• Informacje na temat:

  nowe jury

Artykuły na temat: nowe jury
 • "Ranczo": Powstaną nowe odcinki serialu?

  Czasów, a jury wyróżniło Cezarego Żaka, czyli Pawła/Piotra Kozioła, "Złotym Światowidem" - nagrodą za najlepszą serialową rolę męską.  Choć od emisji ostatniego odcinka minęły już dwa lata...

 • "Mali giganci" w TVN: W jury Czesław Mozil, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki?

  Wiosną 2015 roku na antenie TVN zamiast "X Factor" pojawi się nowy show "Mali giganci". Serwis Wirtualnemedia.pl podał nieoficjalne informacje na temat obsady jury.

 • Schejbal w jury... programu muzycznego!

  Aktorki Magdalena Schejbal i Katarzyna Kwiatkowska oraz dyrektor programowy Eska TV - Igor Nurczyński - zasiądą w jury programu muzycznego "Kilerskie Karaoke".

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • "M jak miłość": Olga Kalicka w zupełnie nowej roli

  Olga Kalicka, czyli Justyna z "M jak miłość" i Magda z "rodzinki.pl", już wkrótce zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Młoda aktorka została prowadzącą nowego tanecznego show "World of Dance", który po wakacjach oglądać będziemy na antenie telewizji Polsat.

 • T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Kino Pod Baranami zaprasza na kolejną edycję przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć siedem filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu. Przegląd odbędzie się w 25 miastach w Polsce. W Krakowie potrwa od 2 do 8 stycznia 2015.

 • ​"M jak miłość": Monika Mielnicka idzie jak burza. Zostanie nowym "aniołkiem" Kurskiego?

  Monika Mielnicka, ubiegłoroczna maturzystka z Cicibora na Lubelszczyźnie, nie kryje, że aktorstwo to jej wielka pasja i... pomysł na życie. Zanim w 2016 roku jako szesnastolatka zadebiutowała w "Powidokach" Andrzeja Wajdy, zagrała w kilku przedstawieniach bialskiego Teatru Słowa.  Dziś ma już na swoim koncie nagrodę za najlepszą kreację aktorską w filmie "Odbicie" (wyróżniło ją nią jury...

 • W styczniu kolejna edycja T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée

  Zbliża się kolejna edycja przeglądu T-Mobile Nowe Horyzonty Tournée, podczas której będzie można obejrzeć wybór siedmiu filmów ostatniej edycji wrocławskiego festiwalu.

 • "You Can Dance Kids": Wiemy, kto może zarobić krocie w nowym show TVN!

  ...tajemnicą, że reżyser marzy, aby to właśnie Edyta Górniak została przewodniczącą jury. Wsparciem merytorycznym dla niej miałaby być dawno niewidziana Mandaryna oraz Robert Rowiński, który ostatnio był...

 • Najlepsze nowe filmy amerykańskie we Wrocławiu

  "Whiplash" Damiena Chazelle'a, "Foxcatcher" Bennetta Millera oraz "Manglehorn" z Alem Pacino - m.in. te tytuły są w programie 5. edycji American Film Festival, przeglądu najlepszych nowych osiągnięć kina z USA. Impreza potrwa we Wrocławiu od 21 do 26 października.

Wideo na temat: nowe jury
 • Qczaj odcina się od problemów Justyny Żyły i Dominiki Tajner!

  Qczaj (32 l.), od początku „Tańca z Gwiazdami” starał się wspierać najsłabszych oraz najbardziej pokrzywdzonych. Regularnie przeprowadzał rozmowy motywacyjne z Justyną Żyłą oraz Dominiką Tajner-Wiśniewską. Pierwszej wpajał, żeby nie przejmowała się ocenami jury. Drugiej, że znajdzie jeszcze nową miłość i wszystko się ułoży. W pewnym momencie dziewczyny zaczęły to za bardzo wykorzystywać. Trener

 • "M jak...": Był w serialu od początku, teraz go opuszcza?! Mamy komentarz!

  z Małgorzatą Walewską, Pawłem Królikowskim i Katarzyną Skrzynecką. Tym samym zastąpi Bartłomieja Kasprzykowskiego. Jak Kacper Kuszewski czuje się w nowej roli? - Jeszcze nie wiem, jak się czuję, to jest dopiero sam początek (…) Zawsze to ja byłem oceniany, to ja musiałem się wykazać, to stawałem przed jury i słyszałem opinie na swój temat, a teraz sam takie opinie muszę formułować i to jest naprawdę

Dyskusje na temat: nowe jury
 • Re: "Na dobre i na złe": Eksplozja uczuć w Leśnej Górze!

  czas skończyć ten serial, bo te nowe wątki robione są na siłę

 • Re: Kiedyś ich kochali, teraz nienawidzą

  Trzeba być desperatem, żeby wykupować Player do oglądania polskiego serialu ze Stuhrem ;). Ja mam HBO i Canal+ - nowe i dobre produkcje filmowe. Poza tym jest internet - można sobie oglądać filmy(...), jury i producentów, które jest zdecydowanie lewicowe. Za wygadywanie ordynarnych bzdur o Polsce dostawał przecież owacje na stojąco.