• Informacje na temat:

  nowe wydanie

Artykuły na temat: nowe wydanie
Zdjęcia na temat: nowe wydanie
Wideo na temat: nowe wydanie
 • Kaja Paschalska: Wydałam singiel. Jestem mega mega dumna

  Kaja Paschalska pochłonięta jest pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel pt. "Karma". – Jestem mega, mega dumna. Mam nadzieje, że się podoba wszystkim słuchaczom. Jest to dopiero zapowiedź tego, co będzie za chwilę – mówi agencji Newseria Lifestyle. Słyszeliście już? Nowy singiel tak dobry jak "Mała Chinka"?

 • Jessica Mercedes o przepychankach na przedsprzedażach: W Nowym Jorku nie było żadnej bitwy!

  przedsprzedaż. Tych rzeczy było wiele i sprzedawców było prawie tyle samo, co klientek. Zatem jak się kończyły jakieś rzeczy, to ci sprzedawcy szli do magazynu i przynosili nowe, więc nie było tam żadnej bitwy

 • Nowa płyta zespoły Pawła Małaszyńskiego!

  10 lutego ukaże się najnowsza płyta grupy Cochise, której liderem jest Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy". Krążek o nazwie „118” wydany zostanie nakładem wytwórni Metal Mind Production. Znajdzie się na nim 13 kompozycji napisanych w języku angielskim.

Dyskusje na temat: nowe wydanie
 • Re: "Klan": Zamiana miejsc, czyli nowe stare twarze u Lubiczów

  wysublimowanej rozrywki! Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki) Post Scriptum Tu można przeczytać ostatnie wydanie Nowego Pompona - http://www.nowypompon.pl/

 • Re: Gwiazdy po latach: "Detektyw Monk"

  Po obejrzeniu serialu brakowalo mi Monka ;) Zaczalem gromadzic i czytac ksiazki Lee goldberga o Detektywnie Monku. Posiadam wszystkie 13 ksiazek, ktore przetlumaczono na pl. Czekam z niecierpliwoscia na wydanie kolejnych 3 (1 wyszla w ang. a kolejne 2 wyjda w ang. w czerwcu tego roku).. Fajne uzupelnienie serialu o nowe historie kryminalne i ciekawostki. Zachecam do przeczytania :)

 • Re: Kariera w telewizji z romansem w tle

  już najwyższa pora zakończyć to polskie wydanie amerykańskiego tasiemca "Moda na sukces" serial stał się nudny ,nowe odcinki niezbyt ciekawe,fabuła na siłę naciągana wszystko kiedyś si ę kończy więc ten serial tez powinien mieć swój koniec.Małgosia Kożuchowska odeszła z klasą i cenię ją za to inne aktorki też może powinny odejść i byłby koniec przydługiego i nudnego tasiemca.Pozdrawiam.