• Informacje na temat:

  nowe koroniewskiej

Artykuły na temat: nowe koroniewskiej
 • Joanna Koroniewska w nowej roli

  W ostatnim czasie było cicho na jej temat, ale teraz to się zmieni. Nadchodzące miesiące będą bowiem należeć do Joanny Koroniewskiej. Już niebawem zobaczymy ją w nowej roli - prowadzącej program "Pogotowie rachunkowe".

 • Nowa ramówka Polsatu

  ..." - oto wspólny mianownik większości aktorskich wypowiedzi. Nam jednak udało się dowiedzieć kto i co, gdzie, kiedy oraz - jak! "Linia Życia" - nowe miłości, "Pierwsza miłość" - nowe złamane serca i nowy bohater (w tej roli znany już m.in. z "M jak Miłość" Marek Kaliszuk), "Hotel 52" - nowe oblicze Laury Samojłowicz, za sprawą nowej twarzy serialu - Kai (w tej roli Marietta Żukowska). Hotelowe...

 • Tomasz Kammel: Największe wpadki w karierze

  Tomasz Kammel był gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym cyklu #domówkaudowborów. Spotkanie stało się okazją do powspominania imprez, które panowie mieli okazję prowadzić, ale również związanych z nimi wpadek.

 • "M jak miłość": Nowa Małgosia Mostowiak?

  ...starsza od Joanny Koroniewskiej. Magdalena Stam , czyli Zyta z "Klanu". Nie ma na swoim koncie zbyt wielu ról, ale podobno współpraca z nią to przyjemność... Rola Małgosi Mostowiak z pewnością przysporzyłaby jej mnóstwo nowych fanów, ale najprawdopodobniej musiałaby zrezygnować z udziału w "Klanie", by móc się w nią wcielać. Jest 2 lata starsza od Joanny Koroniewskiej. Barbara Kurdej-Szatan , czyli...

 • Koroniewska w nowym w serialu?

  Aktorka, rezygnując z "M jak miłość", liczyła na płynne przejście do nowego serialu. Niestety, będzie musiała poczekać na kolejną rolę.

 • Koroniewska żegna się z "M jak miłość"

  Odejście Joanny Koroniewskiej z najpopularniejszego niezmiennie od 14 lat polskiego serialu stanie się faktem zaraz po wakacjach. Poznajcie kulisy pożegnania Małgosi Chodakowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

 • Korzysta z życia

  Sypia w łóżku Joanny Koroniewskiej, jeździ wymarzonym Mini Morrisem i studiuje na dwóch kierunkach. Dużo dzieje się także w życiu jego serialowego bohatera. - Łukasz zostanie wplątany w mafijne porachunki - zdradza aktor.

 • Grzegorz Hyży pracuje nad nową płytą: Coś mi już w głowie gra

  .... Niedawno pojawili się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Grzegorz Hyży komentuje związek z Agnieszką Popielewicz: Duży w Maluchu/x-news...

 • Joanna Koroniewska: Nie narzekam na brak pracy

  Kolorowa prasa oraz plotkarskie portale rozpisują się ostatnio o możliwym powrocie Joanny Koroniewskiej na plan serialu "M jak miłość". Nie byłaby pierwsza. Fani "Emki" doświadczyli już powrotu Marysi (Małgorzata Pieńkowska).

 • "Domówka u Dowborów"​: Instagramowy program z wakacyjną formułą

  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcą stworzyć namiastkę wakacji osobom, które nie mogą w tym roku wyjechać na urlop. Dlatego przez całe lato będą emitować swój wymyślony na czas kwarantanny program "Domówka u Dowborów" w nowej, letniej odsłonie.

Zdjęcia na temat: nowe koroniewskiej
Wideo na temat: nowe koroniewskiej
Dyskusje na temat: nowe koroniewskiej
 • Re: "M jak miłość": Trzy nowe twarze!

  Pani Joanna to ma chyba kredyt we frankach żeby tak nisko upaść - to była cudowna przepiękna utalentowana aktorka - spadła do poziomu cichopek , koroniewskiej i mroczkow - najniższego stadium celebryctwa i nijakości polskiej- szkoda