• Informacje na temat:

  nowe więzienie

Artykuły na temat: nowe więzienie
 • Opublikowano nowe zdjęcie Phila Spectora z więzienia

  Władze więzienia w Stockton, w Kalifornii opublikowały nowe zdjęcie Phila Spectora, producenta i twórcy wielkich przebojów, który odsiaduje wyrok za zabójstwo aktorki Lany Clarkson.

 • Harvey Weinstein skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną

  ..., szefem Amazona Jeffem Bezosem i miliarderem, byłym burmistrzem Nowego Jorku Michaelem Bloombergiem, z prośbą o wsparcie. Opisywał siebie jako niepanującego nad gniewem seksoholika i twierdził, że...

 • Więzienie w "Rinke za kratami": Piekło czy czyściec?

  Już w środę, 9 września, premiera serialu dokumentalnego "Rinke za kratami". Rinke Rooyens wyważy zamknięte drzwi i opowie o miejscu, gdzie kończy się zło, a zaczyna nadzieja... na miłość, nowe życie i wolność. Przestępstwem byłoby tego nie zobaczyć!

 • O więzieniu idealnym

  ...w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

 • Więzienie na odludziu

  ...uzyskanie kontrastu między uwięzieniem a niezależnością jest zestawienie zdjęć realizowanych w klaustrofobicznych pomieszczeniach z obrazami ptaków latających w powietrzu czy oceanu. Co zadziwiające - Herzog...

 • "Harry Potter i więzień Azkabanu": Nowe wyzwania

  Alfonso Cuarón, pochodzący z Meksyku reżyser filmu "Harry Potter i więzień Azkabanu", ostatnio stawić musiał czoła sporym wyzwaniom - perturbacjom personalnym w kolejnej opowieści o małym czarodzieju, pożarowi na planie i czujnym obserwatorom podglądającym, jak radzi sobie nowy reżyser historii o Harrym Potterze.

 • Keanu Reeves w więzieniu!

  Gwieździe kultowej już serii "Matrix" zostało przyznane specjalne pozwolenie na dostęp do dwóch zakładów karnych w Buffalo, w stanie Nowy Jork. Zwiedzanie ich aktor rozpoczął w sobotę, 13 września. Wszystko to na potrzeby nowego filmu zatytułowanego "Henry's Crime", w którym Reeves wcieli się w postać mężczyzny, niesłusznie oskarżonego o obrabowanie banku. Wizyta aktora w zakładach karnych nie...

 • Bonus RPK pokazał zdjęcie ze szpitala. To dlatego nie zgłosił się do więzienia

  ...i prywatności. Odliczam teraz dni do narodzin mojego potomka i premiery mojej nowej płyty 'BLOKÓW REZYDENT'" - napisał raper, pokazując zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

 • Val Kilmer w więzieniu

  Val Kilmer wkrótce trafi do więzienia niedaleko swojego domu w Nowym Meksyku. Aktor w swoim najnowszym filmie zagra mężczyznę odsiadującego wyrok za zabójstwo.

 • Cardi B trafi do więzienia? Grożą jej cztery lata

  W 2018 roku Cardi B ( posłuchaj nowej piosenki "Press"! ) wdała się w bójkę w jednym z klubów ze striptizem w Queens. Było to tuż po tym, jak dała pierwszy po urodzeniu dziecka koncert na festiwalu Global Citizen. Pracujące w Angels Strip Clubie barmanki - Jade oraz Baddie Gi zeznały wtedy policji, że Cardi B była prowodyrką całego zajścia i nakazała swoim ludziom zaatakować je...

Zdjęcia na temat: nowe więzienie
Wideo na temat: nowe więzienie
 • Więzienie w "Rinke za kratami": Piekło czy czyściec?

  Już w środę, 9 września premiera serialu dokumentalnego "Rinke za kratami". Rinke Rooyens wyważy zamknięte drzwi i opowie o miejscu, gdzie kończy się zło, a zaczyna nadzieja... na miłość, nowe życie i wolność.

 • "Pierwsza miłość": Kto pomoże Marysi w więzieniu?

  Do ekipy „Pierwszej miłości” dołącza nowa postać – recydywistka, Celina. W tej roli widzowie zobaczą Barbarę Lubos. Wbrew pierwszemu wrażeniu, Celina okaże się sympatyczną osobą, która postanowi pomóc Marysi odnaleźć się w więziennej codzienności. Pierwszą z podstawowych zasad, jaką postara się wpoić Domańskiej, jest całkowity zakaz „kablowania”. Nie ma donoszenia na współwięźniarki! „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • Pudzianowski opowiada o pobycie w więzieniu

  W kolejnym odcinku programu "Rinke za kratami" z osadzonymi spotka się Mariusz "Pudzian" Pudzianowski. Poprowadzi trening z więźniami oraz opowie im o swojej kryminalnej przeszłości - dla osadzonych jest żywym przykładem, że po wyjściu z więzienia można jednak zacząć nowe życie i odnieść sukces.

Dyskusje na temat: nowe więzienie
 • Re: Kultowe seriale: Emil Karewicz długo walczył o szczęście...

  Dzięki masonomilewakom z ich promowaniemdewiacji i niszczeniem seksualności! Jest robione wszystko by zrealizować plan satanistymasona, Alberta Pikea dotyczący wywołania trzech wojen światowych!. Przepowiednia realizuje się Francja płonie ! https://youtu.be/slfAoRiAQuU Tymczasem w Europie: Nowe Prawo: Więzienie za Krytykę Migracji - Analiza Komentator https://youtu.be/7zWqJDxSQvA Niemcy