• Informacje na temat:

  nowe tatuaże gwiazd

Artykuły na temat: nowe tatuaże gwiazd
 • Wiktoria Gąsiewska zrobiła sobie tatuaż

  Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła swoich fanów! Młoda aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze studia tatuażu, na którym widać jej nową, prawdopodobnie pierwszą "dziarkę"! 21-letnia gwiazda zdecydowała się na ciekawy wzór i miejsce!

 • Nowe tatuaże Britney Spears

  Britney Spears chce pokazać całemu światu, jak bardzo kocha swojego męża Kevina Federline'a. Jedną z oznak ich miłości są identyczne tatuaże, które zrobili sobie na nadgarstkach. Dodatkowo wokalistka wytatuowała sobie na karku hebrajski symbol, który oznacza "moc uzdrawiania".

 • Miley Cyrus i Cody Simpson są parą? Gorące zdjęcia, tatuaże i kwitnąca miłość

  Miley Cyrus, odkąd rozstała się z Liamem Hemsworthem, nie dała sobie czasu, by pobyć sama, ale co rusz zmienia partnerki i partnerów. Po głośnym romansie z Kailtynn Carter gwiazda od kilku tygodni intensywnie randkuje z Codym Simpsonem, chętnie pokazując wspólne, nierzadko gorące zdjęcia i nagrania.

 • Adam Zdrójkowski chuliganem. Ale tatuaż!

  Adam Zdrójkowski pokazał nowy tatuaż! Na swoim Instagramie młody aktor opublikował zdjęcie, które wzbudziło sporo emocji wśród fanów. Poza tatuażem na szyi ich uwagę przykuła także metamorfoza Adama. Pod zdjęciem swój komentarz opublikowała też jego partnerka, Wiktoria Gąsiewska!

 • Tajemniczy tatuaż gwiazdy

  ...24-letnia piosenkarka Adele pojawiła się na niedzielnej (10 stycznia) ceremonii rozdania nagród Grammy w kwiecistej sukni. Choć strój gwiazdy wywołał wiele komentarzy, to sporo zainteresowania wzbudziła również nowa ozdoba szyi. Piosenkarka po raz pierwszy publicznie zaprezentowała tatuaż. Pod prawym uchem Adele pojawiła się litera "A". Tatuaż nie symbolizuje jednak imienia piosenkarki; chodzi...

 • Nowy tatuaż gwiazdy. Przesadziła?

  Gwiazda pop Rihanna ma nowy tatuaż. Kontrowersyjny?

 • Nowe tatuaże Sinead O'Connor... na twarzy

  Inicjały Brendana Quinlana ozdobiły twarz irlandzkiej gwiazdy Sinead O'Connor. Wytatuowane czerwonym tuszem na policzkach artystki zaszokowały nawet najwierniejszych fanów, przywykłych do jej wybryków. Jedyną osobą, która pozostała niewzruszona jest... ojciec Sinead, Sean. "Uważam, że każdy ma prawo do wyrażania siebie w dowolny sposób" - skwitował tatuaż na twarzy córki O'Connor. Sama Sinead nie...

 • "Listy do M. 2": Zakościelny z nowym tatuażem

  W oczekiwaniu na premierę "Listy do M. 2" - kontynuacji najpopularniejszej polskiej komedii ostatnich 25 lat - gwiazdy filmu dają pokaz siły i scenicznego temperamentu. Agnieszka Dygant boksuje w worek niczym rasowa zawodniczka MMA. Na worku z "kinder-niespodzianką" kilogramy i pot wyciska Tomasz Karolak. Do tego "bad boy" Maciej Zakościelny, który publicznie pokazuje światu nowy, gangsterski...

 • Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim

  Podczas pobytu w Nowej Zelandii Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim, wykonywanym tradycyjną metodą, w której tusz wtłaczany jest pod skórę przy użyciu dłuta i knypla.

 • Rooney Mara wciąż chce grać "dziewczynę z tatuażem"

  Mimo wiadomości o planowanym reboocie serii o "dziewczynie z tatuażem" i poszukiwaniach nowej odtwórczyni głównej roli, gwiazda pierwszej części, Rooney Mara, twierdzi, że bardzo chętnie kontynuowałaby pracę nad cyklem.

Dyskusje na temat: nowe tatuaże gwiazd
 • Re: Tatuaże gwiazd. Kto się oszpecił, a kto ozdobił?

  Kobiety na każde wyjście, każdą okazję chciałyby mieć nową kreację, nowe buty, a jakiś bezsensowny tatuaż kotleta (uzasadnienie: zrobiłam sobie tatuaż kotleta, bo śpiewałam do kotleta albo bo lubię w niedzielę na obiad kotlety) robią sobie na całe życie. Każdy widział oklejonego idiotycznymi naklejkami Volkswagena typu pokaż cy cki dam Ci ciastko ale czy ktoś widział oklejone takimi naklejkami