• Informacje na temat:

  norwegia

Artykuły na temat: norwegia
 • "Barwy szczęścia": Ucieczka do Norwegii

  Bartek spakuje się i wyjedzie bez pożegnania...

 • Gehenna w Poznaniu

  Zasłużona, black / deathmetalowa formacja Gehenna z Norwegii zagra na początku maja w Poznaniu.

 • "Barwy szczęścia": Znak z Norwegii

  Milczenie Bartka martwiło matkę. Teraz wreszcie się odezwie.

 • Sirenia: Album gotowy (nowa płyta "The Seventh Life Path")

  Symfo-gothicmetalowa formacja Sirenia z Norwegii ujawniła szczegóły premiery swojej siódmej płyty.

 • Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda przebywają z oficjalną wizytą w Norwegii. Prezydent spotkał się z królem Haraldem V, jego żoną Sonją, premier Erną Solberg oraz norweską Polonią. Zdjęcia, które pojawiły się na oficjalnym profilu Dudy, z ironią skomentował Jarosław Kuźniar: "Za nami rok mądrej, dojrzałej, estetycznej, rozsądnej, pełnej szacunku dla ludzi i prawa, nowoczesnej a nie ksenofobicznej prezydentury Andrzeja Dudy. Brawo. Szkoda, że to potrwa jeszcze tylko 4 lata".

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Sylwia Arnesen jest gwiazdą w Norwegii!

  Pamiętamy ją z wielu epizodycznych ról - Mirki z sagi "Nad rozlewiskiem", Renaty z "Na Wspólnej", "Szpilek na Giewoncie" czy "Sprawy na dziś", w którym Sylwia Arnesen (niegdyś Juszczak) grała główną rolę młodej, dziennikarki. Aktorka postanowiła jakiś czas temu zmienić swoje życie.

 • Norweski serial o polskim imigrancie budzi emocje

  "To nie jest film o Polakach" - zarzeka się producent norweskiego serialu "Walka o byt", którego bohaterem jest fikcyjny polski imigrant Tomasz Nowak. Po emisji pierwszych odcinków wśród Polonii zawrzało - na twórców serialu spadły oskarżenia o powielanie sterotypu Polaka - ubogiego i oszukującego.

 • Czartoryska dostała pracę w... Norwegii!

  "Księżniczce" marzy się międzynarodowa kariera?

 • Były piłkarz został aktorem

  Jeden z największych talentów skandynawskiego futbolu Norweg John Carew, zakończywszy dwa lata temu karierę, zagrał w filmie kryminalnym, który w lipcu wejdzie na ekrany kin. Niedawno aktorskie zdolności ujawnił również kapitan reprezentacji Szwecji Zlatan Ibrahimović.

Zdjęcia na temat: norwegia
Wideo na temat: norwegia
 • Sarsa tęskni za pracą fizyczną

  Sarsa, zanim odniosła sukces ze swoją pierwszą płytą "Zapomnij", sprzątała campingi w Norwegii. Dzisiaj tęskni za pracą fizyczną. "Ta praca wydawała mi się wtedy ciężka, dzisiaj wiem, że byłam totalnie zrelaksowana, umysł był czysty, określone godziny pracy, poukładana, zdrowe odżywianie, wyglądałam młodziej" - mówiła w programie "Duży w maluchu".

 • Obywatel roku

  Norwegia, kraj porządnych ludzi. A najbardziej porządnym z porządnych jest Nils. W uznaniu ciężkiej pracy na rzecz społeczności oraz przepustowości lokalnych dróg zdobył właśnie tytuł Obywatela Roku. Radość Nilsa nie trwa jednak długo. Jego syn staje się przypadkową ofiarą w porachunkach przestępczego półświatka. Nils decyduje się na własne, amatorskie śledztwo. Porządek musi być. Jego niekonwencjonalne metody niezamierzenie wywołują wojnę wśród konkurujących gangów. Nawet w kraju tak...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1740.

  Artur wyznacza nagrodę za jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Marty. Wkrótce następuje przełom w sprawie jej zaginięcia: porywacz Walawskiej - Krzepiński - zostaje aresztowany. Angela myśli tylko o Robercie. Dziewczyna nie ma czasu dla przyjaciół, jest gotowa zrezygnować z wymarzonej podróży dookoła świata, która bez ukochanego nie ma dla niej sensu, a nawet pragnie mieć z Milewiczem dziecko. Iwona nadal myśli o zmianie zawodu, a Hubert i Klara starają się ją przekonać, że jest stworzona...

 • Łowca trolli

  Czy zastanawiacie się, dlaczego w Norwegii jest tak mało chrześcijan? Sytuacja jest znacznie poważniejsza, niż się wydaje. To wszystko wina Trolli, które przez wieki siały spustoszenie. Przekazy mówią o ich ogromnej sile i równie ogromnej głupocie. Brutalne i nieobliczalne nie wybrzydzają - jedzą wszystko, ale ich przysmakiem pozostaje krew chrześcijan. Rządy Norwegii od wieków dementują informacje o tych legendarnych stworach i specjalnej, tajnej jednostce, która zajmować się ma ich...

Dyskusje na temat: norwegia