• Informacje na temat:

  nowatorski

Artykuły na temat: nowatorski
 • Nowatorski klip WWO

  Klip do utworu "Sen" WWO zrealizują dwie ekipy filmowe z Warszawy i Wrocławia - Moustache Filmnacja i 4/4. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie, bez precedensu pod względem zaawansowania produkcji, w historii polskich klipów hiphopowych.

 • Nowatorski projekt Ridleya Scotta

  Life in a Day to globalny eksperyment filmowy serwisu YouTube, który poprosił ludzi na całym świecie o pomoc w stworzeniu pierwszego filmu pełnometrażowego dokumentującego życie na Ziemi. Studio Scott Free UK należące Ridleya Scotta, przystępuje właśnie do montażu materiału o łącznej długości 4600 godzin, z którego powstanie dokument "Life in a Day".

 • Nowatorski dokument o Janie Karskim

  ..."Karski i władcy ludzkości" to zrealizowany w nowatorskiej formule, łączącej unikalne materiały archiwalne i sekwencje animowane, film wybitnego dokumentalisty, laureata prestiżowej nagrody Emmy, Sławomira Grünberga. Historia Jana Karskiego - bohatera Polskiego Państwa Podziemnego, którego amerykański "Newsweek" uznał za jedną z najwybitniejszych postaci XX wieku.

 • Nowatorski horror, który zmienia reguły gry

  Już 27 kwietnia do kin trafi "Dom w głębi lasu", horror autorstwa Jossa Whedona i Drew Goddarda - twórców "Avengers" i "Projekt: Monster". Jedną z głównych ról zagrał w nim Chris Hemsworth, który zasłynął jako Thor.

 • Nowatorska "Pasja"

  Sukces filmu "Pasja" Mela Gibsona spowodował w Hollywood zainteresowanie tematyką biblijną. Analitycy rynku kinowego uważają jednak, że kolejne filmy religijne, jakie mają szansę powstać w wielkich studiach, będą raczej mocno ubarwionymi fikcyjnymi opowieściami, a nie tak realistycznymi obrazami, jak dzieło Gibsona. O ile wytwórnie w ogóle porwą się na realizację takich tematów.

 • Żamojda: Nowatorska propozycja

  W piątek, 21 stycznia, na ekranach polskich kin zadebiutował film Jarosława Żamojdy - dreszczowiec "Rh+" . "Nie ma w Polsce doświadczeń z realizacją gatunku dreszczowiec . Przez wiele, wiele lat filmy powstawały na zamówienie państwowe, realizowano pewne odgórne koncepcje. I z tym stykaliśmy się trafiając do szkoły filmowej" - powiedział Jarosław Żamojda w wywiadzie dla INTERIA.PL.

 • Wolny Duch dla "nowatorskich i buntowniczych"

  ..."Diablo", "Bez entuzjazmu" i "Nie kocham cię" - te m.in. produkcje będą walczyć w październiku w Konkursie Wolny Duch na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Konkurs przeznaczony jest dla obrazów "nowatorskich i buntowniczych" - przypomnieli organizatorzy festiwalu.

 • Syn Kazika "nowatorskim zjawiskiem"

  ...to dość ciekawe i nowatorskie zjawisko na polskim rynku muzycznym, szczególnie jeśli chodzi o takie gatunki jak dancehall i reggae. Mimo że Janusz jest wykonawcą początkującym i słychać w jego...

 • Nowatorskie dzieło Majewskiego w kinach

  "Młyn i Krzyż" - filmowa adaptacja XVI-wiecznego obrazu Pietera Bruegla "Droga na Kalwarię" - to najnowsze dzieło Lecha Majewskiego. W Polsce niezwykła produkcję będzie można oglądać od 18 marca.

 • "Gwiezdne wojny": Nowy gadżet bardzo niebezpieczny dla fanów

  Starglow Sabel jest wyjątkowo realistyczną repliką miecza świetlnego, jakim posługują się filmowi rycerze Jedi. W nowatorski sposób imituje efekt działania tej broni. Co więcej, sama może być bronią, bo "naładowana energią" klinga to wąski, skupiony słup prawdziwego ognia.

Zdjęcia na temat: nowatorski
Wideo na temat: nowatorski
 • Ola Szwed poprowadzi szkolenia dla biznesmenów!

  Ola Szwed pojawiła się ostatnio bez peruki na jednej z imprez, gdzie pochwaliła się, że już w czerwcu ruszy nowatorski projekt, w którym bierze udział. Gwiazda "Rodziny zastępczej" wraz z Markiem Siudymem zagra w komediodramacie kryminalnym, w którym wcieli się w postać psycholożki policyjnej. Spektakl będzie częścią szkoleń z komunikacji interpersonalnej skierowanych dla biznesmenów

 • Ewa Błaszczyk o kolejnej terapii córki: To jest eksperyment

  Córka Ewy Błaszczyk ma zostać poddana nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi. W rozmowie z nami aktorka zdradza, że jest to dla niej "nowe światło niosące fantastyczne możliwości". Czy tym razem przyniesie efekty?

 • "Dolina Krzemowa": Sezon 2.

  MIKE JUDGE prezentuje nowy sezon uhonorowanego nagrodą Emmy serialu komediowego DOLINA KRZEMOWA. Po głośnym debiucie na konferencji TechCrunch Disrupt, introwertyczny programista Richard (Thomas Middleditch) i jego zespół pracujący nad aplikacją Pied Piper będą musieli zmierzyć się z gniewem i zazdrością internetowego giganta Hooli. Dolina Krzemowa to błyskotliwa, nowatorska seria, która z humorem oddaje blaski i obnaża cienie życia ambitnych twórców nowych technologii.

Dyskusje na temat: nowatorski