• Informacje na temat:

  nowatorski zestaw

Artykuły na temat: nowatorski zestaw
 • Weronika Książkiewicz przestrzega: „Lewandowska i Chodakowska strzeżcie się”

  Weronika Książkiewicz (34 l.) na egzotycznych wakacjach nie traci dobrego humoru. Ostatnio w sieci pojawił się jej filmik, na którym w zabawny sposób zaproponowała oryginalny zestaw ćwiczeń.

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Uwaga konkurs!

  Z okazji premiery filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na płytach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można między innymi zestaw kina domowego oraz odtwarzacz Blu-ray. Oto szczegóły!

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Tyler, The Creator, Jamie Woon i inni

  Do jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach dołączyli Tyler, The Creator, Jamie Woon, Kwabs i Kiasmos.

 • W Festiwal: Nie tylko Björk

  Björk, Clones, Skalpel, Smolik i Husky - to pełny zestaw wykonawców, którzy wezmą udział w zbliżającym się W Festiwalu na molo w Sopocie. Impreza odbędzie się 12 lipca. Björk przywiezie ze sobą całe zaplecze produkcyjne, a na scenie towarzyszyć będą jej muzycy znani z albumu "Homogenic".

 • The Beatles: "45 lat temu zwodowano żółtą łódź podwodną!"

  Piękne, jak nam się dzisiaj jawią, lata 60. ubiegłego wieku, pozostawiły po sobie sporo, do dziś funkcjonujących symboli. Poza nazwiskami i nazwami gwiazd oraz zespołów, za takie można uznać: Dzieci Kwiaty; Rewolucję Seksualną; hippisowskie festiwale, komuny i odloty; LSD oraz "trawkę", a także psychodelię i... Żółtą łódź podwodną.

 • Vader i Wiedźmin

  Olsztyńska grupa Vader nagrała utwór "Sword Of The Witcher", którym promowana jest nowa gra komputerowa "Wiedźmin".

Wideo na temat: nowatorski zestaw
 • Dom w głębi lasu

  Nowy horror twórców "Projekt: Monster" i "Avengers" z Chrisem Hemsworthem ("Thor") w roli głównej. "Piła" była przy nim jedynie niewinną zabawą. Grupa przyjaciół wybiera się na imprezowy weekend do domku w lesie. Kiedy odczytują niepokojący fragment odnalezionego tam pamiętnika, rozpoczyna się gra, w której ich życie staje się przedmiotem szokujących zakładów. Tak zaskakującej i błyskotliwej rozgrywki nie spodziewał się żaden widz. Jak mówi bohaterom spotkany po drodze tubylec: "Mogę pomóc...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Skąd wiesz?

  Film z doborową obsadą, zdjęcia realizowane przed Janusza Kamińskiego i muzyką skomponowaną przez Hansa Zimmera ("Gladiator", "Mroczny rycerz", "Sherlock Holmes"). Reese Witherspoon, Owen Wilson, Paul Rudd i Jack Nicholson to gwiazdy najnowszej komedii Jamesa L. Brooksa (reżyser, autor scenariusza, producent), która w nowatorski sposób przygląda się odwiecznemu pytaniu - "skąd wiesz, że osobą, z którą się spotykasz to właśnie ten/ta?" Lisa (Witherspoon) jest kobietą, dla której aktywność...