• Informacje na temat:

  nowi klienci

Artykuły na temat: nowi klienci
 • "Dziewczyny z Dubaju": Nowy film Marii Sadowskiej

  Poznaliśmy kolejny projekt filmowy Marii Sadowskiej. Tym razem wyreżyseruje ona obraz oparty na książce Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju", w której autor zdradził kulisy "afery dubajskiej" z 2015 roku. Korzystając z dokumentacji sądowej, autor opisał w niej życie ekskluzywnych prostytutek wynajmowanych dla bogatych klientów. Film Sadowskiej wyprodukują Doda oraz jej mąż, Emil Stępień.

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

 • Nowy sezon "Kuchennych rewolucji"

  Już od czwartku, 28 lutego, nowy sezon "Kuchennych rewolucji", w którym Magda Gessler będzie miała pełne ręce roboty! Nowe restauracje, nowi właściciele i nowe wyzwania.

 • Nowy projekt Susan Sarandon

  Susan Sarandon, bohaterka filmów "Thelma i Louise", "Klient", "Olej Lorenza" oraz laureatka Oscara za rolę w filmie "Przed egzekucją", wystąpi w obrazie "Fallen Angels". Produkcja będzie adaptacją głośnego dramatu Noela Cowarda.

 • Ving Rhames: Nowy Kojak

  Słynny porucznik Theo Kojak powraca na ekrany telewizorów. W lipcu rozpoczyna się produkcja nowych odcinków popularnego w latach 70. serial u. W postać tytułowego bohatera wcieli się czarnoskóry aktor Ving Rhames ( "Mission: Impossible" , "Pulp Fiction" , "Świt żywych trupów" ). Przed laty słynnego Kojaka grał Telly Savalas.

 • Nowy film Rona Howarda

  Ron Howard prowadzi końcowe negocjacje w sprawie swego udziału w realizacji projektu "The Burial". Twórca przeboju "Grinch - Świąt nie będzie" ma film wyreżyserować. "The Burial" ma być zdecydowanie bardziej "mroczny" niż dotychczasowe realizacje Rona Howarda ( "Ognisty podmuch" , "Apollo 13" , "Zawód: Dziennikarz" , "Ed TV" ).

 • Nowy projekt Janusza Kamińskiego

  Janusz Kamiński przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu jako reżyser. Po debiutanckim filmie "Stracone dusze" zrealizowanym dla wytwórni New Line Cinema, słynny polski operator wyreżyseruje dla studia DreamWork pełen akcji dreszczowiec zatytułowany "Collateral".

 • "Hotel 52": Nowi goście

  Rozpoczęły się zdjęcia do nowej serii "Hotelu 52" , w której powrócą niektórzy hotelowi goście znani z pierwszego sezonu. Na ekranie zobaczymy ponownie: Laurę Samojłowicz, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Kwiatkowskiego i Rafała Królikowskiego i po raz pierwszy Filipa Bobka, znanego z serialu "BrzudUla" .

 • Odkrył nowy rodzaj wolności

  ...sytuację. - Nie podchodzę do tego na zasadzie: 'O, mój Boże, moje życie się zmieniło' - mówi aktor. - Wolę odpowiedź bardziej romantyczną - a mianowicie, że rodzina, którą założyłem, jest sytuacją...

 • "Trawka" - nowy serial w HBO

  Już we wtorek, 6 czerwca na antenie HBO pojawi się nowy serial komediowy "Trawka". Pomysłodawczynią serialu jest laureatka nagrody Emmy, Jenji Kohan. W rolach głównych zobaczymy Mary - Louise Parker ( "Anioły w Ameryce" ), która za rolę w "Trawce" nagrodzona została Złotym Globem oraz Elizabeth Perkins ("Duży").

Zdjęcia na temat: nowi klienci
Wideo na temat: nowi klienci
 • Nowy hit internetu! Tak Polacy walczą o darmowe hamburgery!

  Zobaczcie, co niektórzy Polacy są w stanie zrobić, aby dostać coś za darmo! W tym przypadku chodziło o hamburgera! W nowo otwartym centrum handlowym jedna z sieci fast food gwarantowała darmowe kanapki (o wartości 5 złotych!) stu pierwszym klientom! Ten film rozbawi Was do łez!

 • "M jak miłość": Odcinek 1383.

  Marcin ukrywa się z Mają w domku nad jeziorem, który należy do jego klienta i prosi Olka, by w tajemnicy przywiózł tam Szymka. W ślad za Chodakowskim na miejsce trafia także Ania. Tymczasem Artur przekonuje policję i prokuratora, że Marcin nie tylko porwał jego córkę, ale też prześladował i bił Izę. Z kolei Paweł na nowo zbliża się do Julki. Dziewczyna, ku jego zaskoczeniu, zaprzyjaźnia się z jego nową żoną Katią i zdobywa pracę w bistro Kingi jako menedżerka.

 • Zwiastun 1189. odcinka "M jak miłość"

  Marcin – na prośbę ojca – przyjmuje na nowo Emilkę do pracy… Nieświadomy, że senior ma z młodą opiekunką romans. Tymczasem Tomek wyznaje Asi, że jednak pragnie mieć kolejne dziecko. Z kolei w bistro pojawiają się „klienci” Jacka - pod wpływem dopalaczy - a ich widok odstrasza pozostałych gości. Michał Marszałek postanawia walczyć z Baryckim i niszczy skrytkę, w której mężczyzna ukrywał dotąd