• Informacje na temat:

  nowe filmiki

Artykuły na temat: nowe filmiki
Wideo na temat: nowe filmiki
 • Kasia Nosowska o swoim nowym projekcie. Nie będzie śpiewać!

  23 maja ukaże się pierwsza książka Katarzyny Nosowskiej pt. "A ja żem jej powiedziała". Będzie to 50 żartobliwych tekstów okraszonych obrazkami. Przyczynkiem do jej napisała były filmiki, które wokalistka wrzuca na swój instagramowy profil i które są komentarzem do show-biznesowej rzeczywistości. (WideoPortal/x-news)

 • Ewa Drzyzga rozmawia z Kasią Nosowską

  Po po tym, jak zespół Hey zawiesił swoją działalność, Katarzyna Nosowska wymyśliła dla siebie nową aktywność - zaczęła publikować w mediach społecznościowych filmiki, w których w zabawny sposób komentuje otaczającą nas rzeczywistość i świat show-biznesu. Teksty z filmików wraz z ilustracjami wydane zostały właśnie w formie książkowej. Czy będzie druga część książki? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2926. Zwiastun

  Joachim, ciężko pobity, trafia do szpitala. Niestety, lekarze stwierdzają śmierć mózgu Trzcińskiego… Niedługo potem okazuje się, że jest dawca nerki dla Anastazji! Tomek i Ziębowie są szczęśliwi, że dziewczyna ma szansę na nowe życie! Kamil i Zuza są zszokowani _ wychodzi na jaw, że Ula się okalecza! Muszą wiedzieć, kto zrobił ich córce krzywdę i rozpowszechnił upokarzający ją filmik. Czy Ula

Dyskusje na temat: nowe filmiki
 • Re: "Na dobre i na złe": Nowe bohaterki i nowe problemy

  Ta nowa strona jest ciekawa, te filmiki o Falkowiczu i Kasi też. Ale najbardziej się ubawiłam na tym filmiku z wpadkami przy kręceniu innego filmu niż ndinz (nie wiem jaki to był, bo nie oglądam), fajnie czasami obejrzeć coś zabawnego.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Od 31 sierpnia nowe odcinki w TVP!

  To oglądaj "wybitne" seriale amerykańskie, agentów, morderców, ciągłe strzelaniny, ot taki przygłupiaste filmiki, aby się bać!.

 • Re: "M jak miłość": Krystian Wieczorek odchodzi z serialu?

  Ta jego "ciumcia" jest zazdrosna o Madzię, i tyle ... A Andrzej czyli Krystian chyba taki frajer i pantoflarz nie jest i zrobi sobie tylko małą przerwę od serialu...Wtedy szybko się zorientuje i rzeczywistość pokaże, że w domowe ciepełko, zgoda , ale z czegoś trzeba żyć , a teatr mu tego nie zagwarantuje , tak jak nie można liczyc na jakieś nowe filmiki czy serialiki. Rezygnacia

 • Re: "M jak miłość": Ania zastąpi Paulinę?

  opiekunka jest w zmowie z braćmi zdunami którzy chcieli porwać bachora dla okupu, paweł chleje już nawet denaturat a jego żona wysyła mu filmiki z sypialni, pietrek zdun okrada na parkingu samochód budzyna, marek kupuje nowe gumofilce, leśnik biega po lesie przebrany za odyńca, natalka chce zastrzelić staśka policmajstra, budzński odlewa sie przez okno

 • Re: „Klan”: Fani „Klanu” ostro protestują przeciwko decyzji władz TVP1

  Nie oglądam tych kiczowatych seriali i badziewia.Najgorsze w tym jest to ,ze aktorzy dostosowali się do poziomu tych seriali.Ale cóż kasa misiu ,kasa - ale grać można lepiej -ale po co jak gawiedż nie protestuje i te żałosne "filmiki" maja swoich fanów ,jeszcze trochę a nowe pokolenie nie będzie wiedziało jak wyglada dobra gra.