• Informacje na temat:

  nowe wpadki tv

Artykuły na temat: nowe wpadki tv
 • Prokop, Nowakowska, Rogalska - największe telewizyjne wpadki

  Wydawałoby się, że doświadczonym dziennikarzom wpadki na wizji nie zdarzają się wcale. A jednak - okazuje się, że transmisje realizowane na żywo sprzyjają sytuacjom, z których czasem naprawdę trudno wybrnąć. Zobaczcie największe telewizyjne wpadki!

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Julia Wieniawa bez stanika! Ale wpadka!

  Ostatni rok był dla aktorki i piosenkarki bardzo pracowity i teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Julia postanowiła, że wraz z przyjacielem, aktorem Musiałem Musiałowskim polecą do Nowego Jorku, gdzie mieszka ich przyjaciółka.  Od dwóch tygodni Julia zwiedza i bawi się w Stanach Zjednoczonych, a wszystko to skrupulatnie relacjonuje na swoim profilu w mediach społecznościowych.  Jedno...

 • Rita Ora: Zawstydzająca wpadka Brytyjki

  Rita Ora usunęła swój wpis na Twitterze. Później stwierdziła, że jej konto zostało zhakowane. Nikt jej jednak nie uwierzył. Co takiego zawierał wstydliwy wpis?

 • "Barwy szczęścia": Wpadka na chrzcinach?

  Co wydarzy się w 2263. odcinku "Barw szczęścia"? Sprawdźcie!

 • Wpadka magazynu "People": Uśmiercili Kirka Douglasa

  W niedzielę, 30 listopada, na internetowej stronie magazynu "People" pojawiła się informacja o śmierci Kirka Douglasa. Problem w tym, że mimo 97 lat na karku, hollywoodzki gwiazdor ma się świetnie, a upubliczniony przypadkiem materiał był tylko redakcyjnym gotowcem przygotowanym na wypadek zgonu Douglasa.

 • Paulina Krupińska zaliczyła niewybaczalną wpadkę! Wszystko odbyło się na wizji

  Paulina Krupińska (32 l.) jakiś czas temu dołączyła do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN”. Modelka podczas debiutanckiego wejścia na antenę została pozytywnie odebrana przez widzów. Niestety, prowadząc kolejne wydanie śniadaniówki, popełniła ogromną wpadkę!

 • Idina Menzel zaliczyła wpadkę na sylwestrowym koncercie

  Ostatni występ wokalistki w 2014 roku w Nowym Jorku miał być zwieńczeniem dobrego roku jaki zaliczyła gwiazda. Nie wszystko poszło jednak po myśli Menzel.

 • "Na dobre i na złe": Wpadki w Leśnej Górze

  Lato w pełni, w telewizji powtórki, widzowie wypoczywają na urlopach, a twórcy „Na dobre i na złe” dwoją się i troją, byśmy mogli od września przeżywać nowe perypetie lekarzy, personelu i pacjentów szpitala w Leśnej Górze.

 • Kompromitujący występ Mariah Carey w Tokyo

  Mariah Carey zaliczyła poważną wpadkę już na samym początku światowej trasy koncertowej.

Zdjęcia na temat: nowe wpadki tv
Wideo na temat: nowe wpadki tv
 • Joanna Koroniewska o lektorskiej wpadce: Najśmieszniejsze jest to, że to nie była moja wpadka

  Warszawa, Polska. Aktorka podczas nagrywania audiobooka powieści "Nowe oblicze Greya" rzuciła nagle: "Zaraz się zrzygam". Słowa te nie zostały usunięte z nagrania. Joanna dziwi się, że zostały odkryte dopiero po dwóch latach od zdarzenia. Twierdzi, że sytuacja spowodowana była rekordowo krótkim czasem, jaki miała na nagranie całej powieści. (WideoPortal/x-news)

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Joanna Koroniewska zaliczyła niezłą wpadkę! "Zaraz się zrzygam!"

  trylogii, czyli "Nowe oblicze Greya". Celebrytce przyszło to chyba z trudem, gdyż w pewnym momencie nie wytrzymała już swojego obrzydzenia obwieszczając, że "zaraz się zrzyga!". Co ciekawe, jej osobisty

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

Dyskusje na temat: nowe wpadki tv