• Informacje na temat:

  nowa piosenka rihanny

Artykuły na temat: nowa piosenka rihanny
 • W listopadzie ukaże się nowa płyta Rihanny!

  Rok po wydaniu albumu "Rated R" ukaża się kolejne wydawnictwo Rihanny. Nowa płyta zatytułowana będzie "Loud" i ujrzy światło dzienne w listopadzie.

 • Zobacz nowy przebój Rihanny!

  Teledysk do utworu "Take A Bow" możecie zobaczyć tylko na stronach INTERIA.PL. Nowa singel Rihanny jest obecnie największym światowym przebojem.

 • Posłuchaj nowej piosenki Rihanny. Murowany hit?

  ...takiego" - zaznaczyła piosenkarka. Dodajmy, że intrygująco prezentuje się okładka singla, na którym Rihanna zwija skręta z... diamentów. Posłuchaj "Diamonds" Rihanny: Sprawdź tekst piosenki(...). "Diamonds" pilotuje siódmy studyjny album piosenkarki, której pracowitość jest imponująca. Od czasu debiutu w 2005 roku albumem "Music Of The Sun" Rihanna co roku prezentowała fanom nową płytę...

 • Rekord Rihanny

  Na angielskiej liście sprzedaży singli już po raz siódmy króluje Rihanna z hitem "Umbrella". W tej dekadzie tylko singel "Crazy" duetu Gnarls Barkley zajmował 1. miejsce tak długo.

 • "Anti": Co wiemy o nowym albumie Rihanny

  Od wydania poprzedniego albumu Rihanny upłynęły już 3 lata. Mimo że data premiery jej nowej płyty nie jest jeszcze znana, znamy coraz więcej szczegółów na jej temat. Co wiemy o albumie "Anti"?

 • Szokujący teledysk Rihanny podzielił internautów

  Nowy teledysk Rihanny "Bitch Better Have My Money" wzbudził wiele kontrowersji za sprawą drastycznych scen, które zawiera. O klipie zrobiło się głośno, a opinie internautów na jego temat są podzielone.

 • Amy Adams śpiewa "Work" Rihanny zmienionym głosem

  Amy Adams wzięła udział w nowej grze Fallona pt. "Box of Microphones". Polegała ona na śpiewaniu popularnych piosenek do wybranego mikrofonu. Do wokali w ten sposób dorzucano specjalne efekty komputerowe. Aktorka, która w ostatnim czasie wcieliła się w postać Lois Lane w filmie "Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości" zaśpiewała utwór Rihanny "Work". Jimmy Fallon wykonał "Sorry" Justina...

 • Chłopak Rihanny pisze dla niej

  ..." - powiedział Chris Brown. "Poza tym pracuję nad utworami, które znajda się na nowej płycie Rihanny" - zdradził "Billboardowi" partner piosenkarki. Przypomnijmy, że ostatni album Rihanny ukazał się w 2007 roku. Na płycie zatytułowanej "Good Girl Gone Bad" znalazł się jak dotąd największy przebój piosenkarki - "Umbrella" . Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

 • Tatuaż z twarzą pobitej Rihanny?

  Piosenkarz Chris Brown musiał wytłumaczyć się z nowego tatuażu.

 • Album za 800 złotych? Zapowiedź Rihanny

  Nowa płyta Rihanny, zatytułowana "Unapologetic", będzie sprzedawana m.in. w specjalnej wersji za 155 funtów (sic!).