• Informacje na temat:

  nowa kochanka

Artykuły na temat: nowa kochanka
 • "M jak miłość": Kochanka z mafii!

  Werner wyzna Budzyńskiemu, że... jest o krok od zakochania. - Spotkałem kogoś, kto... nadaje na tych samych falach, z kim się rozumiem w pół słowa... - I kto, zupełnym przypadkiem, jest seksowną blondynką? Tymczasem Dagmara, jego nowa "przyjaciółka"... spotka się z Borysem - gangsterem, który ją wynajął, by prawnika uwiodła. Co tym razem zleci jej mafia?

 • Kochankowie, kosmonauci, obywatele

  "Dzień dobry, kocham cię!" i "Obywatel" to dwa polskie filmy, które powalczą o widzów w ten weekend. Będzie im tym trudniej, że do kin wchodzą też: długo oczekiwany "Interstellar", nagrodzone w Cannes "Mapy gwiazd" i dotykający ważnych problemów społecznych "Śmieć".

 • "Barwy szczęścia": Była kochanka pogodzi małżonków?

  Co wydarzy się w 2207. odcinku serialu?

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Jeremy Meeks będzie ojcem! Kochanka urodzi mu dziecko

  ...traktuje dość poważnie. Jak dowiedział się magazyn "Us Weekly", nowa ukochana za kilka miesięcy urodzi mu dziecko! Oby tylko za jakiś czas nie potraktował jej podobnie jak byłej żony... Jeremy...

 • Retrospektywa Philippe'a Garrela na T-Mobile Nowe Horyzonty

  Bohaterem największej tegorocznej retrospektywy festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty (23 lipca - 2 sierpnia) będzie Philippe Garrel - jeden z najbardziej bezkompromisowych reżyserów w historii francuskiego kina oraz konsekwentny kontynuator Nowej Fali.

 • Jarosław Iwaszkiewicz nigdy nie zostawił rodziny dla młodego kochanka. Żył w trójkącie

  ...kryzysu w ich związku przyczyniła się kobieta. Nie była to Anna, ale nowa kochanka Jerzego, z którą ten chciał się ożenić. Między zwaśnionymi mężczyznami coraz częściej dochodziło do spięć. Iwaszkiewicz...

 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Różne obszary kina autorskiego

  Około 350 filmów twórców z 50 krajów zostanie pokazanych na 15. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym T-Mobile Nowe Horyzonty, który odbędzie się w dniach 23 lipca - 2 sierpnia we Wrocławiu.

 • "Na Wspólnej": Była żona vs kochanka

  Dlatego też, gdy któregoś dnia przychodzi po Ignasia, a drzwi otwiera jej nowa partnerka Brzozowskiego, kobieta nie kryje irytacji. Jej gniew wzmaga również to, że synek jest mocno niezadowolony, iż musi iść z mamą. Kilka dni później Ignacy wybiera się na kurs judo razem z synkiem Julii, Olkiem. Michał nie ma nic przeciwko temu, ale okazuje się, że zapomniał, iż synek tego dnia ma spędzić czas...

 • Nowe Horyzonty: "Performer", Pasolini, dokument o Fassbinderze

  W Międzynarodowym Konkursie Filmy o Sztuce w ramach 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty o główną nagrodę będzie rywalizował "Performer" Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy - produkcja Wajda Studio, która miała swoją premierę światową na festiwalu w Rotterdamie. W programie imprezy znalazły się także: dokument o Rainerze Wernerze Fassbinderze oraz biograficzny "Pasolini" w reżyserii Abla Ferrary.

Zdjęcia na temat: nowa kochanka
Wideo na temat: nowa kochanka
 • Stare czy nowe?

  Nowa kochanka, nowe życie, a może tęsknota za tym co było? Co wybierze Michał? O tym porozmawialiśmy z Robertem Kudelskim.

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • „Na Wspólnej”: Kochanka odbije Marka metodą „na dziecko”?

  Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) Zimińscy znajdą się na życiowym zakręcie. Ich wieloletni związek zostanie wystawiony na wielką próbę. Była kochanka Marka, nie da o sobie zapomnieć. Przyparty do muru mężczyzna wyzna w końcu żonie, że będzie miał z Natalią dziecko. Danuta dozna szoku. Każe mężowi wynosić się z domu. Zimińska stwierdzi, że nie pojmuje, jak mąż mógł ją tak zranić. Ze

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

Dyskusje na temat: nowa kochanka
 • Re: "Za marzenia": Zemsta kochanka!

  Dawno nie bylo tak fajnego serialu,nic tam nie jest oczywiste i przewidywalne,super inteligentna,zabawna tresc,z dobrymi aktorami,pani Bohosiewicz tez mnie zadkoczyla,pierwszy raz pozytywnie,bardzo dobrze gra,i mam nadzeje ze ta moja nowa sympatia do niej,nie zniknie w innej produkcji,bo w tej jest rewelacyjna,cala reszta obsady tez,łacznie z ex kochankiem Zosi :-)

 • Re: "M jak miłość": Zazdrosna kochanka

  Inne też mowią przez zęby , a nowa niania to cedzi slowa jak przez durszlak

 • Re: "M jak miłość": Będą kłopoty

  Nowa kochanka Zduńskiego to będzie ksiądz proboszcz z Plebanii, a wszystko odkryje to ojciec Mateusz, Halinka i Ferdek wprowadza sie do Grabiny.

 • Re: Iza to nowa kochanka Pawła...

  Ładniejsza od "Madzi-sradzi"

 • Re: "Barwy szczęścia": Oświadczyny w sypialni

  Tfurcy seriali wprowadzają nowy obyczaj: ośfiatczyny w sypialni, potem ślup w kościele, potem nowa kochanka itd. To takie nowoczesne, europejskie. Wyrzućmy zaściankową Polskę ze świadomości Polaków. Radosnego świętowania życzę wszystkim, nie tylko zdrowo myślącym.

 • Re: "Na Wspólnej": Zwiastun najnowszych odcinków

  przestałam oglądać Na wspólnej.scenariusze sa coraz głupsze a aktorki beznadziejne.nie wiem jak można zdradzać taka fajna żonę jak Danka z byle jaka baba jaka jest nowa kochanka Marka.ten watek jest chyba niezbyt udany.poza tym czy aby serial się podobał muszą być zdrady i to takie prostacki.

 • Re: "Na dobre i na złe: Marek Bukowski nie odchodzi z serialu!

  No trudno, ja Adwi lubię najbardziej, dla nich kiedyś nie zrezygnowałam z oglądania serialu ( a już miałam taki zamiar) i tak mi zostało.A Falkowicz dla mnie nie zawsze był ciekawy, był taki czas, ze mnie nudził. Ale teraz uważam, że będzie się działo dużo ciekawego w jego wątku. Nowa córka, dawna kochanka , kto wie co jeszcze mu dołożą. Poza tym ta postać Smudy wygląda na ciekawą i bez

 • Re: "M jak miłość": Olga Frycz ostro o serialu! Jak obóz pracy?

  jej kochanka zarabia 20000 zł i jeżdżenia niewygodnym autem za 850 tyś. Stało się to dla niej nudne. Zaproponowała mi śniadanie. Pomyślałem no kobieta bardzo ładna, ale trochę znudzona. Jestem osobą(...). Poszliśmy razem do filharmonii, eleganckiej włoskiej restauracji, a następnie ufundowała mi i sobie masaż. Aktualnie jesteśmy w luksusowym hotelu, Stefania (bo tak ma na imię moja nowa znajomość) Tak

 • Oto nowa kochanka Pawła!

  Ta nowa mogłaby grać w głośnym już, choć nie nakręconym jeszcze "Smoleńsku" Martę Kaczyńską - podobna ;).

 • Iza to nowa kochanka Pawła...

  Paweł powinien być z magdą ale nawet dobrze żę kogoś znalazł