• Informacje na temat:

  nowe wydawnictwo

Artykuły na temat: nowe wydawnictwo
 • Nowe wydawnictwa Björk

  Björk nagrywa właśnie swój kolejny album zatytułowany wstępnie "The Lake Album", oraz przygotowuje się do letniej trasy koncertowej. Na tym nie koniec atrakcji. Na półkach sklepowych mają się wkrótce ukazać nowe wersje jej albumów studyjnych oraz seria wydawnictw DVD.

 • Nowe wydawnictwo Fatboy Slima

  ...25 lutego, na sklepowe półki trafi nowe wydawnictwo Fatboy Slima, zatytułowane "Live On A Brighton Beach". Tym razem będzie to mix-album, będący zapisem jego DJ-skiego występu w rodzinnym mieście Brighton, który odbył się 6 lipca 2001 roku.

 • Fading Colours: Nowe wydawnictwa

  Nowe wydawnictwo Fading Colours oprócz materiału dźwiękowego będzie zawierać także teledyski do utworów "Black Horse" i "Sisters of the Night". Dla fanów grupy będzie to na pewno obowiązkowa pozycja na półce z płytami. Członkowie Fading Colours, oprócz pracy nad albumem z premierowym materiałem, ustalają obecnie terminarz koncertów na przyszły rok. Wiadomo już, iż wokalistka De Coy i jej...

 • Sonic Youth: Nowe wydawnictwa

  ...z krążka "Dirty" (2002). Będą tam również utwory ze stron B singli oraz wersje demo piosenek, które trafiły na płytę. Z kolei wydawnictwo z serii "SYR" zawierać będzie fragmenty koncertu, jaki zespół dał...

 • Agressiva 69: Wydawnictwo z atrakcjami

  W maju ukaże się wydawnictwo "Dirrrt" prezentujące wszystkie najważniejsze dokonania formacji Agressiva 69. Podsumowanie dotychczasowej kariery legendy polskiego industrialu wyda mała wytwórnia 2:47 records.

 • Johnny Cash: Pośmiertne wydawnictwa

  Wkrótce do sklepów trafi pięciopłytowe wydawnictwo, zawierające wiele niepublikowanych nagrań zmarłego 12 września Johnny'ego Casha. Nad przygotowaniem pamiątki po legendarnym wokaliście pracuje jego przyjaciel i producent Rick Rubin.

 • Christina Grimmie: Nowy utwór z udziałem wokalistki i kolejne pośmiertne wydawnictwo

  Stephen Rezza, chłopak tragicznie zmarłej Christiny Grimmie, opublikował utwór, w którym słyszymy wokalistkę. To jednak nie wszystko. Producent szykuje również specjalne wydawnictwo upamiętniające jego dziewczynę.

 • Agnieszka Hyży założyła wydawnictwo cyfrowe. Chce walczyć z fake newsami i hejtem

  .... - How2 to pierwsza w Polsce innowacyjna platforma. Wydawnictwo cyfrowe, które będzie tworzyło merytoryczne treści internetowe, niedostępne nigdzie indziej. To unikatowy content. Za jego...

 • Necrophagia: Halloweenowe wydawnictwa

  Dowodzona przez Killjoy'a amerykańska formacja Necrophagia przygotuje dla swoich fanów nowe wydawnictwa. Ukażą się one w Halloween, czyli 31 października. Mowa o EP-ce i DVD.

 • Nowe wydawnictwa Elvisa Costello

  Występy odbędą się się w klubie "Hi-Tone Cafe", mogącym pomieścić 250 osób. Data premiery, pierwszego w karierze Elvisa Costello, DVD nie jest jeszcze znana. W tym samym klubie Costello występował już ze swoim zespołem przed nagraniem "The Delivery Man". Album rejestrowany był w Oxford niedaleko Memphis. Obok premiery nowej płyty ukaże się także album z muzyką orkiestrową, którą skomponował Elvis...

Zdjęcia na temat: nowe wydawnictwo
Wideo na temat: nowe wydawnictwo
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2854 - 2857. Zwiastun

  Basia widzi Smolnego w objęciach Jadwigi!!! Jane torpeduje pomysł Basi na nową kampanię wydawnictwa. Nawet szef ulega wygadanej i pełnej wdzięku dziewczynie. Jane próbuje udobruchać Basię i zaprasza ją do modnego klubu. Tam okazuje się, jak Smolny spędza wieczorne spotkania biznesowe z Jadwigą!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1908.

  Na wieść o ucieczce Chowańskiego ze szpitala Krzepiński udziela w szpitalu kolejnego wywiadu, w którym oczernia Artura. Prosi też żonę, by z mieszkania, które wynajmował odebrała jego rzeczy. Lidce udaje się przekonać Zuzię do powrotu do treningów. Na boisku Filip przeprasza dziewczynę, że nalegał na seks. Przez kłopoty z nowym redaktorem, Klara jest gotowa zrezygnować z publikacji swojej drugiej książki. Wkrótce do Pyrki osobiście dzwoni prezes wydawnictwa. Tymczasem Agatę odwiedza Paweł.

 • "Pierwsza miłość": "Kim był mój ojciec?"

  W redakcji YOLO zjawia się nowy dziennikarz. Jan Stańczuk (Maciej Mikołajczyk) to klasyczny „spadochroniarz”, narzucony przez Zarząd wydawnictwa, co nie ułatwia jego stosunków z Redaktor Naczelną pisma. Dla Jana dziennikarstwo jest całym życiem. Wcześniej pracował jako reporter, zjeździł pół świata, nie wahał się docierać do rejonów ogarniętych wojną. Praca w mediach jest dla niego prawdziwą pasją i misją. Takie życie wymaga jednak poświęceń. Jan coraz jaśniej zdaje sobie sprawę, że przy...