• Informacje na temat:

  nowe fryzury aktorek

Artykuły na temat: nowe fryzury aktorek
 • Jane Fonda fryzurę na Oscary przygotowywała siedem godzin

  Słynna aktorka pojawiła się na Oscarach, by wręczyć najbardziej prestiżową nagrodę wieczoru, mianowicie tę dla najlepszego filmu. Jane Fonda zaprezentowała się w stylowej kreacji oraz nowej fryzurze. Jak zdradza fryzjer gwiazdy, przygotowania trwały aż siedem godzin.

 • Magdalena Cielecka łysa! Aktorka opublikowała zaskakujące zdjęcie

  Magdalena Cielecka opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące zdjęcie bez włosów. Metamorfoza jest zapewne związana z charakteryzacją do nowej roli aktorki.

 • Katarzyna Cichopek: Aktorka i dziennikarka

  Znana jest głównie jako Kinga Zduńska z "M jak miłość". Nic dziwnego, występuje w tym serialu już od 17 lat. Ale przez ten czas zaprezentowała telewidzom również inne swoje możliwości. I to perfekcyjnie.

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  ...moja rola zostanie troszkę rozbudowana - wątek ciąży z Zarzyckim będzie mocno eksponowany. To jest bardzo fajny drugi plan - postać, która nie jest tak intensywnie prowadzona jak pierwszoplanowe...

 • Metamorfoza gwiazdy "Na dobre i na złe". Katarzyna Dąbrowska w nowej fryzurze

  .... Zdjęcie prosto z fryzjerskiego fotela zamieściła na swoim instagramowym profilu, a w opisie zdradziła, że to nie koniec zmian. "Przede mną nowe zawodowe wyzwanie. Więcej zdradzę dopiero w sierpniu... Ale...

 • Gwiazda w nowej fryzurze. Oceń!

  Piosenkarka Janet Jackson pojawiła się w Londynie zupełnie odmieniona. Gwiazdę sfotografowano w nowej, bardzo krótkiej fryzurze.

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Aleksandra Domańska: Nie komentujcie mojego wyglądu

  Najnowsza wypowiedź Aleksandry Domańskiej na jej instagramowym koncie to pokłosie decyzji o zmianie fryzury. Pod koniec maja aktorka zaskoczyła bowiem wszystkich radykalnym cięciem. I choć nowy look bardzo spodobał się jej bliskim oraz znajomym z branży filmowej, to głosy fanów były podzielone. Niektórzy z nich poczuli się w obowiązku poinformować Domańską, że zmiana nie jest korzystna. Aktorka...

 • Kristen Stewart ścięła włosy

  Podczas amerykańskiej premiery filmu "Personal Shopper" Kristen Stewart zaprezentowała nową fryzurę.

Zdjęcia na temat: nowe fryzury aktorek
Wideo na temat: nowe fryzury aktorek
 • ​Nowy image Katarzyny Warnke

  ​Katarzyna Warnke obcięła włosy. Nową fryzurę zaprezentowała podczas premiery "Kobiet mafii". Aktorka ma nadzieję, że pomoże jej to w wiarygodnym skonstruowaniu postaci zawodniczki MMA, w którą wcieli się w swoim najnowszym filmie.

 • Kelner pomylił Kasię Warnke z... facetem

  Katarzyna Warnke odniosła się do zdjęcia, pod którym jej partner Piotr Stramowski napisał dla żartu, że ma nowego chłopaka. Aktorka przyznała jednak, że na początku po ścięciu włosów nie mogła sobie poradzić ze swoim nowym wizerunkiem. Podczas jednego z wyjść do restauracji kelner uznał ją nawet za mężczyznę. Odkrywanie siebie po zmianie fryzury było dla Kasi męczące, ale powoli przyzwyczaja się