• Informacje na temat:

  nowe salony

Artykuły na temat: nowe salony
 • ...oglądać ją na ściance. Bosak przyszła na premierę nowej kolekcji jednej z marek. Zobaczcie jej zdjęcia z przeszłości i obecne. Bardzo się zmieniła?

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a na salony chodzi tylko, gdy musi. Wolny czas najchętniej spędza z mężem i dwoma synami. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej", w którym wciela się w postać przebojowej doktor Lis.

 • Wojciech Mazolewski ma już "nową Maję Sablewską". Zabrał ją na salony

  Wojciech Mazolewski (42 l.) przez długi czas związany był z Mają Sablewską (38 l.). Ich relacja to rozstania i powroty, ale wygląda na to, że skończyła się już na dobre. Muzyk na salony zabrał inną towarzyszkę, Katarzynę Zawadzką (34 l.).

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Magda Femme (46 l.) nieczęsto bywa na imprezach celebryckich. Ostatnio jednak po dłuższej przerwie postanowiła skorzystać z zaproszenia i pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Patrycji Kujawy. Przy okazji zaprezentowała nową fryzurę. Jak Wam się podoba?

 • "Szalona miłość": Podwójne samobójstwo

  21 listopada do kin wejdzie film "Szalona miłość". Jest to opowieść o podwójnym samobójstwie poety, dramaturga i pisarza epoki romantyzmu Heinricha von Kleista oraz jego przyjaciółki Henrietty Vogel.

 • Rozenek dostała nowe show w TVN! Spędzi czas z milionerem! "Słynny król rynku ślubnego"

  .... Nic z tego!  Okazuje się bowiem, że Rozenek-Majdan dała od siebie nieco odpocząć tylko po to, by na salony wrócić ze zdwojoną siłą.  Niebawem ruszają zdjęcia do filmu dokumentalnego o in vitro, w którym żona Radka będzie obalać mity na temat tej demonizowanej przez prawicę i kler metody. Na tym jednak nie koniec. Można przypuszczać, że dokument nie przyciągnie jednak milionowej widowni, ale TVN...

 • Sophie Ellis-Bextor "Wanderlust" (recenzja): Zośka już nie chce tańczyć

  Ciężko orzec, czy to zmęczenie formą, w jakiej nagrywała dotychczas, czy oto szkaradnym fetorem odbija jej się udział w brytolskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Faktem jest, że Zośka odeszła od muzyki tanecznej.

 • Joanna Koroniewska zaszalała u fryzjera! Pokazała zdjęcie!

  Joanna Koroniewska (41 l.) podobnie jak wiele kobiet w kraju, dosłownie pobiegła, gdy otworzono ponownie salony fryzjerskie. Z tej okazji nawet zrobiła sobie zdjęcie na fotelu fryzjerskim, ale nie do końca spodobało się ono internautom.

 • Marcin Kindla z nową płytą w październiku

  15 października na półki sklepowe trafi druga solowa płyta Marcina Kindli, wokalisty, producenta i autora tekstów. Album promują utwory "Po prostu wróć" oraz "Da się żyć". Muzyk zaplanował również specjalną, akustyczną trasę koncertową.

Wideo na temat: nowe salony
 • Małgorzata Socha chwali się: Projektanci sami pytają, czy coś dla mnie zaprojektować!

  Małgosia Socha wraca po urodzeniu córeczki na salony. Na każde wyjście aktorka musi więc zakładać nową kreację, aby nikt nie zarzucił jej, że chodzi ciągle w tym samym. Na szczęście celebrytka nie musi wydawać własnych pieniędzy, bo ponoć nie może się opędzić od ofert polskich projektantów. Socha przekonuje, że to korzystna współpraca dla obu stron! "Dzięki temu jest taka dobra prasa wokół

Dyskusje na temat: nowe salony