• Informacje na temat:

  nominacje 2011

Artykuły na temat: nominacje 2011
 • Opole 2011: Nominacje do Superjedynek

  Poznaliśmy nominowanych do plebiscytu Superjedynki na tegorocznym festiwalu w Opolu.

 • Telekamery 2014: Nominacje!

  Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl! Telekamery mają szczególną wartość dla ludzi telewizji, bo głosowanie widzów jest formą podziękowania im za pracę i inwencję. Nominacje uwzględniają opinie(...)" oraz prezenterowi Krzysztofowi Ziemcowi. "Magazyn..." to ukochane dziecko dziennikarza Michała Olszańskiego i scenarzystki Barbary Paciorkowskiej. Zwyczajne statuetki zdobył w latach 2011 (kat...

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  ..., organizowany jest już od 15 lat przez redakcję najpoczytniejszego magazynu telewizyjnego w Polsce. W tej edycji Telekamer "Tele Tygodnia" można brać udział w terminie od 28 listopada 2011 roku do 4 stycznia(...) - nagrody w poszczególnych kategoriach przyznane zostaną po podliczeniu głosów, oddanych WYŁĄCZNIE za pomocą SMS-ów. Zasady głosowania SMS W tegorocznej edycji głosujemy od 28 listopada 2011 do...

 • Fryderyki 2011: 9 nominacji Moniki Brodki

  W środę (24 lutego) ogłoszono listę nominowanych artystów do Fryderyków 2011. W tym roku do Biura Akademii Fonograficznej wpłynęło 726 zgłoszeń we wszystkich kategoriach.

 • Nominacje do telewizyjnych Oscarów

  Ogłoszono nominacje do najbardziej cenionych nagród branży telewizyjnej - Emmy, nazywanych telewizyjnymi Oscarami, które we wrześniu 2011 roku wręczone zostaną już po raz 63. Najwięcej nominacji zdobył serial "Mad Men".

 • Polskie Nagrody Filmowe: Nominacje

  ..."Essential Killing" Jerzego Skolimowskiego, "Różyczka" Jana Kidawy-Błońskiego oraz "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha otrzymały nominacje do Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2011 w kategorii najlepszy polski film.

 • People's Choice Awards: Nominacje!

  Amerykańscy kinomani wyłonili swoich filmowych faworytów za 2011 rok. Nominacje do People's Choice Awards otrzymały m.in. takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Julia Roberts, Daniel Radcliffe i Anne Hathaway. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 11 stycznia 2012 roku.

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Orły 2013: Nominacje ogłoszone!

  ..."Jesteś bogiem", "Obława" i "Pokłosie" będą walczyły o Orła w kategorii "najlepszy film". W czwartek, 7 lutego, w Pałacu Prymasowskim w Warszawie zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2013, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, odpowiednika francuskich Cezarów, czeskich Lwów czy hiszpańskich Goi.

 • Muzyczne Telekamery: Nominacje

  Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, a może ktoś z muzycznej rodziny Markowskich? Poznaj nominowanych do nagrody Telekamery Tele Tygodnia 2011 w kategorii "muzyka"!

Zdjęcia na temat: nominacje 2011
Wideo na temat: nominacje 2011
 • Dziękuję za nominację

  Serialowa Majka jest onieśmielona nominacją do nagrody Telekamera 2011 w kategorii: Aktorka: - To całe wyróżnienie traktuje z wielkim szacunkiem. Jestem bardzo wdzięczna i trochę onieśmielona tym faktem, ponieważ jak po prostu debiutuję - powiedziała Joanna Osyda.

 • Dziękuję za wyróżnienie

  "Nominacja do Telekamery 2011 to dla mnie najlepszy dowód na to, że warto codziennie z uśmiechem wstać do pracy: na plan i do teatru. Dziękuję bardzo za to wyróżnienie" - mówi serialowa Marta.

 • Każda nagroda jest ważna

  Andrzej Młynarczyk nominowany jest do Telekamery 2011 w kategorii: Aktor. To już 14. edycja plebiscytu Tele Tygodnia. "Każda nagroda jest ważna. To jest wyraźny znak, że to co robimy, podoba się" - tłumaczy Andrzej Młynarczyk. Telewidzowie mogli dostrzec aktora w serialach: "Oficer", "Rodzina zastępcza", "Kryminalni" czy "Pierwsza miłość", ale produkcją, która uczyniła go sławnym jest "M jak