały Albert (Bartek Kasprzykowski) szuka miłości w internecie. Surfując w sieci, natrafia na równie spragnioną bliskości Barbarę (Sonia Bohosiewicz). Oboje przyjmują podobną strategię - ona podaje się za tajemniczą Simonę, on za przystojnego francuskiego amanta. Gdy wreszcie umawiają się na spotkanie w realu, kontynuują maskaradę, wysyłając na randkę atrakcyjnych zastępców (Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski). W efekcie wszyscy trafiają do hotelu, gdzie grasuje groteskowa szajka...

 • Wojna polsko-ruska

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Doroty Masłowskiej z Borysem Szycem, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W filmie występują również: Roma Gąsiorowska ("Pitbull"), Sonia Bohosiewicz ("Rezerwat"), Anna Prus ("Ja wam pokażę!") i Maria Strzelecka ("Chaos"). Autorem scenariusza i reżyserem jest Xawery Żuławski, laureat nagrody za filmowy debiut na FPFF w Gdyni 2008. Filmowa "Wojna polsko-ruska" to pełna adrenaliny, bezkompromisowa opowieść o młodych ludziach głodnych emocji i przeżyć i o...