• Informacje na temat:

  nowa specjalność

Artykuły na temat: nowa specjalność
 • The Weeknd: Kontrowersje w klipach to jego specjalność

  ...25 listopada do sprzedaży trafiła nowa płyta The Weeknd "Starboy", którą promowały mroczne klipy i film krótkometrażowy "Mania". Kanadyjski wokalista i producent nie po raz pierwszy wzbudził sporo dyskusji swoimi nagraniami wideo.

 • "Przyjaciółki": Romanse to specjalność Ingi

  Wierzy w miłość, jest piękna i niezależna. Nie ułożyła sobie jednak życia u boku jednego mężczyzny. Teraz o serce Ingi z serialu "Przyjaciółki" po raz kolejny walczy jej były mąż Andrzej. Czy po latach para wróci do siebie? Romanse to jej specjalność. W tym sezonie w życiu uczuciowym Ingi (Małgorzata Socha ) szykuje się kolejne trzęsienie ziemi. Po rozstaniu z Robertem (Krzysztof Wieszczek...

 • Kłopoty to jej specjalność

  ...niegdyś przez mafię z jego współudziałem, z czego wnoszę, że Bogna długo jeszcze nie zazna spokoju. Kłopoty to jej specjalność! - Scenarzyści wciąż wikłają losy tej postaci, z czego, jako aktorka...

 • Kłopoty to jej specjalność

  ...działo! Myślę, że ta 'moja' Marlena mocno zapadnie widzom w pamięć, choć wcale nie jestem przekonana, czy będzie to obrazek śliczny i kolorowy. Bo jedno jest pewne - kłopoty to jej specjalność. Do tej...

 • Maciej Stuhr: Kontrowersje to polska specjalność

  ...? - Muszę powiedzieć, że to jest nasza polska specjalność. Kręciliśmy ten film na Słowacji oraz w Czechach i mieliśmy wiele konferencji prasowych w czasie zdjęć oraz później, podczas premiery w Pradze(...), którzy zaproponowali świetną historię i zdecydowaliśmy, że opowiadamy tak naprawdę film fabularny w dziesięciu odsłonach. "Belfer" to historia mężczyzny, który przyjeżdża do małego miasteczka...

 • Bartosz Gelner: Kłopoty to jego specjalność

  ...ktoś lub wydarza coś, co niweczy te plany. Może w tym roku, który dopiero co się zaczął, będzie mu wreszcie to dane? - Wątpię, podejrzewam, że kłopoty to jego specjalność. A ja nie narzekam - dzięki(...) inscenizacyjnych, jak i aktorskich, które mnie zafascynowały. Może kiedyś dyrekcja mojego teatru będzie zainteresowana takim eksperymentem, a jeśli tak - wchodzę w to bez namysłu! Rozmawiała Jolanta Majewska.

 • Rozstanie w kiepskim stylu

  Jak się rozstać z klasą? Niestety, nie wszyscy to potrafią. Borys Szyc ostatnio udowodnił, że publiczne pranie brudów to jego specjalność.

 • Wendzikowska kibicuje DiCaprio

  Relacje ze świata show-biznesu i wywiady z zagranicznymi gwiazdami to specjalność Anny Wendzikowskiej. Prezenterkę i reporterkę telewizyjną pytamy o kulisy jej pracy oraz o to, komu będzie kibicować na rozdaniu Oscarów.

 • Nie jestem malowana lala

  Zapadające w pamięć epizody to specjalność Lecha Dyblika, aktora, który wystąpił w nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem". Artysta, którego wielu zna z twarzy, ale nie z nazwiska, opowiada o swojej karierze i niebanalnym życiu.

 • Michael Fassbender: Gra na emocjach

  Targany silnymi emocjami neurastenik to ekranowa specjalność Michaela Fassbendera, o czym świadczą liczne stworzone przezeń kreacje: seksoholik we "Wstydzie", bezwzględny mutant Magneto w "X-Men: Pierwszej klasie", pozbawiony skrupułów plantator w "Zniewolonym"... Aktor zapewnia jednak, że z chwilą, kiedy kamery kończą pracę, on sam wycisza się.

Zdjęcia na temat: nowa specjalność