• Informacje na temat:

  normalny facet

Artykuły na temat: normalny facet
 • Bohosiewicz o Dorocińskim: Prawdziwy facet

  ..."Z Marcinem łączy mnie ogromny sentyment filmowy. To szalenie uzdolniony aktor. Ale pies z tym czy on jest uzdolniony, czy nie. To fantastyczna osoba, normalny ciepły facet. Prawdziwy facet. Co jest bardzo rzadkie wśród naszych aktorów." Po raz pierwszy Dorociński i Bohosiewicz spotkali się w 2003 roku na planie filmu "Show". Dziś należą do najbardziej rozpoznawalnych gwiazd naszego kina...

 • Mateusz Ziółko: Musiałem robić rzeczy, których normalnie bym nie zrobił

  ...i tak inspirujące doświadczenie. Musiałem robić rzeczy, których normalnie bym nie zrobił. No, nie wyszedłbym w szpilkach i innym dziwnym stroju, nie ma mowy. Dla faceta to jest jednak przełamanie jakichś...

 • "Nazistowski gwałciciel dzieci": Szokujące słowa o ojcu Kevina Spaceya

  Kevin Spacey opisał kiedyś w jednym z wywiadów swojego ojca jako "normalnego faceta z klasy średniej, zakochanego w Anglii". Jednak brat aktora Randall rysuje inny obraz ich taty. Nazywa go sadystycznym neonazistą, który przez całe dzieciństwo wykorzystywał go seksualnie.

 • Czesław Mozil: To ze mną idzie do łóżka

  ...14 lutego, w Walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz", nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście.

 • Czesław Mozil debiutuje jako aktor

  W szkolnych jasełkach grywał Jezuska i Heroda, i poważnie myślał o karierze aktora. Po latach - jak sam mówi - sprzedał duszę diabłu i został muzykiem. Jednak nigdy nie powiedział ostatniego słowa. 14 lutego, w walentynki, Czesław Mozil zadebiutuje na dużym ekranie w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

 • Bill Murray: Rum i krótkie spodenki

  ..."Chcieliśmy, żeby wystąpił w 'Iron Manie'. Problem w tym, że nikt nie potrafił go wtedy odnaleźć. Normalnie facet zapadł się gdzieś pod ziemię". Problemów, z jakimi zetknął się Robert Downey Jr., nie miał na szczęście mistrz komedii Wes Anderson.

 • Synowie Kazimierza Kutza: Z równą pasją robił filmy i kluski śląskie

  Z równą pasją robił filmy i kluski śląskie, był dobrym facetem - tak zmarłego 18 grudnia reżysera Kazimierza Kutza wspominali podczas piątkowego pogrzebu jego synowie Gabriel i Tymoteusz.

 • Marion Cotillard: Każdy film jest dla mnie nową przygodą

  ..."Widziałam w nim potencjał na mnóstwo przezabawnych scen, a także podjęcie tematu walki z własnym wizerunkiem" - mówi Marion Cotillard o filmie "Facet do wymiany".

 • Alan Andersz: Radość to nie luksus

  On już wygrał najważniejszy bieg w swoim życiu. To wyścig, którego stawką był powrót do świata żywych i... uśmiech na twarzy. Dzisiaj zaraża swoim pozytywnym podejściem do ludzi. Za dużo było bólu w jego życiu, aby teraz marnował czas na smutek. Alan Andersz to facet pełen pozytywnej energii, który czerpie z życia pełnymi garściami.

 • Wojciech Błach: Zawsze autentyczny

  Widzowie znają go z ról sympatycznych facetów. Prywatnie jest człowiekiem, który chętnie porozmawia z każdym. Nic dziwnego, że świetnie radzi sobie w „Surprise, Surprise”.

Zdjęcia na temat: normalny facet
Wideo na temat: normalny facet
 • Dorota Wróblewska o homoseksualistach: To są normalni faceci

  Dorota Wróblewska, stylistka i producentka, apeluje o tolerancję dla homoseksualistów. W branży mody, gdzie pracuje, jest wiele osób tej orientacji. W tym środowisku jest to normalne i powszechnie akceptowane, dlatego Wróblewskiej tak trudno zrozumieć powszechną homofobię. – Homoseksualizm otacza nas od setek lat, nie jest to nic nowego. Dlatego dziwi mnie homofobia. Nie akceptuję jej. Branża mody to w większości homoseksualiści. To są normalni faceci – mówi Dorota Wróblewska.

 • "Julia": Michał Lewandowski: zagrać geja inaczej

  Nie gram Maćka-geja w sposób, w jaki do tej pory gej był grany. Gram normalnego faceta bez naleciałości kojarzonych ze środowiskiem homoseksualnym - Michał Lewandowski o tym, jak gra mu się swojego bohatera w serialu "Julia". Z punktu widzenia aktora, im bardziej różnorodne propozycje, tym jest fajniej - dodaje.

Dyskusje na temat: normalny facet