• Informacje na temat:

  nowak żona

Artykuły na temat: nowak żona
 • Zmarł Jerzy Nowak

  Aktor Jerzy Nowak zmarł we wtorek w warszawskim szpitalu w wieku 89 lat - poinformował krakowski Narodowy Stary Teatr. Z tą sceną aktor był związany przez kilkadziesiąt lat. Ponad 600 razy wcielił się w postać Hirsza Singera w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'".

 • Pożegnanie Jerzego Nowaka

  W Alei Zasłużonych na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie spoczął w środę Jerzy Nowak. Stworzył niezapomnianą rolę w spektaklu "Ja jestem Żyd z 'Wesela'" Romana Brandstaettera, w którym zagrał 633 razy i miał zaplanowane spektakle nr 634, 635, 636. Artysta zmarł 26 marca w wieku 89 lat.

 • Matka, żona i aktorka. Nigdy gwiazda!

  ...bardzo schudła) oraz "Być jak Kazimierz Deyna". Jednak publiczność pokochała ją przede wszystkim za rolę Izy Nowak w serialu stacji TVN "Usta usta". Jesienią znowu pojawi się na małym ekranie(...) matka i żona. Następnie aktorka. Nigdy gwiazda. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

 • Sławomir i teledysk "Weselny Pyton": Krzysztof Ibisz odbił mu żonę Kajrę!

  ...miłość, to jest szczęście i chęć na stabilizację. Ściskamy Was bardzo gorąco i również Wam życzymy szczęścia" - mówił prezenter Polsatu, który wcześniej był żonaty z dziennikarką Anną Ibisz (z domu Zejdler) oraz aktorką i prezenterką Anną Nowak-Ibisz . W teledysku "Weselny Pyton" zagrali także znani youtuberzy (m.in. CyberMarian, Letni, Disco Marek ), aktorzy Adam Fidusiewicz i Aldona...

 • Józef Nowak i "Wiosna, panie sierżancie": Za kulisami filmu

  Po sukcesie filmu "Ewa chce spać" Tadeusz Chmielewski zamierzał nakręcić kolejną komedię o podobnym charakterze. Bohaterem miał być sierżant MO. Na realizację czekał jednak aż 15 lat. Trochę zmienił scenariusz, bohatera uczynił bardziej sympatycznym i ludzkim. Zagrał go Józef Nowak. Widzowie pokochali tę postać. 28 czerwca 2019 roku minęło 45 lat od premiery filmu.

 • Premiera "Laury" w TVN

  Historię górnika Zbigniewa Nowaka, który w lutym 2006 roku prawie pięć dni spędził uwięziony tysiąc metrów pod ziemią, zaprezentuje dziś w ramach cyklu 'prawdziwe historie" stacja TVN. Główną rolę w "Laurze" zagrał Krzysztof Respondek.

 • Kat & Roman Kostrzewski: Ireneusz Loth poza zespołem. Nowa płyta "Popiór" i trasa koncertowa

  Ireneusz Loth nie jest już perkusistą grupy Kat & Roman Kostrzewski. Jego miejsce zajął Jacek "Jacko" Nowak.

 • Wojciech Wysocki: Łatwo się wzruszam

  Znakomity aktor, miłośnik książek i ciszy nad Narwią. Ma do siebie dystans. Śmieje się, że dokucza mu kiepska pamięć. Za to lekiem na całe zło są żona i córka. Wojciech Wysocki przyznaje, że jest dzisiaj spełnionym człowiekiem.

 • Respondek zagrał górnika

  Historię górnika Zbigniewa Nowaka, który w lutym 2006 r. prawie pięć dni spędził uwięziony tysiąc metrów pod ziemią, opowiada nakręcony przez Radosława Dunaszewskiego film "Laura" - współfinansowany ze środków Śląskiego Funduszu Filmowego. W głównej roli zobaczymy Krzysztofa Respondka.

 • Nowa miłość Igora z "Na Wspólnej"?

  Igor Nowak (Kuba Wesołowski) będzie miał dosyć życia w ciągłym zawieszeniu. Dlatego postanowi coś w nim zmienić. Spróbuje swoich sił w dziennikarstwie. Czy przy okazji pozna swoją przyszłą żonę?

Zdjęcia na temat: nowak żona
Wideo na temat: nowak żona
 • Anna Nowak-Ibisz znów atakuje męża: Ja ślubu zupełnie nie chciałam!

  Od kilku miesięcy trwa zacięta walka pomiędzy Krzysztofem Ibiszem a jego byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz. Prezenter walczy z matką swojego syna o obniżenie alimentów (z 7 na 6 tys. zł.). Annie pomysł nie przypadł do gustu i na złość mężowi złożyła kontrwniosek w sądzie o podwyższenie alimentów od 7 tysięcy! Kilka dni temu była żona Ibisza zawitała do "Dzień Dobry TVN", gdzie oznajmiła, że na

 • Krzysztof Ibisz skomentował rozstanie z Patrycją! Co za szczerość!

  Krzysztof Ibisz (54 l.) chyba nie ma szczęścia w miłości. Niedawno rozstał się z kolejną partnerką. Prezenter w rozmowie z naszym reporterem w końcu zabrał głos w tej sprawie. Przy okazji skomentował również swoje kontakty z byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz (52 l.) i rozprawił się z krążącymi na jego temat plotkami.

 • "Jest mu ciężko samemu żyć"

  Piotr Nowak z serialu "Usta Usta" w trzeciej serii wciąż myśli o byłej żonie, ale jednocześnie szuka nowej miłości. Czy mu się uda? Zdradza Wojtek Mecwaldowski.

Dyskusje na temat: nowak żona