• Informacje na temat:

  nowa hannah montana

Artykuły na temat: nowa hannah montana
 • Kogo kocha Hannah Montana?

  Ona musiała się zakochać! Kto? Miley Stewart czyli Hannah Montana z kinowej wersji telewizyjnego przeboju - "Hannah Montana. Film". Zakochać się nie jest trudno, ale nastoletnia idolka młodych widzów wybrała chłopaka, którego już obwołano nowym Bradem Pittem!

 • "Hannah Montana" na ekranie

  W połowie kwietnia na ekrany polskich kin trafi film fabularny "Hannah Montana The Movie" opowiadający o przygodach tytułowej bohaterki znanej wcześniej z serial u. W tytułowej roli idolka nastolatków Miley Cyrus.

 • "Hannah Montana" na ekranie

  W połowie kwietnia na ekrany polskich kin trafi film fabularny "Hannah Montana The Movie" opowiadający o przygodach tytułowej bohaterki znanej wcześniej z serial u. W tytułowej roli idolka nastolatków Miley Cyrus.

 • Miley Cyrus vs "Hannah Montana": Ataki lęku i problem z tożsamością

  Miley Cyrus ujawniła, że okres nastoletni, kiedy grała w popularnym disneyowskim serialu "Hannah Montana", poskutkował u niej nieprawidłową budową ciała i atakami lęku. Jak twierdzi, szefowie telewizyjni mieli bardzo wysokie wymagania względem jej wyglądu.

 • Miley Cyrus dla "Vanity Fair" o małżeństwie, orientacji seksualnej, Trumpie i nowej płycie

  ..., czego doświadczyłeś" - opowiadała. Powrót do "Hannah Montana" W trakcie wywiadu nie zabrakło również powrotów do przeszłości. Wokalistka opowiedziała m.in. o pracy na planie serialu "Hannah Montana", w którym występował jej ojciec Billy Ray Cyrus . "Nic dziwnego, że zwariowałam na kilka lat. Moi rodzice byli świetni. Każdy z nich jest wielkim fanem marihuany. Pamiętam, że gdy nagrywaliśmy...

 • Chce być nową Madonną

  Miley Cyrus, 15-letnia gwiazda disnejowskiego serial u "Hannah Montana", chciałaby stać się nową Madonną. Uważa, że królowa pop jest jej największą inspiracją.

 • "Aniołki Charliego": Zwiastun i piosenka

  Była gwiazda serialu "Hannah Montana", a dziś piosenkarka pop Miley Cyrus z pomocą Ariany Grande i Lany Del Rey nagrała piosenkę do nowej wersji filmu "Aniołki Charliego". Ukazał się też zwiastun oczekiwanej produkcji.

 • USA: A to niespodzianka!

  Ani My Chemical Romance, ani John Legend, tylko ścieżka dźwiękowa z kolejnej telewizyjnej serii z wytwórnia Walta Disney'a "Hannah Montana", zadebiutowała na pierwszym miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych "Billboard 200".

 • Noah Cyrus z nowym teledyskiem "Stay Together"

  ...zatytułowany "NC-17". Noah, najmłodsza z piątki rodzeństwa Cyrus, zaczynała w serialu "Hannah Montana" (grała tam niewielkie epizody). Wystąpiła również w klipie swojego taty Billy'ego Raya Cyrusa "Face of...

 • 18-latka chora z miłości. Zobacz teledysk!

  Sprawdźcie zakochane roboty w nowym klipie Emily Osment, 18-latki znanej z "Hannah Montana" (gdzie występowała u boku Miley Cyrus).