• Informacje na temat:

  nowi konkurenci

Artykuły na temat: nowi konkurenci
 • "Zimna wojna": 86 konkurentów w walce o Oscara

  ..."Zimna wojna" jest jednym z 87 filmów, które będą w w przyszłym roku walczyć o Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ogłosiła właśnie pełną listę zgłoszonych produkcji. Tym samym nie udało pobić się ustanowionego przed rokiem rekordu - wtedy o Oscara walczyły aż 92 obrazy.

 • Kim są oscarowi konkurenci Holland?

  Nagrodzone Złotym Niedźwiedziem w Berlinie irańskie "Rozstanie" i uhonorowany w Cannes izraelski "Footnote" są wśród konkurentów filmu "W ciemności" Agnieszki Holland w rywalizacji o Oscara za najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

 • "Tylko Jeden": Blanka Lipińska prowadzącą nowy show Polsatu

  Łączy ich zamiłowanie do rywalizacji i wspólny dom, w każdym innym aspekcie są konkurentami. Nawet jeśli uda im się zaprzyjaźnić, na końcu i tak będą musieli ze sobą walczyć. O zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. "Tylko Jeden" to reality show tak nieszablonowe, jak jego przebojowa prowadząca.

 • Brenton Thwaites o filmie "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara": Miałem przewagę nad konkurentami

  Latający Holender spoczywa na dnie morza, sława Jacka Sparrowa dawno już przeminęła i wydaje się, że nie ma komu napadać na statki pod piracką banderą... Czy aby jednak na pewno? Z Brentonem Thwaitesem, młodą gwiazdą "Piratów z Karaibów: Zemsty Salazara", mieliśmy okazję porozmawiać pod rozpędzonymi rollercoasterami paryskiego Disneylandu.

 • "Love Island": Nowy uczestnik i tajemnica jego tatuaży

  ...zbliżyć się do uczestniczek reality show i szybko się z nimi zintegrować. Ponieważ "islandersi" regularnie otrzymują SMS-y z zadaniami do wykonania, Łukasz postanowił zmyślić treść wiadomości. Przed(...) w rzeczywistości nie otrzymał takiego polecenia od produkcji programu, to rozsierdziło jego konkurentów. Panie nie wydawały się tym małym kłamstewkiem przejęte, za to panowie byli naprawdę oburzeni. Damian...

 • Nowy kanał kulinarny w Polsce?

  Pierwszy polski kanał kulinarny, czyli Kuchnia.TV za kilka miesięcy może doczekać się konkurenta. Do Europy wkracza nowy kanał telewizyjny - Food Network. Jest szansa, że pojawi się także w Polsce.

 • Nowy talk-show w telewizji TVN

  Kilka dni temu informowaliśmy o nowym reality-show - "Ugotowani", który jesienią pojawi się na antenie telewizji TVN. Okazuje się jednak, że to nie koniec jesiennych nowości. TVN pracuje m.in. nad nowym talk-show.

 • Taylor Lautner: Nowy idol nastolatek

  ...się na zwolenników "Drużyny Edwarda" i "Drużyny Jacoba". - Niełatwo było zachować powagę i wygłosić tę kwestię - przyznaje Lautner. - Musiałem spojrzeć Robertowi Pattinsonowi w twarz i wypowiedzieć te(...) tym, że Edward i Jacob - podobnie jak ich od dawna zwaśnione rodziny, czyli Cullenowie i klan wilkołaków - muszą zapomnieć o swoim sporze, by skutecznie stawić czoła "nowo narodzonym", istotom powołanym...

 • Siles "Głębia": Klimat, który nic nie wnosi

  Coraz trudniej rozróżnić tych wszystkich nowych raperów, jednak Siles ma w sobie coś, co sprawia, że debiutanckiego albumu można posłuchać. Momentami nawet z przyjemnością, co w przypadku konkurentów wcale tak oczywiste nie jest.

 • Marcin Sójka wygrał "The Voice of Poland"!

  Marcin Sójka wygrał finał dziewiątej edycji "The Voice of Poland". Po zaciętej walce pokonał swoich konkurentów – Maksymiliana Kwapienia, Anię Deko i Natalię Zastępę. Uczestnik w finale zaśpiewał m.in. swój singel "Zaskakuj mnie", a dzięki zwycięstwu zgarnął 50 tys. złotych i podpisał kontrakt z Universal Music Polska.

Wideo na temat: nowi konkurenci
 • "Oko za oko": Odcinek 3. i 4.

  Odcinek 3.: Po śmierci Oliviera trwa śledztwo - i tym razem dowody prowadzą Wysockiego do baru "Hawajska Bryza". Prokurator odkrywa, że młody trener był uczulony na orzeszki arachidowe. I że zmarł, bo alergen trafił do jego posiłku. Konstanty bada za to nowy trop, który wiąże się z Józefem Rowickim, konkurentem Gajewskiego z rynku plastiku. Tymczasem Anna odbiera telefon ze szkoły - z informacją, że Zuza poszła na wagary i zniknęła. Stan zdrowia Marii, która nadal jest w areszcie, gwałtownie...