• Informacje na temat:

  nowe mroczki

Artykuły na temat: nowe mroczki
 • Marcin Mroczek na deskach teatru

  Marcin Mroczek wspomina, że zawsze marzył o tym, by stanąć na deskach teatru i zagrać rolę w intrygującym spektaklu. Trzy lata temu zadebiutował w sztuce "Mayday 2", teraz przyszedł czas na kolejne przedstawienie - "Chcesz się bawić? Zadzwoń!", gdzie wraz ze swoim bratem wcielają się w rolę detektywa Blogginsa. Aktor podkreśla, że scena go niezwykle ekscytuje, ale i mobilizuje do ciężkiej pracy, a tylko w ten sposób może doskonalić swój zawodowy warsztat.

 • Zdetronizują Mroczków?

  Robert i Hubert Roszkiewiczowie, to bracia bliźniacy, którzy pojawią się w nowej produkcji TVN. Jak się okazuje, role Piotrka i Pawła w "M jak miłość", były pierwotnie szykowane właśnie dla nich!

 • Rafał Mroczek w "Nowej"

  Rafał Mroczek pojawi się gościnnie w serialu "Nowa" . Zagra maklera - młodego, przebojowego rekina warszawskiej finansjery. Młody aktor spotka się na planie z Marcinem Bosakiem, z którym przed laty występował w "M jak miłość".

 • Rafał Mroczek: Ojcostwo to wspaniała przygoda

  ...czeka mnie śnieg i narty, a później zobaczymy. Wychodzę z założenia, że życie można zmienić każdego dnia. Codziennie możemy stawiać przed sobą nowe cele, nie potrzebujemy do tego nocy sylwestrowej. Będę...

 • Mroczkowie kontra Big Brother

  Management braci Mroczków zastanawia się nad złożeniem pozwu przeciwko firmie Endemol. Twórcy formatu Big Brother mieli bezpodstawnie wykorzystywać wizerunek aktorów do promocji nowej edycji show.

 • Mroczek jednak nie zaśpiewa!

  Polsat ma trudny orzech do zgryzienia: kogo widzowie pokochają w nowej edycji programu oraz jak sprawić, aby oglądalność była przynajmniej tak dobra jak dotychczas. Kolorowa prasa zaczęła spekulacje kto może wystąpić jesienią. Najczęściej wymienia się Rafała Mroczka. Wiadomo już jednak, że Mroczek nie wystąpi. "Nie, Mroczek, nie" - twierdzą władze Polsatu. "Do drugiej edycji trudniej jest...

 • Mroczek policjantem, a Wolszczak?

  W serialu "Pierwsza miłość" sporo zamieszania wprowadzą nowi aktorzy, a wraz z nimi pojawią się nowe wątki. Już niedługo Rafał Mroczek jako policjant Olaf będzie pracował nad sprawą porwania Artura(...) - pretensjonalną i oschłą damę, która wszystkich traktuje jak służbę. Koleje losu połączą ją z Pawłem (Mikołaj Krawczyk), który zostanie jej kierowcą. W nowej pracy Paweł już na początku dostanie nietypowe...

 • Freestyle Herbuś i Mroczka

  Taneczny konkurs Eurowizji 2008 to pokłosie i kontynuacja Konkursu Piosenki Eurowizji. Jego druga edycja odbędzie się w Glasgow. Polskę reprezentować będzie para Edyta Herbuś i Marcin Mroczek

 • Mroczek opiekunką do dzieci

  Popularny aktor, znany przede wszystkim dzięki serial owi "M jak miłość" spróbował ostatnio swoich sił jako... opiekunka do dzieci w programie "Dzień kangura". O tym jak ocenia swoje zmagania z gromadką rozbrykanych dzieciaków, opowiada w rozmowie z Emilią Chmielińską.

 • Złamane serce Mroczka

  Fanatyczni fani "M jak miłość" mogą zacierać ręce - już za nieco ponad dwa tygodnie będzie można obejrzeć kolejne odcinki najpopularniejszego polskiego "tasiemca".

Zdjęcia na temat: nowe mroczki
Wideo na temat: nowe mroczki
 • Rafał Mroczek opowiada o córeczce!

  Rafał Mroczek pod koniec ubiegłego roku po raz pierwszy został ojcem. W październiku na świat przyszła jego córka Zosia. Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na spacer z młodym tatą i jego pociechą. Aktor opowiedział jej o urokach ojcostwa i przyznał, że jest w pełni zaangażowany w swoją nową rolę. (DDTVN/x-news)

 • Marcin Mroczek: 18 lat w "M jak miłość"

  Marcin Mroczek podkreśla, że praca na planie "M jak miłość" jest fascynująca, ponieważ twórcy serialu wciąż zaskakują kreatywnością. Serialowy Piotr Zduński przyznaje, że każdy dzień zdjęciowy to nowe doświadczenie, wyzwanie i okazja do nauki.

 • "M jak miłość": Ponoć od przybytku głowa nie boli

  Trzy piękne kobiety wokół Pawła. Jesienią Paweł (Rafał Mroczek) nadal będzie pracował w firmie transportowej Kaliny (Karolina Sawka) i całkiem dobrze odnajdzie się jako kierowca ciężarówki. Paweł przyjmie też propozycję skorzystania z mieszkania Marczewskiej, gdzie zamieszka z Katią. Co powie na to Julka, gdy wróci do serialu? W Siedlisku namiesza Bartek – nowa, kontrowersyjna, postać w fabule. Brat Andrzejka, awanturkik z kryminalną przeszłością, zupełnie zawrócił Uli w głowie. Dziewczyna...

Dyskusje na temat: nowe mroczki