• Informacje na temat:

  nowa partnerka wiśniewskiego

Artykuły na temat: nowa partnerka wiśniewskiego
 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

 • 30 lat Ich Troje. Michał Wiśniewski ujawnia gości

  ...8 września w Amfiteatrze w Opolu odbędzie się jedyny koncert Ich Troje w ramach jubileuszu 30-lecia zespołu Michała Wiśniewskiego.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • Pamiętacie program "Tylko nas dwoje"? Pudzianowski był jego gwiazdą!

  ...).  Pudzianowski przebrał się m.in. za ówczesnego chłopaka Dody , Nergala , za Michała Wiśniewskiego , a najbardziej w pamięć widzom wrył się wykonaniem utworu "I’m Too Sexy" z repertuaru grupy Right Said...

 • "Dziecko szczęścia"

  ..."używek", za to - z intelektualnym zapleczem (śmiech). Moja postać -Wojtek, niedawno został magistrem kulturoznawstwa, zaś Marek - filozofii. Staramy się znaleźć równowagę pomiędzy "mieć" a "być(...) człowiekiem "na luzie". I jakoś egzystuje. "Jakoś", czyli nie tak, jakby sobie tego życzył. Można powiedzieć, że świadomie zrezygnował z planu A, wybierając plan B... Kuba Wesołowski: Tego nie wiem...