• Informacje na temat:

  nowa aktorka barw szczęscia

Artykuły na temat: nowa aktorka barw szczęscia
 • Anna Karwan: Kontrowersyjny wątek w "Barwach szczęścia"

  ...​W nowym sezonie "Barw szczęścia" pojawi się wątek, którego się nie spodziewałam. Myślę, że będzie on dość kontrowersyjny, choć mi osobiście bardzo się podoba - zdradza Anna Karwan. Wokalistka podkreśla, że praca na planie serialu jest bardzo wymagająca. Często zdjęcia trwają po 12 godzin, a w tym czasie nagrywanych jest wiele rożnych scen, dlatego trzeba być perfekcyjnie przygotowanym do...

 • Namiesza w "Barwach szczęścia"

  W "Barwach szczęścia" pojawi się nowa bohaterka. Edyta uprzykrzy życie rodzinie męża żądaniami, pretensjami i namawianiem do przestępstwa. Zagra ją znana z serialu "Klan" Agnieszka Wosińska.

 • Nowa postać w "Barwach szczęścia"

  Niewinne spojrzenie błękitnych oczu i niechęć do wścibskich sąsiadek. Czy Dominika, nowa bohaterka "Barw szczęścia", coś ukrywa?

 • Nowe twarze w "Barwach szczęścia"

  Co łączy Dorotę Naruszewicz i Ewę Konstancję Bułhak? Już we wrześniu pojawią się w "Barwach szczęścia". Ich bohaterki to kobiety z pazurem.

 • Moro wróciła do "Barw szczęścia"

  Joanna Moro wróciła na plan "Barw szczęścia". W nowych odcinkach wątek jej bohaterki zostanie mocno rozbudowany.

 • ​Ilona Łepkowska o "Barwach szczęścia": Dużo się wydarzy

  Od pierwszego etapu produkcji "Barw szczęścia" miała decydujący głos we wszystkich kwestiach.​ Ilona Łepkowska wymyśliła ideę serialu, tytuł i dobrała obsadę.

 • Anna Dereszowska w "Barwach szczęścia"

  Anna Dereszowska nie ukrywa, że żyje z kalendarzem w ręku. Sporządzając listę zawodowych zobowiązań aktorki, można dostać zadyszki. Właśnie dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia".

 • Kuna odeszła z "Barw szczęścia"

  Izabela Kuna postanowiła odejść z serialu "Barwy szczęścia". Dlaczego? Ponieważ zamierza skupić się na pisaniu.

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  ..., gdzie spotka Bartka (Bartosz Gelner). - Ta znajomość dość szybko przerodzi się w coś poważniejszego - zdradza młoda aktorka. - To dziewczyna bez zahamowań, chwyta, co przynosi życie. Nie ma problemu(...) jego współlokatora Jędrka, okaże się, że jest dla niej równie intrygujący. Jemu też zawróci w głowie... Ciekawie zapowiada się także wątek Honoraty, w którą wciela się Anna Smołowik, ceniona aktorka...

 • "Barwy szczęścia": Nowa postać

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła Patrycja Soliman, znana widzom m. in. z "Pensjonatu pod Różą. Aktorka wcieli się w Karolinę, studentkę ASP, a zarazem kochankę Pawła (Marcin Hycnar).

Zdjęcia na temat: nowa aktorka barw szczęscia
Wideo na temat: nowa aktorka barw szczęscia
 • "Barwy szczęścia": Pożegnanie Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z „Barw szczęścia”, żegna się z produkcją, w której gra od prawie 10 lat i której zawdzięcza ogromną popularność. - Czas na nowe życie – wyznała aktorka(...) – powiedziała w rozmowie z magazynem „Party”. Aktorka, która na planie „Barw szczęścia” po raz pierwszy stanęła pod koniec czerwca 2007 roku, twierdzi, że właśnie wtedy rozpoczął się

 • "Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska-Brauer i Joanna Liszowska o 13. sezonie

  związane. Joanna Liszowska opowiada także o dramatycznej przygodzie, która spotkała ją pierwszego dnia na planie. Gdyby nie łut szczęścia, dalsze odcinki mogłyby nie powstać, gdyż aktorka... otarła się o śmierć! Czy w trzynastym sezonie życie "Przyjaciółek" nabierze zupełnie nowych barw? Gwiazdy zdradzają nam też, że w nowej serii pojawi się świeża krew - nowe postacie, w które wcielą się Tamara