• Informacje na temat:

  nowe domeny

Artykuły na temat: nowe domeny
 • Nikt nie chce pracować z Włodarczyk!

  ...całkiem prawdopodobne. Tymczasem Włodarczyk kończą się pieniądze - niedawno przestała działać jej oficjalna strona internetowa. Nie stać jej już nawet na utrzymanie domeny?

 • Co na festiwalu Nowe Horyzonty?

  Pokazy filmów Luca Bessona, Jean-Jacquesa Beineixa i Waleriana Borowczyka oraz koncert Mike'a Pattona - to główne punkty programu 13. festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Impreza odbędzie się we Wrocławiu w dniach 18-28 lipca.

 • Zachwyty i protesty. Ruszają Nowe Horyzonty

  Laureat Złotej Palmy w Cannes reżyser Abdellatif Kechiche i muzyk Mike Patton z grupą Tomahawk będą wśród gości 13. festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, który w czwartek rozpoczyna się we Wrocławiu. To największe wydarzenie filmowe w Polsce - zapowiedzieli organizatorzy.

 • Mike Patton z Tomahawk we Wrocławiu

  Grupa Tomahawk będzie muzyczną gwiazdą 13. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

 • U2: Ujawniono tytuł płyty?

  Serwis fanów irlandzkiej grupy U2 wykrył, że nowa płyta Bono i spółki prawdopodobnie będzie nosiła tytuł "Vertigo". Następca "All That You Can't Leave Behind" ma się ukazać w listopadzie. Będą to pierwsze nowe nagrania U2 po trzech latach przerwy.

 • "Życie Adeli" otworzyło 13. TNH

  Projekcją filmu "Życie Adeli - Rozdział 1 i 2" w reż. Abdellatifa Kechiche'a rozpoczął się w czwartek, 18 lipca, we Wrocławiu 13. festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty. Podczas imprezy zostanie pokazanych ponad 350 filmów, z czego ponad 140 po raz pierwszy w Polsce.

 • David Gilmour wygrał domenę

  Brytyjski gitarzysta i kompozytor David Gilmour, członek legendarnego zespołu Pink Floyd, wygrał batalię o domenę davidgilmour.com. Pokonanym okazał się Andrew Herman, który niegdyś zarejestrował ten adres, a na stronie prowadził handel materiałami związanymi ze słynnym zespołem.

Wideo na temat: nowe domeny
 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...