• Informacje na temat:

  nowa celebrity

Artykuły na temat: nowa celebrity
 • Podano listę uczestników "Celebrity Splash"!

  "Super Express" podał nazwiska celebrytów, którzy zgodzili się skakać do basenu w nowym show Polsatu! Najbardziej zdesperowane gwiazdy show-biznesu?

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  Na informacje "Faktu" o swoim udziale w nowym show "Celebrity Splash" zareagował wokalista Ich Troje.

 • Marcin Mroczek gwiazdą show "Celebrity Splash"!

  Kariera bliźniaków z "M jak miłość" w ostatnich latach znacząco osłabła. Wydawało się nawet, że Mroczki pogodziły się z zaistniałą sytuacją i odpuścili sobie lans na ściankach. Okazuje się jednak, że Marcin wyraźnie zatęsknił za utraconą popularnością i zdecydował się wziąć udział w nowym show "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą wykonywać skoki z trampoliny do basenu prezentując salta...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • "Super Express": Maciej Dowbor miał wypadek na treningu do „Celebrity Splash”!

  Według doniesień tabloidu Maciej Dowbor (37 l.) uległ wypadkowi podczas treningów do „Celebrity Splash”. Producenci zapewniają jednak, że jego dalszy występ w programie nie jest zagrożony.

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • ​"M jak miłość": Robert Moskwa tłumaczy się z udziału w show "Celebrity Splash"

  Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z "M jak miłość", jest jednym z 24 śmiałków, którzy zdecydowali się na udział w nowym show Telewizji Polsat "Celebrity Splash". - Udział w tym programie jest cudowną przygodą - twierdzi aktor.

 • Elżbieta Jędrzejewska w "Celebrity Splash!"

  "Na siniaki już nawet nie zwracamy uwagi" - mówi aktorka serialowa i dubbingowa Elżbieta Jędrzejewska. Uczestniczka nowego show Polsatu - "Celebrity Splash!" przekonuje, że skoki do wody to sport ekstremalny, który wymaga ogromnej koncentracji.

 • Ola Szwed - nowa celebrity?

  Ola Szwed kończy w tym roku 17 lat i jak sama wyznaje "Super Expressowi": "Z natury jestem chłopczycą, zawsze lubiłam bawić się z kolegami. Jednak czasy, kiedy się biłam z chłopakami już minęły. Dostrzegam, że robię się coraz bardziej kobieca i doskonale wiem, że podobam się mężczyznom". Gazeta donosi, że jej atrakcyjność dostrzegła jedna z firm odzieżowych i zaproponowała Oli pracę modelki - co...

 • Ola Ciupa schudła po "Celebrity Splash"

  Ola Ciupa, znana z klipu "My Słowianie", ma nowe hobby - zaczęła uprawiać bieganie. Z tego faktu nie jest zadowolony Donatan, gdyż modelka mocno schudła już podczas udziału w show "Celebrity Splash". - Próbuje mnie utuczyć. Kupuje mi chipsy - zdradza młoda gwiazda.

Wideo na temat: nowa celebrity
 • Polsat pokazał spot promujący "Celebrity Splash" z nagimi gwiazdami!

  Polsat szykuje się do wiosennej ramówki, której największym hitem ma być nowe show "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody. Właśnie w sieci pojawił się spot reklamujący program! "Tak bardzo rozebranych gwiazd jeszcze nie widzieliście" - oznajmia lektor w reklamie. Nas nadal najbardziej zaskakuje obecność Adama Kraśki, uczestnika show TVP "Rolnik szuka żony", który na tle