• Informacje na temat:

  nowi aktorzy

Artykuły na temat: nowi aktorzy
 • "Ultraviolet": Nowi aktorzy w drugim sezonie serialu

  ...​Do obsady serialu "Ultraviolet 2.0" dołączyli kolejni aktorzy. Obok Marty Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskiego, Piotra Stramowskiego i Agaty Kuleszy widzowie zobaczą m.in. Martę Malikowską, Marcina Perchucia i Mariusza Ostrowskiego. Premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się w środę, 2 października, o godz. 22 w AXN.

 • "Znaki": Nowi aktorzy w obsadzie serialu

  Do obsady nowego serialu kryminalnego AXN "Znaki" dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawili się: Mirosław Kropielnicki, Mariusz Ostrowski, Rafał Cieszyński, Zbigniew Stryj i Paulina Gałązka. Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Andrzeja Mastalerza i Heleny Englert. Premiera serialu odbędzie się jesienią 2018.

 • Nowi aktorzy w "Przyjaciółkach"

  Aleksandra Popławska, Mikołaj Krawczyk, Paweł Królikowski i Mariusz Drężek dołączyli do obsady serialu "Przyjaciółki". Pierwszy odcinek drugiej serii - 28 lutego.

 • Nowi aktorzy w "Catwoman"

  Alex Borstein ( "Bad Boy" , "Showtime" ) i Michael Massee ("Kruk", "Amistad" , "Gra" ) dołączyli do obsady widowiska "Catwoman" . Zdjęcia do filmu, opowiadające o przygodach bohaterki rysunkowych opowieści wydawnictwa DC Comics, już trwają. Tytułową postać gra zdobywczyni Oscara Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "X-MEN 2" ).

 • Nowi aktorzy u Scorsese

  Vincent Laresca ( "K-PAX" ), Justin Shilton ("60 Seconds") i Brent Spiner ( "Star Trek: Nemesis" ) dołączyli do obsady "The Aviator" - najnowszego filmu Martina Scorsese ( "Gangi Nowego Jorku" ). Obraz jest historią życia ekscentrycznego milionera Howarda Hughesa. W tytułowej roli zobaczymy Leonardo DiCaprio ( "Gangi Nowego Jorku" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ).

 • Nowi aktorzy u boku Willisa

  Willis i Messner spotkają się na filmowym planie już po raz trzeci. Wcześniej aktorzy wystąpili wspólnie w wojennych "Łzach słońca" oraz sensacyjnej komedii "The Whole Ten Yards" , która trafi na ekrany wiosną. Bohater "Hostage" próbuje na prowincji odpocząć od miejskiego zgiełku i zapomnieć o krwawej jatce, w jaką zmieniła się jego ostatnia akcja w szeregach LAPD. Niestety, w nowym miejscu...

 • "Czas honoru": Nowe postacie, nowi aktorzy

  ...wojennym, ale też takim prywatnym, między postaciami. - Nowością w tej serii jest to, że będą nowe postacie, nowi aktorzy. To było nasze wspólne założenie, żeby przesunąć nieco akcent z tych głównych(...)Akcja specjalnej serii "Czas honoru - Powstanie" zacznie się pod koniec lipca 1944 roku, czyli w chronologii całego serialu stanowi powrót do wydarzeń wcześniejszych. To będzie opowieść o powstańczym...

 • Nowi aktorzy w "Upiorze z opery"

  Miranda Richardson ( "Jeździec bez głowy" ) i Simon Russell Beale ( "The Gathering" ) dołączyli do obsady kinowej adaptacji musicalu "Upiór w operze" Andrew Lloyd Webbera. Brytyjscy artyści, weterani sceny i ekranu, zagrają odpowiednio: Madame Giry, nauczycielkę baletu, oraz Monsieur Firmina, menedżera teatru. Zdjęcia do filmu rozpoczną się w październiku.

 • Aktorzy podzieleni

  .... Członkami SAG (98 tysięcy osób), kierowanej w przeszłości przez takie gwiazdy, jak Ronald Reagan i Charlton Heston, są głównie wpływowi aktorzy kinowi i najlepiej zarabiający aktorzy programów telewizyjnych wyświetlanych w porach najwyższej oglądalności. Do AFTRA (77 tysięcy osób) należą natomiast przede wszystkim aktorzy występujący w dziennych programach, wykonawcy radio wi i muzycy. Około 44

 • Weekend w kinie: Aktorzy i seniorzy

  ...autorstwa reżysera Szymona Jakubowskiego. Głównymi bohaterami filmu są trzej starsi panowie, którzy dokonują napadu na bank. To Eryk (Marian Dziędziel), Chudy (Lech Dyblik) i Tolek (Adam Ferency) - od lat są przyjaciółmi na dobre i na złe. Starsi panowie, zamiast się załamywać, biorą sprawy w swoje ręce. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy pod okiem kamer...

Zdjęcia na temat: nowi aktorzy
Wideo na temat: nowi aktorzy
 • "Diagnoza": Nowy serial TVN

  "Diagnoza" to 13-odcinkowy serial medyczny, do którego właśnie ruszyły zdjęcia. Główną rolę zagra w nim Maja Ostaszewska, a u jej boku pojawią się tacy aktorzy, jak Maciej Zakościelny, Sonia Bohosiewicz czy Adam Woronowicz. W "Dzień Dobry TVN" producentka Dorota Kośmicka-Gacke oraz Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz opowiedzieli o kulisach tworzenia serialu. /źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Nowy serial TVN "Lekarze"

  "Lekarze" w pigułce. Na co dzień niosą pomoc, ale każdy z nich ma swoją własną "kartę choroby". Kim są bohaterowie nowego serialu "Lekarze"? Z jakimi problemami zmagają się w życiu zawodowym i osobistym? Opowiadają Danuta Stenka, Marcin Perchuć, Piotr Polk i inni aktorzy grający w serialu.

 • "Alienista": Psychologia i kryminalistyka w XIX wieku

  Aktorzy i członkowie ekipy serialu "Alienista" opowiadają o początkach kryminalistyki w XIX wieku. Nowy serial z Dakotą Fanning będzie miał swoją premierę 19 kwietnia.

Dyskusje na temat: nowi aktorzy