• Informacje na temat:

  nowa miłość marka mostowiaka

Artykuły na temat: nowa miłość marka mostowiaka
 • ​"M jak miłość“: Oto nowy westchnień młodego Mostowiaka!

  Niebawem Mateuszowi (Krystian Domagała) przejdzie miłość do nauczycielki matematyki Justyny (Olga Kalicka). Powód? Młody Mostowiak znajdzie sobie nowy obiekt westchnień!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • "M jak miłość": Ewa też pożegna Mostowiaków

  To naprawdę nieprzyjemna wiadomość dla wszystkich fanów "M jak Miłość". A rodziny Mostowiaków szczególnie. Choć pewnie można było się jej spodziewać. Po tym, jak z serialu po 18 latach zdecydował się odejść Kacper Kuszewski, swoją rezygnację złożyła też Dominika Kluźniak, jego serialowa żona Ewa.

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "M jak miłość": Nowe problemy Marka

  W poniedziałkowym odcinku (emisja 29 października) Mostowiak zdradzi siostrze, że jego firma ma kłopoty i ktoś prowadzi z nim cichą "wojnę"...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Dziecko zostaje u Mostowiaków?

  Matczyna miłość Przypomnijmy, że Ewa (która niedawno poroniła) odwiedzając kościół w Lipnicy znalazła w świątyni porzucone dziecko: dziewczynkę, której matka nadała imię Ewa. Mostowiakowa zabrała(...). Uważni widzowie seriali mogli zapamiętać ją jako Paulinę Nowaczyk z telenoweli "Na Wspólnej". Ola jest mieszkanką Lipnicy. Wychowuje ją babcia, bo rodzice wyjechali za chlebem do Norwegii. Jak udało...

 • Teresa Lipowska: W kuchni tylko w serialu

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z serialu "M jak miłość", na planie większość czasu spędza w kuchni. Seniorka rodu podaje tam swoje wspaniałe pierogi i ciasta. Ale w realnym życiu aktorki wygląda to zupełnie inaczej.

 • "M jak miłość": Kisielowa zamieszka z... Mostowiakami!

  .... Tymczasem Barbara, wiedząc już, że jej przyjaciółka wpadła w poważne tarapaty, zapyta Marka (Kacper Kuszewski) i Ewę (Dominika Kluźniak), czy mają coś przeciwko temu, by zaproponowała Zofii gościnę. - Tak(...)W 1332. odcinku "M jak miłość", na emisję którego TVP2 zaprasza w poniedziałek 27 listopada o godzinie  20.50, do Kisielowej zgłosi się mężczyzna, któremu sprzedała swój dom. - Wiem, że dopiero za...

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

Zdjęcia na temat: nowa miłość marka mostowiaka
Wideo na temat: nowa miłość marka mostowiaka
 • "M jak miłość": W ich nowym domu straszy!

  Paweł - ku wielkiemu niezadowoleniu żony - bardzo poważnie zainteresuje się propozycją Marka (Kacper Kuszewski), by wspólnie prowadzili rodzinny biznes w Grabinie. Chodzi o uruchomienie dużej - bodaj największej w całym regionie - przetwórni warzyw i owoców. A Franek (Piotr Nerlewski) - na prośbę Mostowiaka - znajdzie stary dom do wynajęcia, w którym młodzi Zduńscy mogliby zamieszkać na wsi

 • "M jak miłość": Odcinek 1373.

  wyznaje Marii, że jest w niej zakochany. Kisielowa po tym, jak wróżka przepowiedziała jej nową miłość, zaczyna zerkać na Kolędę. Mateusz nadal wzdycha do Justyny i robi się zazdrosny o przyjaźń dziewczyny z Markiem. W końcu wysyła do Ewy anonimowy list, w którym sugeruje, że Mostowiaka i Górską może łączyć romans.

 • "M jak miłość": Co w nowym sezonie?

  Czarne chmury nad rodziną Mostowiaków… Zobacz zwiastun 14. sezonu "M jak miłość" - i poczuj dreszcz emocji! Brutalny atak na Martę. Problemy Marka i dramat, który czeka serialową Jankę… Przed wami pierwsza zapowiedź odcinków, które na antenie pojawią się tuż po wakacjach!