• Informacje na temat:

  nowe łzy

Artykuły na temat: nowe łzy
 • Piotr Gąsowski pokazał ostatni sms do Zbigniewa Wodeckiego. Łzy same płyną!

  ...zadzwonię, jeszcze Go uścisnę i poczuję jego ciepło, że jeszcze opowiemy sobie nowe lub stare żarty". Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy osób, które w pięknych słowach wspominają Wodeckiego...

 • "Love" Gaspara Noé: Erekcja i łzy

  Pojawił się pierwszy plakat reklamujący nową produkcję Gaspara Noé - "Love". Fani reżysera "Nieodwracalnego" i "Wkraczając w pustkę" znów będą mogli liczyć na ekstremalne emocje.

 • "M jak miłość": Pierścionek i łzy

  Asia była w Leszku naprawdę zakochana, ale ich romans przyniósł jej tylko łzy. W poniedziałek Leszek wróci w końcu z USA - i od razu pojedzie na Wietrzną. Gotów na wszystko, by odzyskać serce ukochanej.  - Joasiu, przede wszystkim chciałem cię przeprosić. Miałaś rację, sto procent racji... To Nina napisała tamten list.(...) Nienawidzi cię, bo wie. jak bardzo ja cię kocham - wyzna Leszek.  Później...

 • Andrzej Piaseczny "Kalejdoskop": Zobaczyłem łzę w oku Kayah

  Andrzej Piaseczny opowiada o ulubionych piosenkach innych wykonawców, które umieścił na właśnie wydanej płycie "Kalejdoskop".

 • "M jak miłość": Uśmiech i łzy

  ...29 sierpnia na antenie TVP2 zobaczymy 1232. odcinek „M jak miłość” - pierwszy po wakacyjnej przerwie! Co wydarzy się w serialu w kolejnym sezonie? Ciekawych zapraszamy na spotkanie z Marią, Basią oraz Natalią – i nowe fotostory!

 • Anna Karczmarczyk: Siniaki, krew, pot i łzy

  Ta delikatna blondynka ma w sobie wielki pociąg do ekstremalnych wyzwań. I nietypowe zainteresowania - zgłębia tajemnice wampirów!

 • "Barwy szczęścia": Poleją się łzy

  Tymczasem w oczach Malwiny znów zalśnią łzy... Brodzińska odkryje, jak bardzo jej córka przywiązała się do nowej partnerki Przemka - Wioletty - i kompletnie się załamie. Zwłaszcza, gdy Emilka wyzna, że woli być z "ciocią" niż z mamą, bo Wioletta spełnia wszystkie jej zachcianki. - Z nią jest fajniej... Mogę robić, co chcę! I ona nie krzyczy na tatę...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nową miłość! Otarła łzy po rozwodzie!

  Joanna i Adam byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par najnowszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia i też jako jedyni nie pozostali razem. Teraz jednak okazuje się, że Asia jest w związku z nowym ukochanym.

 • Dodano nowe tytuły do programu festiwalu w Cannes

  Tydzień po oficjalnym ogłoszeniu programu festiwalu filmowego w Cannes do listy obrazów, które rywalizować będą w tym roku o Złota Palmę, dopisano dwa tytuły: "Cronic" Michela Franco oraz "The Valley of Love" Guillaume'a Niclouxa. Podczas specjalnego, nocnego pokazu zaprezentowany zostanie również długo oczekiwany film Gaspara Noe "Love".

Dyskusje na temat: nowe łzy