• Informacje na temat:

  nowa nadzieja

Artykuły na temat: nowa nadzieja
 • "Nowy początek" : Nowa nadzieja

  W ostatnich latach nadejście jesieni stało się dla miłośników kosmicznych mariaży zapowiedzią prawdziwej filmowej uczty. Po stonowanej "Grawitacji", barokowym "Interstellar" i bezkonfliktowym "Marsjaninie", tradycję podtrzymuje "Nowy początek".

 • Greta Gerwig: Buntownicza dusza, nadzieja i wielkie emocje

  Film "Małe kobietki" Grety Gerwig to adaptacja słynnej XIX-wiecznej powieści autorstwa Louise May Alcott, pionierki literatury kobiecej. Historia sióstr March uznawana jest za uniwersalną opowieść o dorastaniu, poszukiwaniu własnej drogi i tożsamości. "Za każdym razem, gdy czytałam tę książkę, znajdowałam w niej coś nowego. Chciałam, aby film był pełen ruchu, gracji i piękna. Żeby emanowała...

 • Sylwia Dekiert: Nowa twarz i nadzieja TVP?

  ...temu organizatorzy pewnej imprezy sportowej w skokach przez przeszkody zaproponowali, żebym sama się nauczyła jeździć. Wsiadłam na konia i tak jeżdżę do tej pory. W pracy jest pani w swoim żywiole...

 • Nowa nadzieja polskiego kina

  Już niebawem do kin wejdą dwa nowe filmy z Jakubem Gierszałem, którego podziwialiśmy ostatnio w głośnej "Sali samobójców", komedia "Milion dolarów" oraz sensacyjna "Yuma". Aktor opowiada o swojej dobrze się rozpoczynającej się karierze.

 • Weekend w kinie: Miłość, nadzieja, wiara

  Osiem filmów wchodzi na ekrany polskich kin w piątek, 12 kwietnia. Wśród premier jest thriller erotyczny dla młodzieży zatytułowany "After" oraz nowa wersja "Hellboya", w którym w główną rolę wciela się tym razem znany ze "Stranger Things" David Harbour.

 • Sofa: Nowa nadzieja Kayah

  Kayax, wytwórnia należąca do Kayah, od chwili swojego debiutu może się pochwalić niemal samymi sukcesami. To w jej barwach ukazały się płyty Krzysztofa Kiljańskiego, Zakopower, Marii Peszek, czy Mosqitoo. Jej kolejną nadzieją jest grupa Sofa, która w najbliższy piątek, 12 maja, wyda debiutancką płytę "Many Stylez". - To genialny zespół - zachwala Kayah w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Telekamery 2016: Nadzieja telewizji

  Nowością bieżącej edycji Telekamer "Tele Tygodnia" jest nowa kategoria - "nadzieja telewizji". Głosować można do 4 lutego, laureata poznamy 22 lutego 2016 roku.

 • Open'er Festival 2017: Dua Lipa - nowa nadzieja brytyjskiego popu

  Zaczynała od coverów na Youtube, a obecnie uważa się ją za jedną z najbardziej ciekawych wokalistek pop w Wielkiej Brytanii. Dua Lipa, bo o niej mowa, 1 lipca wystąpi podczas Open'er Festivalu i będzie to jej pierwszy występ w Polsce.

 • Nadzieja się już spełniła

  ...z drugim albumem w dyskografii "A Weekend in the City" (2.) oraz chicagowscy punk popowcy Fall Out Boy z "Infinity on High" (3.). Natomiast na liście przebojów aż na pozycji 2. zadebiutowała nowa piosenka...

 • Stanisława Celińska: Moje przesłanie to miłość i nadzieja

  ...ogromnego dorobku aktorskiego, artystka może się także pochwalić muzycznym talentem. W 2012 roku wydała płytę "Nowa Warszawa". W 2015 roku ukazała się jej kolejna płyta, "Atramentowa", za którą aktorka(...)-latka, pod wpływem książki o Helenie Modrzejewskiej. "Czytałam wówczas, w wieku około dwunastu lat, książkę o Helenie Modrzejewskiej. Zafascynowała mnie. Myślę, że to pod jej wpływem podjęłam...

Zdjęcia na temat: nowa nadzieja
Wideo na temat: nowa nadzieja
Dyskusje na temat: nowa nadzieja