• Informacje na temat:

  nowa prezenterka pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: nowa prezenterka pytanie na śniadanie
 • ​Aleksandra Rosiak prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

  Do zespołu TVP2 dołącza nowa prowadząca - Aleksandra Rosiak. Na antenie Dwójki zadebiutuje 30 kwietnia w programie "Pytanie na śniadanie".

 • Ida Nowakowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

  W piątek, 17 maja, do zespołu prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączyła Ida Nowakowska, która u boku Łukasza Nowickiego będzie nową gospodynią piątkowych wydań programu śniadaniowego TVP.

 • "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  Telewizja Polska zrezygnowała z usług Moniki Zamachowskiej jako prowadzącej "Pytanie na śniadanie" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jej następczynią ma zostać Małgorzata Tomaszewska.

 • Odchodzi z "Pytania na śniadanie"

  Dziennikarka Beata Sadowska opuszcza zespół porannego programu TVP2 "Pytanie na śniadanie". Prezenterka nie chce ujawniać swoich najbliższych planów zawodowych.

 • Kurzajewscy w "Pytaniu na śniadanie"

  W czwartek, 5 lutego w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" widzowie zobaczyli po raz pierwszy nową parę prowadzących: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i jej męża, Macieja Kurzajewskiego.

 • Hanna Lis w "Pytaniu na śniadanie"

  Hanna Lis i Ewa Wanat to nowe twarze "Pytania na śniadanie". Obie dziennikarki poprowadzą nowy publicystyczny cykl "Kobiecy punkt widzenia", który nadawany będzie w pierwszej części porannego magazynu TVP2 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

 • Zwolnili znaną prezenterkę

  Krzysztof Nowak - nowy szef telewizyjnej Dwójki, przeprowadza czystki wśród prezenterów stacji. Zwalnia znane i lubiane przez widzów twarze, z kolei do programów rozrywkowych wprowadza kontrowersyjne postacie. Właśnie pracę straciła Monika Richardson.

 • Marcelina Zawadzka: W "Pytaniu na śniadanie" dobrze mnie przyjęto

  Marcelina Zawadzka coraz lepiej odnajduje się w roli gospodyni programu telewizyjnego. Opanowała już tryb pracy przy porannym magazynie, przyzwyczaiła się nawet do wczesnego wstawania. Twierdzi jednak, że cały czas uczy się dziennikarstwa, a jej nauczycielem jest m.in. Tomasz Wolny, jej telewizyjny partner.

 • Nowa praca Anny Popek

  Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, została szefową lifestylowego działu Polskiej Agencji Prasowej, od ponad 10 lat oferującego mediom materiały dotyczące show-biznesu.

 • Nowe prowadzące "Bake Off - Ale ciacho!”

  Druga edycja programu „Bake Off - Ale ciacho!” powróci na antenę TVP2 z nowymi prowadzącymi. Aktorka Dorota Czaja i prezenterka „Pytania na śniadanie” Marcelina Zawadzka zastąpią dotychczasowe gospodynie show: Annę Gacek i Paulinę Mikułę - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Wideo na temat: nowa prezenterka pytanie na śniadanie
 • Urszula Chincz chce być nową "perfekcyjną panią domu"?

  Urszula Chincz dzieli się z widzami „Pytania na śniadanie” sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Ostatnio uruchomiła również swój kanał na jednym z portali. Filmiki realizowane są w domu prezenterki, według jej autorskiego pomysłu i każdy poświęcony jest innemu problemowi. Czy stanowi konkurencję dla Małgosi Rozenek? – Absolutnie nic o tym nie wiem, nie mam zupełnie takich