• Informacje na temat:

  nowe ciacho

Artykuły na temat: nowe ciacho
 • Nowe prowadzące "Bake Off - Ale ciacho!”

  Druga edycja programu „Bake Off - Ale ciacho!” powróci na antenę TVP2 z nowymi prowadzącymi. Aktorka Dorota Czaja i prezenterka „Pytania na śniadanie” Marcelina Zawadzka zastąpią dotychczasowe gospodynie show: Annę Gacek i Paulinę Mikułę - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Bake Off - Ale Ciacho!" w nowym składzie

  Już 11 września na antenę Dwójki wraca "Bake Off - Ale Ciacho!". W trzeciej odsłonie najbardziej apetycznego programu TVP pojawią się nowa prowadząca oraz nowy juror.

 • "Bake Off - Ale Ciacho!": Lista uczestników

  Znamy pełną listę uczestników nowego show TVP2. Już w poniedziałek, 5 września, rusza "Bake Off - Ale Ciacho!", najbardziej apetyczny program w polskiej telewizji, w którym rywalizować będzie 12 amatorów wypieków z całej Polski. Zobaczcie, kim są bohaterowie programu.

 • "Ciacho" zagra dla WOŚP

  Producenci nowej komedii Patryka Vegi "Ciacho" poinformowali, że wspomagają XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy sprzedany bilet zasili konto WOŚP. Premiera filmu zaplanowana została na 8 stycznia 2010 roku.

 • "Ciacho": Nie tylko Małaszyński

  W połowie sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho", w której główne role grają: Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.

 • "American Pie: Zjazd absolwentów": Czerstwe ciacho

  .... --------------------------------------------------------------------------------------- Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film...

 • Nowa komedia Patryka Vegi

  Najnowsza komedia Patryka Vegi ("Ciacho") - "Last Minute" - trafi na ekrany kin już 22 lutego 2013.

 • Ida Nowakowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

  Widzom TVP Ida Nowakowska dała się poznać jako energetyczna współprowadząca programy "Bake off - Ale Ciacho" i "Bake off Junior" oraz jako niezwykle wymagająca jurorka tanecznego show, emitowanego na antenie TVP2, "Dance, Dance, Dance". Tancerka pojawiła się również na scenie ostatniego Sylwestra Marzeń z Dwójką. Ida Nowakowska jest córką znanego pisarza Marka Nowakowskiego (1935-2014

 • Nowy image Żmudy Trzebiatowskiej

  Od początku lipca trwają zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho" w reżyserii Patryka Vegi ("PitBull"). Główną żeńską rolę zagra Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • ​Marcelina Zawadzka: Warunek? Trzeba lubić jeść

  Od 11 września Marcelinę Zawadzką znów będzie można oglądać w roli współprowadzącej program "Bake Off - Ale Ciacho!" na planie, którego nie może powstrzymać się od podjadania. "Już nie boję się eksperymentowania w kuchni " - zdradza nowa gwiazda TVP.

Zdjęcia na temat: nowe ciacho
 • Adam Krajewski
Wideo na temat: nowe ciacho
 • Nowe ciacho?

  "Słowo ciacho jest dla mnie obraźliwe" - mówi Kamil Kula. Zobacz program "Się kręci", w którym aktor z "Hotelu 52" opowiada o początkach kariery zawodowej, pracy na planie serialu oraz teatralnych ambicjach.

 • Krystian Wieczorek z ojcem. Niezłe ciacho?

  Krystian Wieczorek (39 l.) wraz z ojcem Januszem, z zawodu artystą malarzem, otwiera w Łodzi sklep z ekskluzywnymi przedmiotami. Panowie pojawili się w „Dzień Dobry Wakacje", by opowiedzieć nieco o nowym biznesie. Jak pisały tabloidy, Krystian jako dzieciak mieszkał z mamą i babcią w Strzelinie. Tata odszedł od nich, gdy miał zaledwie roczek. Choć przez długi czas miał do niego wiele żalu, nie skreślił go. Nawiązał z nim kontakt w okresie dojrzewania. Marzył, by - podobnie jak on - mieć...

Dyskusje na temat: nowe ciacho