• Informacje na temat:

  nowe filmy premiery

Artykuły na temat: nowe filmy premiery
 • "Belle Époque": Serial będzie przypominał filmy Tima Burtona

  W Krakowie trwają zdjęcia do nowego serialu „Belle Époque”. Zdaniem Weroniki Rosati będzie to wyjątkowa produkcja, zarówno ze względu na niecodzienną w polskiej telewizji tematykę, jak i obsadę. Klimat serialu gwiazda porównuje do filmów Tima Burtona, autora takich kinowych hitów jak „Gnijąca panna młoda” czy „Jeździec bez głowy”.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Seriale na podstawie gier. Wszystko, co musicie wiedzieć o nowych produkcjach

  Od premiery "Obcego: 8. pasażera Nostromo" minęło czterdzieści lat. Z tej okazji na rynku pojawiły się, jak często przy takich okazjach, nowe wydania, komiksy, itp. Powstał także godzinny miniserial(...) internetowy (znowu) zadebiutował na kanale Machinimy 23 maja 2014 roku.  Później produkcja doczekała się wydania DVD i Blu-ray jak i premiery kinowej, która miała miejsce 7 stycznia 2015 roku. W rolach...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski w podwójnej roli w nowym sezonie!

  ...piszą! Tak więc skorzystam z okazji i podziękuję autorom newsów na temat "Ojca Mateusza". Z okazji premiery nowego sezonu wybaczam im nawet, że muszę odbierać dziesiątki telefonów z pytaniem, czy(...) najbardziej lubię seriale i filmy z podwójnym dnem i takie właśnie produkcje chciałabym robić. W serialach kryminalnych, nad którymi pracowałam, zależało mi, żeby miały też choć odrobinę komediowej lekkości...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Dom z papieru": Serial odmienił ich życie

  Przed premierą czwartej części "Domu z papieru" mieliśmy okazję porozmawiać z serialowymi Arturo, Denverem i Sztokholm. Jak zmieniło się życie aktorów od premiery serialu? Jakie są mocne punkty najnowszej odsłony serii i co łączy Enrique Arce z Patrykiem Vegą?

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • "Na dobre i na złe": Kamil Kula chce zwolnić?

  Kamil Kula może trafić na listę serialowych rekordzistów. Gra w "Na dobre i na złe", "Singielce" oraz "Przyjaciółkach". Na premierę czekają też trzy filmy z udziałem aktora. Czy umie zachować dystans?

 • Znamy zwycięzców 5. American Film Festival

  Piąta edycja American Film Festival dobiegła końca. Wrocławski festiwal jest jedynym wydarzeniem kulturalnym w Polsce, poświęconym amerykańskiemu kinu niezależnemu. W Kinie Nowe Horyzonty widzowie zobaczyli 70 filmów, w tym 54 premiery polskie i trzy światowe. Łącznie odbyło się 137 seansów. Festiwalowe projekcje obejrzało 17 tysięcy widzów.

Zdjęcia na temat: nowe filmy premiery
Dyskusje na temat: nowe filmy premiery