• Informacje na temat:

  nos steczkowskiej

Artykuły na temat: nos steczkowskiej
 • Kayah zagra na nosie Steczkowskiej?

  Kayah (47 l.) zagra na nosie Justynie Steczkowskiej (43 l.) i zepsuje jej długo szykowaną trasę koncertową? Tak twierdzi jeden z tabloidów. Podobno 47-letnia wokalistka chce pokrzyżować plany młodszej koleżance.

 • Steczkowska łamie przepisy

  Popularna piosenkarka już po raz drugi w ciągu paru dni dała kiepski popis jako kierowca.

 • Magda Steczkowska ma poważny problem z włosami!

  Magda Steczkowska nie ma łatwego życia, odkąd Agata Duda została pierwszą damą. Wszystko z powodu ich uderzającego podobieństwa, za co odpowiedzialna  jest przede wszystkim bardzo podobna fryzura i wydłużony nos. Jednak wspomniane włosy sprawiają Magdzie jednak coraz więcej kłopotów.  Jak donosi "Fakt", młodsza Steczkowska zaobserwowała ostatnio bardzo niepokojące objawy... "Magda narzeka...

 • Czy Górniak utrze nosa Dodzie?

  Dorota "Doda" Rabczewska i Edyta Górniak wystąpią razem w nowym show "Diwy". Rozmowy prowadzone są też z Marylą Rodowicz i Justyną Steczkowską.

 • Steczkowska planuje operację nosa

  37-letnia Justyna Steczkowska od dłuższego czasu ma problemy z oddychaniem. Wszystko przez niedrożne drogi oddechowe. Dlatego już niebawem piosenkarka podda się operacji.

 • Steczkowska: Zmieniono mi nos!

  "W obiektywie Justyny Steczkowskiej" - to program, w którym znana polska piosenkarka odkrywa za sprawą fotografii piękno kobiet. Tych zwykłych, ale zarazem niezwykłych pań. Dzięki swojej wrażliwości i pomocy specjalistów od makijażu i stylizacji, eksponuje kobiecość i wyjątkowość bohaterek programu emitowanego na antenie Polsat Cafe.

 • Magda Steczkowska: Nie kapryszę

  Siostra Justyny Steczkowskiej wydała ostatnio swoją drugą płytę. Choć na krążku jest zestaw melodyjnych piosenek, żadna z nich nie została wielkim hitem. Stacje muzyczne także jej nie rozpieszczają, a nagrody dziwnym trafem przechodzą jej koło nosa. Czy to dlatego, że w środowisku Magda Steczkowska ma opinię trudnej we współpracy? "Ciekawe, kto to napisał? Oczywiście nie zgadzam się z tą opinią...

 • Owsiak: "Zaskoczymy wszystkich ludzi"

  Setki, tysiące znów wyruszą na przełomie lipca i sierpnia do Kostrzyna nad Odrą, gdzie odbędzie się XVI Przystanek Woodstock. Znów utworzą tętniące życiem festiwalowe miasteczko, wielki świat nie tylko z muzyką w tle (także spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych, liczne warsztaty, tematyczne wioski itp.).

 • Koszmarna niedziela Steczkowskiej

  To nie był najlepszy dzień dla 35-letniej piosenkarki. Najpierw poniosła spektakularną porażkę w finale "Tańca z gwiazdami", a gdy wracała do domu po imprezie kończącej show, zatrzymała ją policja, podejrzewając, że gwiazda wraca w stanie nietrzeźwym.

 • "Obrabiają tyłek" Dodzie?

  Dorota Rabczewska znów ostro potraktowała swoje starsze koleżanki po fachu. Ponownie dostało się Justynie Steczkowskiej i Edycie Górniak.

Wideo na temat: nos steczkowskiej
 • Ze wszystkich sił

  Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych na nowo zbliża, rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Czas wojny

  W 1914 roku Joey, piękny, gniady źrebak z charakterystyczną białą kreską na nosie, zostaje sprzedany armii i rzucony w wir wojny na Froncie Zachodnim. Wraz ze swoim oficerem bierze udział w walce przeciw wrogom, będąc świadkiem koszmaru bitew we Francji. Nawet w zrujnowanych okopach odwaga Joey'ego wzrusza otaczających go żołnierzy. Koń znajduje wśród nich ciepło i nadzieję. Jednak wciąż tęskni za Albertem, synem farmera, którego opuścił. Czy będzie mu dane jeszcze kiedyś zobaczyć prawdziwego...