• Informacje na temat:

  nowakowska karolina

Artykuły na temat: nowakowska karolina
 • Karolina Nowakowska: Mąż? Nie pokazuję!

  Po krótkiej przerwie wróciła pani na plan serialu "Na Wspólnej". Czego możemy się spodziewać? Karolina Nowakowska: - Taki powrót zazwyczaj oznacza, że dana postać znów nieźle namiesza w życiu innych bohaterów. A tego typu komplikacje czy dramaty są dla widzów zawsze ciekawe! Tym razem Kalina trochę zakłóca spokój w poukładanym już świecie Norberta [Michał Malinowski - przyp. red.]. Sama...

 • Karolina Nowakowska: Zadebiutowała w "Domowym przedszkolu"

  Karolina Nowakowska opowiada o początkach kariery w „Domowym przedszkolu”, pierwszych zarobionych pieniądzach i dumie z wyczynów w „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

 • Karolina Nowakowska: Do ślubu o kulach

  Kiedy Karolina Nowakowska (31 l.) poznała Macieja Zwolińskiego, od razu wiedziała, że spotkała mężczyznę swojego życia. I bez wahania ustaliła datę ślubu.

 • Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Kłopoty małżeńskie Olgi (Karolina Nowakowska) i Jakuba (Przemysław Cypryański) z "M jak miłość" wkrótce doprowadzą do ogromnej tragedii.

 • Kolejna para poza lodowiskiem

  Już tylko pięcioro uczestników zostało w lodowym show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Kolejną zawodniczką, która musiała opuścić lodowisko jest Karolina Nowakowska, widzom znana z serial u "M jak miłość".

 • Miłość w "M jak Miłość"!

  Widzowie nie mieli jeszcze okazji dobrze poznać serial owej Olgi, ale Karolina Nowakowska już ma swoich wielbicieli. Nic dziwnego! Jest miłą i bezpretensjonalną dziewczyną. W serialu gra nową miłość Kuby (Przemysław Cypryański.).

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  ...był czwartym jurorem programu, ujawnił też wyniki sondy przeprowadzonej wśród słuchaczy stacji RMF. Okazało się, że Miss Elegancji programu została Karolina Nowakowska, a Misterem Elegancji - Artur Chamski. Z kolei osobami, których płyty najchętniej kupiliby słuchacze, okazali się - Artur Chamski i Karolina Nowakowska. Artur Triumfował też obok Oli Szwed w kategorii odkrycia programu. Jest też...

 • Opłatek pod palmami

  ..."Od lat jeżdżę z rodzicami do Egiptu. Wykorzystujemy przyjemne z pożytecznym. Strasznie ekscytujące jest móc połamać się opłatkiem pod palmami" - Karolina Nowakowska w okresie Świąt Bożego Narodzenia wyjeżdża z Polski.

 • Nie tylko grzeczna dziewczynka

  ..."Chciałbym zagrać kogoś z silnym charakterem, na przykład mocną dziewczynę, z bronią. Chciałabym pokazać, że potrafię grać inne role, nie tylko grzeczne dziewczynki" - deklaruje Karolina Nowakowska.

 • Jabłczyńska i Kazadi zagrożone

  W czwartym odcinku "jak Oni śpiewają" uczestnicy musieli wcielić się w legendy światowej sceny muzycznej. Ostatni raz zaśpiewała Karolina Nowakowska, która - decyzją telewidzów - pożegnała się z programem. W strefie zagrożenia znalazły się Joanna Jabłczyńska i Patrycja Kazadi.

Zdjęcia na temat: nowakowska karolina
Wideo na temat: nowakowska karolina
 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  W tym odcinku: - jak gwiazdy spędzają Święta? Małgorzata Kożuchowska, Alżbeta Lenska, Weronika Rosati, Rafał Cieszyński, Krystian Wieczorek, Karolina Nowakowska, Anna Jurksztowicz, Ewa Gawryluk, Urszula Dębska, Dorota Naruszewicz, Rafał Królikowski - byliśmy na premierze filmu "Autsajder": Adam Sikora, Łukasz Sikora, Adam Bobik, Mariusz Jakus, Cezary Łukaszewicz, Rafał Szałajko - "Zima mroźna nam

 • "Przyjaciółki": Anka wpada w szał!

  Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) cieszą się szczęściem Patrycji (Joanna Liszowska) do momentu, gdy w mieszkaniu Zuzy pojawia się niespodziewany gość. Beata (Karolina Nowakowska) obwinia Zuzę za sytuację powstałą na jej ślubie. Robert (Krzysztof Wieszczek) znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Jest zły, że wzięła udział w kampanii. Inga postanawia

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  odcinkach do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.

Dyskusje na temat: nowakowska karolina