• Informacje na temat:

  nowa piosenka chylińska

Artykuły na temat: nowa piosenka chylińska
 • Agnieszka Chylińska o pokusach

  ..."Zajmujemy się z mężem dzieciakami, ale nie chciałabym, żeby mnie to ukatrupiło. Ja chcę śpiewać!" - podkreśla Agnieszka Chylińska w "Dzień dobry TVN".

 • Chylińska zakłada róż

  Agnieszka Chylińska "Modern Rocking", EMI...

 • Agnieszka Chylińska i "Królowa łez" (nowa płyta "Forever Child")

  Ale niespodzianka! Bez żadnych zapowiedzi Agnieszka Chylińska w piątek 30 września wypuściła nową płytę "Forever Child".

 • Co sądzicie o nowej Chylińskiej?

  Najnowsza piosenka Agnieszki Chylińskiej "Nie mogę cię zapomnieć" zapowiada drugi solowy album wokalistki zatytułowany "Modern Rocking". Premiera singla odbyła się 1 października na antenie Radia RMF FM. "Nie mogę cię zapomnieć" i cały album "Modern Rocking" to efekt współpracy Agnieszki z zespołem producenckim Plan B, czyli znanymi z Sistars Markiem Piotrowskim i Bartkiem Królikiem. Chylińska...

 • Chylińska gromi koleżanki!

  Trzy czołowe polskie wokalistki wydały ostatnio albumy: Kayah, Agnieszka Chylińska i Anita Lipnicka. Waszym zdaniem ten jesienny pojedynek zdecydowanie wygrała Agnieszka Chylińska.

 • Chylińska ujawnia okładkę

  Piotrowski i Bartek Królik tworzący Plan B. Ten duet występował w Sistars, współpracował także z Natalią Kukulską przy jej płycie "Sexi Flexi". Agnieszka Chylińska napisała wszystkie teksty na "Modern(...), znanej wcześniej z grupy O.N.A., ukazał się w 2004 roku. Przeczytaj również: Chylińska "dojrzała i zaskakująca"

 • Nowa płyta i teledysk Chylińskiej

  Na 19 marca zaplanowano premierę debiutanckiej płyty zespołu Chylińska. Jak się łatwo domyślić, jego wokalistką jest Agnieszka Chylińska, do niedawna śpiewająca w formacji O.N.A. Wspomagają ją m.in. znani z tej samej grupy muzycy, Zbigniew Kraszewski i Wojciech Horny.

 • Recenzja Agnieszka Chylińska "Forever child": Emocjonalna wyrypa

  Dużo Agnieszka Chylińska mówi ostatnio o swoich kryzysach, o poszukiwaniu Boga, o zatracaniu się w rodzinie, o szukaniu siebie. Nie są to słowa puste - wokalistka skończyła 40 lat i wygląda na to, że dopadł ją typowy "kryzys wieku średniego". Po młodzieńczym buncie, po odkrywaniu kobiecości, po oddaniu całej siebie swoim dzieciom, Chylińska wraca do nas jako cień człowieka. Czy słychać to na...

 • Chylińska: Teraz "Zmysłowa"

  ...o plany koncertowe, to Chylińska w najbliższym czasie wystąpi w Warszawie (klub "Proxima", 21 sierpnia), Płocku ("Klub 69", 27 sierpnia) i Grójcu (koncert plenerowy, 28 sierpnia).

 • Agnieszka Chylińska i "Mam zły dzień": Wrażliwa dziewczyna u Kuby Wojewódzkiego

  Po premierze nowej płyty "Pink Punk" Agnieszka Chylińska będzie gościem wtorkowego programu (30 października) Kuby Wojewódzkiego.