• Informacje na temat:

  nowa dziewczyna barona

Artykuły na temat: nowa dziewczyna barona
 • Wszystkie wcielenia Barona Cohena

  ...demaskuje, a jedynie upokarza i wyszydza innych, by w jak najlepszym świetle postawić siebie. Sacha Bez względu na to, jaka jest prawda, warto z pewnością docenić zdeterminowanie Barona Cohena(...) jachcie na Lazurowym Wybrzeżu. W jaki sposób komik postanowił jeszcze bardziej podsycić uwagę mediów? "Zabijając" supermodelkę! Po pozorowanej scenie bójki była dziewczyna George'a Clooneya nagle zniknęła...

 • Skoda Auto Muzyka: Wybrańcy Tomsona i Barona po przesłuchaniach

  ...28 września w Warszawie odbyły się pierwsze przesłuchania w ramach konkursu Skoda Auto Muzyka. W Studiu LAS wystąpiły zespoły wybrane przez Tomsona i Barona.

 • Skoda Auto Muzyka: Wybrańcy Tomsona i Barona

  ...głosowanie w drużynie Tomsona i Barona. Spośród 260 zgłoszonych nagrań, głosujący wyłonili TOP50, a z niej jurorzy wybrali finałową piątkę utworów, które zostaną im zaprezentowane na żywo 28 września(...) przekonywały Adama Sztaby. W tym roku Sybilla Sobczyk zaprezentowała się w siódmej edycji "The Voice of Poland". Po zaśpiewaniu przez nią "Moje życie to" Sofy odwróciły się fotele Tomsona i Barona, Marii...

 • Dziewczyna Borata to zakupoholiczka

  Isla Fisher - prywatnie życiowa partnerka Borata, czyli Sachy Barona Cohena i matka ich córeczki Olive, jest zakupoholiczką. Nie umie się pozbyć kart kredytowych i każdy gorszy nastrój poprawia sobie wydawaniem pieniędzy. To błędny krąg i nawet najbliżsi nie potrafią jej pomóc. Co na to jej mężczyzna? Jest niewątpliwie bardzo zadowolony.

 • Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. To niebawem może się zmienić, aktorka jest bowiem jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!

 • ​Natalia Kukulska nową trenerką w "The Voice of Poland"

  Natalia Kukulska ma wprawę w trenowaniu innych. Robiła to już w "Bitwie na głosy". Teraz skompletuje sobie drużynę, by doprowadzić ją (lub przynajmniej spróbować) do finału VII edycji popularnego show "The Voice of Poland".

 • Miley Cyrus dla "Vanity Fair" o małżeństwie, orientacji seksualnej, Trumpie i nowej płycie

  ...myśleliśmy, że ludzie będą nas słuchać. Może ktoś zda sobie sprawę, jak szkodliwe będzie to dla naszego kraju, jeśli to się stanie. Oczywiście nikt się nie przejął" - opowiadała. Nowa muzyka Cyrus...

 • Natalia Kukulska w "The Voice of Poland": Znamy nowy skład trenerów!

  To już potwierdzone! W siódmej edycji "The Voice of Poland" pojawi się Natalia Kukulska. Pozą nią zobaczymy dobrze już znanych trenerów: Andrzeja Piasecznego, Barona i Tomsona oraz Marię Sadowską. Skład trenerski ujawniono w programie "Pytanie na Śniadanie".

 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • "The Voice Of Poland": Łzy po występie

  ...dalej. A tu przychodzi taka dziewczyna i okazuje się, że wszystkie nasze sztuczki, zabiegi i kłamstwa nagle pękają jak puszka Pandory. Zaczynamy mieć łzy w oczach. To była moja nagroda. A to, że mnie...