• Informacje na temat:

  nowe spojrzenie

Artykuły na temat: nowe spojrzenie
 • T-Mobile Nowe Horyzonty: Nowe spojrzenie na komuny

  Tematem sekcji Trzecie Oko podczas tegorocznego MFF T-Mobile Nowe Horyzonty będą komuny. W programie zestaw filmów, które przyjrzą się temu, jakie dziedzictwo zostawił po sobie ten fenomen.

 • Maria Seweryn: Nowe spojrzenie na związek dwóch kobiet

  ...czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

 • Nu-gaze, czyli nowe spojrzenie na stare obuwie

  The Big Pink "A Brief History Of Love", 4 AD

 • "Spojrzenie kobiety"

  ...wszystkie filmy było raczej "jego". A ja chciałam dać jakieś swoje spojrzenie na to wszystko. Co to znaczy swoje? Kobiety. Po prostu spojrzenie kobiety. Tak, jak to wszystko ja widziałam. Film jest(...) Andrzej, tak zwany "twórca osobny" - bo tak go nazywają, nie jest człowiekiem, który sam znajdzie się w nowej rzeczywistości. Robił profesjonalne filmy, począwszy od "okresu łódzkiego", kiedy pracował...

 • "Dracula" nowym serialem Netfliksa

  Legenda pragnie świeżej krwi... Twórcy "Sherlocka" przedstawiają zupełnie nowe spojrzenie na najsłynniejszego wampira wszech czasów: wspaniałego, złowieszczego i rozkosznie zabójczego Drakulę. Premiera serialu o legendarnym krwiopijcy już w sobotę, 4 stycznia 2020 roku, na platformie streamingowej Netflix!

 • FPFF w Gdyni 2019 bez Innego Spojrzenia

  .... W programie tegorocznego festiwalu nie będzie Konkursu Inne Spojrzenie. - Sekcja konkursowa Inne Spojrzenie, powołana kilka lat temu, miała doceniać filmy eksperymentujące, często "galeryjne...

 • "Nikita": Zabójcze spojrzenie

  ...- zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

 • "Krytyczne spojrzenie" Misery Index

  Dziesięć nowych kompozycji znajdzie się na zarejestrowanym już, drugim albumie amerykańskiej deathmetalowej grupy Misery Index. Płyta "Discordia" - zarejestrowania w Atlancie z producentem Eyalem Levim - ujrzy światło dzienne 16 maja. " Discordia to krytyczne spojrzenie na życie w naszym nowoczesnym świecie" - zapowiadają muzycy.

 • Jacek Zieliński (Skaldowie) ma 70 lat. Siedem spojrzeń

  ...odejść w zapomnienie. Po reaktywacji grupy w zmienionym składzie w 1987 roku, rozpoczął prace nad przygotowywaniem nowego materiału. I tak w 1989 roku ukazał się album "Nie domykajmy drzwi" - jest to...

 • Callenish Circle: Spojrzenie w przeszłość

  Holenderscy deathmetalowcy z Callenish Circle postanowili wydobyć na światło dzienne pogrążone w mrokach przeszłości dźwięki, nagrane zanim trafili pod skrzydła firmy Metal Blade. Dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane "Forbidden Empathy" ukaże się 20 września, nakładem Karmageddon Media. Album opatrzony będzie nową szatą graficzną, autorstwa Niklasa Sundina (m.in. In Flames, Arch Enemy, Dark Tranquillity).

Zdjęcia na temat: nowe spojrzenie
Wideo na temat: nowe spojrzenie
 • "Diagnoza": Co wydarzy sie w najnowszym sezonie?

  Pierwsze spojrzenie na postać tajemniczej bohaterki Danuty Stenki, Anna w niebezpieczeństwie i zagadka... kryminalna. Nowe odcinki "Diagnozy" zadebiutują na antenie od 4 września o 21:30.

 • "Van Helsing": Zwiastun nowego serialu

  Jesienią na ekrany trafi najnowsza odsłona sagi "Van Helsinga". Tym razem opowiedziana w zupełnie inny sposób. Fabuła serialu będzie osnuta wokół losów córki Van Helsinga, Vanessy. W niedalekiej przyszłości świat zostaje opanowany przez wampiry. Przywrócona do życia Vanessa staje się jedyną nadzieją ludzkości na pokonanie wrogów. - "Van Helsing" to nowe spojrzenie na historie o wampirach i zmiana

 • Kolejny dokument Anity Werner

  Anita Werner podkreśla, że współpraca z kanałem TVN Style przy realizacji filmów dokumentalnych nie tylko wzbogaca ją o nowe doświadczenia zawodowe, lecz także pozwala spojrzeć na świat zupełnie inaczej.

Dyskusje na temat: nowe spojrzenie
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  wiedzy historycznej nie nabywa się z żadnego filmu fabularnego bo jest to subiektywne spojrzenie twórców .Od tego są książki kompetentnych autorów ( nie grafomanów ) , filmy dokumentalne oparte na świadkach , wykłady historyków z uznanym dorobkiem a najlepiej wszystko razem Trzeba pomyśleć i wyciągnąć własne wnioski .

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  Wiedzy historycznej nie nabywa się z żadnego filmu fabularnego bo jest to subiektywne spojrzenie twórców .Od tego są książki kompetentnych autorów ( nie grafomanów ) , filmy dokumentalne oparte na świadkach , wykłady historyków z uznanym dorobkiem a najlepiej wszystko razem . Trzeba pomyśleć i wyciągnąć własne wnioski .Film może tylko zaintrygować tematem .

 • Re: "Na Wspólnej": Jesienią widzowie będą w szoku!

  Prognoza na kulturę światową premierę nic nowego w życiu codziennym no malarstwo piękno sztuka wybaczania nic się nie da w kulturze życia na codzień zmienić nienawidzę współcześnie sztuki plugastwo życia na codzień ...dziewica to nowe spojrzenie na życie dla przyszłego męża to jest to dla istoty reszta to świat upadku życia i rodzinny.. sztuka ...to nas zniszczyło ..

 • Re: Nowy serial, nowe gwiazdy!

  Czy Polska od seriali ma tylko Lebkowska? Przydaloby sie inne spojrzenie na wiele spraw, z pewnoscia sa i inni uzdolnieni tworcy, ktorym nie daje sie mozliwosci zaistnienia, telewizja powinna dacmm szanse , a nie monopol Lebkowskiej. Lublin piekne miasto tak poza tym i fotogeniczne.

 • Re: "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski: Ślub tuż, tuż...

  Idealna Miłość i Harmonia Świata to przesłanie na Nowe Tysiąclecia !!!!czyli Po chłopsku powiem: nowe 10 przykazań Idealnej Miłości: 1. wybierz sobie cnotliwa niewiaste za żone 2. uzgodnij(...) niego 9. roznica pogladów to najpierw wysłuchaj najpierw co ma ona do powiedzenia potem ty powiedz jej, co chcesz zeby jak było i razem macie zrobic kompromis co daje wspólne spojrzenie w przyszły cel