• Informacje na temat:

  nowe korki

Artykuły na temat: nowe korki
 • "Klan": Nowa sympatia Lubiczówny

  Wszystko wskazuje na to, że Kasia (Julia Królikowska) będzie miała nowego chłopaka. Chodzi o Jacka (Michał Kwietniewski), wnuka Jeremiasza (Wincenty Grabarczyk).

 • Zdzisław Maklakiewicz oczami córki

  "Maklak. Oczami córki" - to próba spisania wspomnień o Zdzisławie Maklakiewiczu, legendzie polskiego kina i życia towarzyskiego Warszawy lat 60. i 70., dokonana przez jego córkę - Martę. Książka właśnie trafiła do księgarń.

 • "Świat się kręci" z nową porą emisji! Młynarska: Pozostawiam to bez komentarza

  ..."Dobra zmiana" w TVP trwa w najlepsze! Jacek Kurski zrobił czystki wśród dziennikarzy. Pozbył się tych, którzy według niego nie pasowali do nowej wizji publicznej telewizji. Za to osoby, które wiedziały, jak się zachować, dostały nowe posady, a ich kariery rozwijają się w najlepsze. Mamy tu na myśli m.in. Annę Popek (47 l.), która nie może narzekać na brak pracy, odkąd posadę prezesa TVP objął...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Z wizytą w Nowym Jorku

  Agnieszka Włodarczyk, znana widzom jako Anna Bilewska z "Pierwszej miłości" i Wiki Potoczny z "Plebanii", zafundowała sobie ostatnio wypad do Nowego Jorku.

 • L.U.C.: Byłoby pięknie, gdyby Polacy sobie uświadomili, że jesteśmy wartościowym narodem (wywiad)

  Pod koniec roku ukazała się kolejna płyta rapera i producenta L.U.C. "Refleksje o miłości apdejtowanej selfie", na której rozlicza się on ze swoją przeszłością. W wywiadzie dla Interii L.U.C. opowiedział o swojej najnowszej produkcji, ciężkich chwilach po rozstaniu z żoną oraz o tym, dlaczego nie został jurorem "The Voice of Poland".

 • Teresa Lipowska i Stefan Friedmann razem w "M jak miłość". Potwierdzają!

  Teresa Lipowska (81 l.) długo opłakiwała Witolda Pyrkosza (†90 l.). Teraz aktorka zagra z nowym partnerem. Cieszy się, że wybrano na niego jej kolegę.

 • Amerykańska premiera kinowej wersji słynnego w latach 70. serial u telewizyjnego "Aniołki Charliego", spowodowała korki na ulicach Los Angeles. Gdy Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu pojawiły się przed budynkiem Mann's Chinese Theather, gdzie miała odbyć się premiera, zatrzymano ruch. Przybyły bowiem tłumy fanów, chcących zobaczyć słynne seksowne trio aktorskie.

 • Ibisz marzy o córce

  Gdy w sylwestrową noc strzelały korki od szampana, Krzysztof Ibisz (45 l.) wiedział już, czym rok 2011 będzie różnił się od poprzednich. I jakich błędów nie chce popełniać.

 • Muzyczna przygoda z Co-Operą

  "Nowa pasja, nowa chęć, szkoła tańca numer pięć" - tak zaczyna się utwór "Trudne tango" w wykonaniu projektu Co-Opera.

Zdjęcia na temat: nowe korki