• Informacje na temat:

  nowe propozycje

Artykuły na temat: nowe propozycje
 • Nowe propozycje TVN24

  W styczniu 2010 roku pierwszy polski kanał informacyjny - TVN24 wprowadza do swojej ramówki wiele zmian, wśród nich więcej "Faktów", nowe pasmo wieczorne oraz kolejny program Bogdana Rymanowskiego.

 • Nowe propozycje telewizji TVN

  ...wielki. Polskie gwiazdy oraz światowe modelki pomagają polskim dziewczynom zaistnieć w świecie mody" - powiedział w rozmowie z PAP Life Edward Miszczak - dyrektor programowy TVN. "Mamy oprócz tego nowe(...) września na antenie TVN zobaczyć będzie można nowe reality show "Ugotowani". W każdą niedzielę uczestnicy programu, będą gotować dla swoich rywali. Kto zachwyci wszystkich swoim daniem - wygra. Ponadto...

 • Ryan Gosling: Nowe propozycje

  ...zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się...

 • Jesienne propozycje telewizji Puls

  ...dowodzi Jack Garrett (w tej roli Gary Sinise) oraz nowe odcinki popularnych serii "Agenci NCIS" i "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas".

 • Edyta Górniak wróci do "The Voice of Poland" i "My Way"? Propozycje dla wokalistki z TVP i TVN

  Jesienią Edyta Górniak zagości w dwóch konkurencyjnych stacjach? Według nieoficjalnych informacji, wokalistka otrzymała propozycje występów w "The Voice of Poland" (TVP2) i "My Way" (TVN).

 • Wiosenne propozycje Czwórki

  W marcu na antenie Czwórki ukażą się nowe sezony lubianych przez widzów Czwórki programów, takich jak "Spadkobiercy", "Galileo", "Galileo Extra", "STOP Drogówka" i "mała Czarna". Wiosną TV4 zaprezentuje również nowe pasma animacji.

 • Propozycje Czwórki na wiosnę

  Nowe odcinki popularnych seriali "Włatcy móch" i "Regina" oraz piąta edycja "Big Brothera" - to tylko niektóre propozycje Czwórki na wiosnę.

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • Tomasz Oświeciński: Mam zbyt dużo propozycji filmowych i teatralnych

  ...długo i będą się pojawiały jakieś nowe propozycje - mówi Tomasz Oświeciński. Obecnie aktora można oglądać w spektaklu "Prywatna klinika" w reżyserii Grzegorza Reszki, z którym podróżuje po Polsce...

 • Telewizja: Propozycje dla dzieci

  Wiosną program "Wieczorynki" wzbogacą nowe filmy, atrakcyjne i zabawne, a jednocześnie kształcące i rozwijające historie, należące do dziecięcej klasyki. W programie znajdą się najlepsze dziecięce bajki: historie o Muminkach oraz o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach, a także opowieści o Goofym, Kaczorze Donaldzie i Myszce Miki.

Zdjęcia na temat: nowe propozycje
Wideo na temat: nowe propozycje
 • Tomasz Oświeciński: Mam zbyt dużo propozycji filmowych

  Fani MMA w tym roku nie zobaczą już Tomasza Oświecińskiego na ringu. Gwiazdor "Pitbulla" chce się skupić na karierze aktorskiej - w planach ma udział w nowym filmie Patryka Vegi oraz kolejnej produkcji zagranicznej.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska: Widzowie zaakceptują nową "Blondynkę"?

  Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza, że przed dziesięcioma laty miała w rękach scenariusz serialu "Blondynka", bo to właśnie ona jako pierwsza dostała propozycję zagrania tej roli. Wtedy zrezygnowała, gdyż wybrała film. Jej obecność w ósmym sezonie serialu nie jest więc przypadkowa. Aktorka tym razem postanowiła zmierzyć się z postacią sympatycznej pani weterynarz z Podlasia i nie kryje, że było to niezwykle intrygujące wyzwanie.

 • Katarzyna Zawadzka o filmie "Bad Boy": Zupełnie nowa przygoda aktorska

  - Jest to zupełnie coś innego niż do tej pory miałam przyjemność grać. Ta propozycja przyszła do mnie od Patryka Vegi. On zobaczył we mnie potencjał takiej bohaterki, za co mu szalenie dziękuję - powiedziała Katarzyna Zawadzka o filmie "Bad Boy" w rozmowie z Interią. - Dla mnie była to zupełnie nowa, inna przygoda aktorska - dodała. Film "Bad Boy" na ekranach polskich kin od 21 lutego 2020.

Dyskusje na temat: nowe propozycje