• Informacje na temat:

  nowe telewizyjne

Artykuły na temat: nowe telewizyjne
 • Nowe telewizyjne show!

  Program Polsatu "jak Oni śpiewają" prawdopodobnie będzie mieć na wiosnę silną konkurencję. Dwie stacje telewizyjne przygotowują nowe muzyczne widowiska.

 • Telewizyjne przeboje weekendu

  W nadchodzący weekend nie zabraknie ciekawych filmowych propozycji. Na srebrnym ekranie zobaczymy nowe przygody agenta 007 w "Świat to za mało" i dalsze losy wielkiego skoku na kasyno w "Ocean's Twelve: Dogrywka". Ponadto XVIII-wieczna Anglia ("Księżna") i międzyplanetarna przestrzeń w kolejnej części sagi George'a Lucasa.

 • "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!": Nowe telewizyjne show. Gdzie oglądać?

  Justyna Żyła, była żona popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły, dostała swój program na kanale Active Family. Premiera pierwszego odcinka "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!" już 18 grudnia.

 • Nowe przepisy mają wejść w życie za pół roku - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Poprzednie rozwiązania prawne nie odniosły spodziewanych efektów. Dalej przerwy reklamowe były wyraźnie głośniejsze od telewizyjnych audycji. Teraz nadawcy będą musieli używać do oceniania reklam określonych przez radę urządzeń i oprogramowania. Jeżeli nie będą się stosować do postanowień KRRiT, czekają ich...

 • Jimmy Fallon wrócił do studia telewizyjnego

  Jimmy Fallon jest pierwszym gospodarzem dużego amerykańskiego talk-show, który z realizacją swojego programu wrócił do studia. Jego pierwszym gośćmi w starej-nowej odsłonie „The Tonight Show” byli aktorka Charlize Theron i gubernator stanu Nowy Jork, Andrew Cuomo.

 • Rozdano telewizyjne BAFTA 2019

  Wyłoniono laureatów telewizyjnych nagród BAFTA 2019. Statuetki wręczane są przez Akademię Brytyjską najlepszym produkcjom małego ekranu. Wśród zwycięzców znalazły się tytuły "Obsesja Eve", "Patrick Melrose" czy "Sukcesja", aktorsko triumfowali natomiast m.in. Jodie Comer, Benedict Cumberbatch i Ben Whishaw.

 • Years & Years w "The Voice of Poland": Programy telewizyjne na żywo bywają stresujące

  ...występie w "The Voice of Poland". Lepiej grać na festiwalu, czy w telewizyjnym studio? Mikey Goldsworthy: - Festiwale zawsze dają wiele radości. Jest dużo ludzi, dobra pogoda. A programy telewizyjne(...) nowe. Podczas prac nad "Communion" w związku z tym bywało czasem nerwowo. Na pewno jesteśmy bardziej doświadczeni, ale czy mądrzejsi? Może. Planujecie dokładnie własną karierę? Odstęp między...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Co nas czeka jesienią, czyli telewizyjne nowości

  Za oknem wciąż lato, ale najważniejsze stacje ogłosiły już, co widzowie będą mogli zobaczyć jesienią. Prezentujemy wszystkie nowe pozycje, jakie pojawią się na ich antenie.

Zdjęcia na temat: nowe telewizyjne
Wideo na temat: nowe telewizyjne
 • Elżbieta Romanowska zagra w nowym serialu telewizyjnym pielęgniarkę

  Moja nowa bohaterka Ewa jest konkretna i bardzo kobieca. Dzięki tej postaci pokochałam sukienki. Ona wprost uwielbia je nosić i nawet jej uniform pielęgniarski jest bardzo dopasowany i wydekoltowany – podkreśla Elżbieta Romanowska. Aktorka na razie nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących nowego serialu, do którego zdjęcia właśnie trwają. Romanowska ma jednak nadzieję, że widzowie szybko

 • Nowe wyzwania przed Barbarą Kurdej-Szatan

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do nowej premiery na deskach Teatru 6. piętro. Gwiazda skupia się także na nagraniach kolejnych odcinków programu "Kocham Cię, Polsko!". Twierdzi, że coraz pewniej czuje się w roli gospodyni telewizyjnego show.

 • "Barwy szczęścia": Nowa bohaterka i kryzys w związku (1764-1768.)

  W serialu pojawi się nowa bohaterka: Hanna Waniewska, która będzie uczyć śpiewu Kamilę. Do obsady dołączy prawdziwa gwiazda: Alicja Węgorzewska, śpiewaczka operowa o międzynarodowej sławie i jurorka telewizyjnego show Bitwa na głosy. Waniewska zaprosi Kamilę (Marianna Kowalewska) i Huberta (Marek Molak) – jako jej menadżera - na herbatę… I oznajmi obojgu, że dziewczyna musi zrezygnować z kariery

Dyskusje na temat: nowe telewizyjne