• Informacje na temat:

  nowe wątki

Artykuły na temat: nowe wątki
 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Stęskniliście się za perypetiami sympatycznych przyjaciółek - Ingi, Zuzy, Anki i Patrycji? Wracają, a w ich życiu jak zawsze nie będzie nudy! Ich i tak bardzo pogmatwane relacje miłosne zostaną wzbogacone o kolejne rywalki i zaskakujące wątki... Od czego zacząć? Najlepiej od szczęśliwych historii. Związek Ingi (Małgorzata Socha) z Szymonem (Filip Bobek) kwitnie w najlepsze, może poza jego...

 • Krzysztof Antkowiak: Symboliczny wątek

  W zeszłym roku Krzysztof Antkowiak nagrał bożonarodzeniową piosenkę do "Barw szczęścia", a teraz dołączył do obsady serialu! Gra Wolana, muzyka, który z powodu zawirowań życiowych został bezdomnym.

 • Anna Karwan: Kontrowersyjny wątek w "Barwach szczęścia"

  .... Wciąż nagrywane są nowe odcinki, a aktorzy chętnie dzielą się zdjęciami z planu na portalach społecznościowych. Wiadomo już, że nowym sezonie "Barw szczęścia" wątek Uli będzie znacznie rozbudowany...

 • Wątki lesbijskie bez seksu

  W filmie pojawia się kilka erotycznych scen z aktorkami, ale także w "trójkącie" z Javierem Bardemem. Allen przyznał, że faktycznie jego nowa produkcja zawiera wątki lesbijskie, ale "nie w tym sensie, jaki sugeruje prasa". 72-letni reżyser uważa, że trudno te sceny nazwać "erotycznymi". "Wszystko, co napisano dotychczas o tych scenach jest nieprawdziwe" - mówił magazynowi "Empire" - "Seksu w tym...

 • "M jak Miłość": Wątek homoseksualny

  Już wkrótce do serialu "M jak Miłość" powróci Marek Probosz. Aktor gra w filmie homoseksualistę Grzegorza, znajomego Michała Łagody z USA, byłego męża Małgosi Mostowiak. Tym razem mężczyzna znowu stanie na drodze bohaterki, w którą wciela się Joanna Kroniewska.

 • Nowe twarze mocno namieszają

  Jesień na pewno nie będzie smutna! Wiele się wydarzy, przynajmniej w serialach. We wrześniowych odcinkach do znanych bohaterów dołączą nowi i wprowadzą emocjonujące wątki. Warto jeszcze trochę poczekać!

 • "Teraz albo nigdy" : Szansa na "nowe"

  ...oddać dziecko do adopcji. Jak to w bajkach bywa maluch został skierowany do cudownej vel bogatej rodziny. Oba wątki połączą się gdzieś w połowie filmu w mało wyszukany sposób. Dla Mayi drzwi szklanych(...) (Vanessa Hudgens). Nagroda to wprowadzenie nowej linii kosmetyków i prestiż. Trudno ukryć, że twórcom filmu "Teraz albo nigdy" chodziło przede wszystkim o stworzenie przyjaznej komedii romantycznej...

 • Wystartował festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty 2017

  Pokazy galowe, projekcje filmów walczących w konkursie głównym oraz zebranych w cyklu Kino Protestu zaplanowali organizatorzy zainaugurowanego 17. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu na pierwszy festiwalowy weekend.

 • Nowe "Ranczo" już gotowe!

  Zakończyły się zdjęcia do nowej serii popularnego serialu TVP1 - "Ranczo", która na telewizyjnej antenie zadebiutuje wiosną 2011 roku. W produkcji pojawi się sporo nowych bohaterów, w których wcielą się m.in.: Tomasz Sapryk, Dorota Segda, Leon Charewicz, Patrycja Kazadi i Jakub Tolak. Co jeszcze czeka widzów?

 • Hity festiwalu w Cannes w programie 19. MFF Nowe Horyzonty

  Wielki powrót Pedra Almodóvara, entuzjastycznie przyjęty przez widzów i krytyków "Ból i blask" (Dolor y gloria) oraz nagrodzony za scenariusz w Cannes "Portret kobiety w ogniu" (Portrait de la jeune fille en feu) Céline Sciammy znajdą się w programie tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Dzieło francuskiej twórczyni otworzy 19. odsłonę festiwalu...

Zdjęcia na temat: nowe wątki
Wideo na temat: nowe wątki
 • "Na Wspólnej": Nowe, ekscytujace wątki!

  Fanów i widzów serialu „Na Wspólnej” czeka wyjątkowa wiosna! Historie trzymające w napięciu do ostatniej chwili oraz mnóstwo emocji. Zuza i Kamil pozbawieni córki, awantura w rodzinie Zimińskich o związek Oli z kobietą, zdrada Smolnego oraz intryga Julii – to tylko niektóre z nich. Jak bohaterowie serialu odnajdą się na życiowych zakrętach? Czy miłość i prawda zawsze zwyciężą? Odpowiedzi od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 na antenie TVN!

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska o nowych wątkach w serialu

  Joanna Jabłczyńska wróciła do „Na Wspólnej” z przytupem. Co czeka bohaterkę w nowych odcinkach? Aktorka cieszy się z obecnego wątku Marty-mścicielki. - Bardzo mnie to cieszy, bo Marta była albo taką grzeczną, ułożoną dziewczyną, a później było dużo płaczu w jej życiu i takiego załamania, a tutaj dziewczyna pokazała, że ma pazur – mówi Joanna Jabłczyńska.

 • Monika Mazur o nowych wątkach w "Na sygnale"

  Monika Mazur, czyli serialowa Martyna, zdradziła nam, co dalej z jej bohaterką i niedoszłymi oświadczynami Piotra, kto nowy pojawi się w Leśnej Górze oraz jakie plany ma poza serialem!

Dyskusje na temat: nowe wątki