• Informacje na temat:

  nowe fakty

Artykuły na temat: nowe fakty
 • Specjalny odcinek "Króla tygrysów" ujawnia nowe fakty w sprawie Joego Exotica

  Ogromna popularność serialu dokumentalnego „Król tygrysów” sprawiła, że zaledwie trzy tygodnie po jego premierze Netflix zdecydował się na publikację ósmego odcinka specjalnego. Prowadzony przez Joela McHale’a program ma formę talk showu. Większość bohaterów serialu, z którymi rozmawia McHale, nie ma wątpliwości, że Exotic zasłużył na wyrok 22 lat pozbawienia wolności, który aktualnie odsiaduje.

 • Gary Glitter zarobi fortunę dzięki "Jokerowi"? Pojawiły się nowe fakty

  .... Pojawiły się komentarze, że tak popularna produkcja sprawi (najlepsze otwarcie kinowe w październiku w historii), że przebywający w więzieniu Glitter zarobi fortunę z tantiem. "Byłem zachwycony 'Jokerem(...) Bros. ma być bliski podjęcia decyzji o wycięciu utworu z filmu. W nowej wersji produkcji, która pojawi się na DVD i serwisach streamingowych hit Glittera, ma zostać zastąpiony innym numerem.

 • Whitney Houston miała romans z kobietą? Asystentka ujawnia nowe fakty

  Przyjaciółka Whitney Houston, Robyn Crawford po latach otworzyła się przed dziennikarzami. Odpowiedziała na plotki o jej związku z wokalistką.

 • "Britney Spears: Breaking Point": Nowe fakty z życia piosenkarki wychodzą na jaw

  Kiedy w 2007 roku Britney Spears ogoliła głowę na łyso, cały świat był w szoku. Dokument "Britney Spears: Breaking Point" rzuca nowe światło na głośną sprawę z przeszłości.

 • "Fakty" w nowym studiu

  ...3 października o godz. 19 oficjalnie zadebiutuje nowe studio "Faktów" i TVN24, a w nim m.in. videowall o rozdzielczości 10240 x 1440 pixeli, na który składa się 64 monitorów.

 • Koniec Wilków? Nowe fakty

  Niedawno Robert Gawliński przepowiadał "koniec Wilków". Poniżej znajdziecie więcej szczegółów na ten temat.

 • Na co zmarł Tom Petty? Nowe fakty w sprawie

  Badający sprawę śmierci Toma Petty'ego wciąż nie ustalili dokładnej przyczyny jego zgonu.

 • Christina Grimmie nie żyje: Nowe fakty w sprawie zabójstwa

  Współpracownicy mężczyzny, który zastrzelił 22-letnia Christinę Grmmie, powiedzieli, że mężczyzna miał obsesję na punkcie wokalistki.

 • "Fakty" kontra "Wiadomości"

  Telewizja TVN ma zamiar przedłużyć swój program informacyjny, "Fakty" aż o 15 minut. Tym samym stacja rzuca wyzwanie telewizji publicznej i jej "Wiadomościom".

 • Nowe fakty w śledztwie dotyczącym śmierci Aaliyah

  Nowe informacje dotyczące śledztwa związane są ściśle z osobą Gilberta Chacona, właściciela firmy lotniczej, w barwach której samolot latał. FBI oskarża go o składanie fałszywych zeznań oraz fałszowanie dokumentów. Chacon prawdopodobnie ukrył lub zniszczył raporty mówiące o złym stanie technicznym maszyny. Oprócz tego kłamał w sprawie szczegółów jego współpracy z pilotem Luisem Moralesem...

Zdjęcia na temat: nowe fakty
Wideo na temat: nowe fakty
 • Doda i Emil Haidar wkrótce spotkają się w sądzie! „Będą wychodziły nowe fakty”

  Doda i Emil Haidar rozstali się w 2015 roku. Jednak do dziś toczą ze sobą batalię sądową. Już wkrótce ponownie spotkają się na sali rozpraw, aby rozwikłać kolejne problemy. Podczas ostatniego wywiadu Rabczewska opowiedziała nam, jak wyglądają przygotowania i dlaczego to tak długo trwa.

 • Łukasz Darłak z "Big Brothera" wyznał szokującą prawdę o relacji z Michałem Witkowskim!

  Łukasz Darłak (26 l.) i Michał Witkowski (44 l.) spotykali się ze sobą w 2015 roku. Podczas ostatniej rozmowy z uczestnikiem "Big Brothera" na światło dzienne wyszły nowe fakty. Okazało się, że oni nigdy nie byli parą...

 • "M jak miłość": Odcinek 1337.

  Marcin postanawia pomóc Ani i załatwia nowej przyjaciółce miejsce w siedlisku. Jakub sprawdza jednak podane przez nią fakty i odkrywa, że dziewczyna kłamie. Z kolei Julka decyduje się spędzić z Pawłem całą noc w lesie i w końcu zaczyna szefa namiętnie całować. Gdy Zduński jej miłość odrzuca, kompletnie się załamuje. Tymczasem Andrzejek przyłapuje Marzenkę z jednym z letników - muzykiem Antonim

Dyskusje na temat: nowe fakty