• Informacje na temat:

  nowi serialowi

Artykuły na temat: nowi serialowi
 • "Będzie dobrze, kochanie": Nowy serial TVP2

  "Będzie dobrze, kochanie" to nowy serial Telewizji Polskiej. Głównych bohaterów produkcji grają Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz, a zdjęcia realizowane są... w domach aktorów.

 • "30 srebrników": Nowy hiszpański serial HBO

  Nowy hiszpański serial HBO Europe "30 srebrników" będzie miał swoją światową premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Produkcja wyreżyserowana została przez nagradzanego filmowca Álexa de la Iglesię, który wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem Jorgem Guerricaechevarríą jest także współautorem scenariusza.

 • Nowy serial z uniwersum "Gwiezdnych wojen"

  Powstaje kolejny serial, którego akcja rozgrywać się będzie w świecie "Gwiezdnych wojen". Jak podaje portal "Variety", jego autorką i showrunnerką będzie Leslye Headland, współtwórczyni świetnie przyjętego serialu Netfliksa zatytułowanego "Russian Doll". Według skromnych informacji odnośnie nowej produkcji, ma ona spojrzeć na świat odległej galaktyki kobiecym okiem.

 • ​"Spisek przeciwko Ameryce": Nowy serial HBO

  ...") jako rabin Lionel Bengelsdorf, polityczny konserwatysta, który niedawno przeprowadził się z Charleston w Karolinie Południowej i wykorzystuje nadarzającą się okazję, by objąć prominentne stanowisko...

 • "Sexify": Nowy polski serial Netflixa

  W Warszawie ruszyły zdjęcia do nowego serialu Netflix - Sexify. To trzecia polska produkcja oryginalna Netflix i pierwsza skierowana głównie do młodych widzów. Za scenariusz i reżyserię odpowiadają Piotr Domalewski (​"Cicha noc") i Kalina Alabrudzińska (​"Nic nie ginie"). W rolach głównych wystąpią: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska.

 • "White Lines": Nowy serial twórcy "Domu z papieru"

  Od 15 maja w serwisie Netflix oglądać możemy 'White Lines" - nowy serial Álexa Piny, twórcy nagrodzonego znanego widzom Netflixa dramatu kryminalnego "Dom z papieru".

 • "Motyw": Nowy serial TVN-u od 3 marca

  Nowy serial TVN-u "Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie... Losy bohaterów widzowie będą śledzić od 3 marca, w każdy wtorek o godz. 21.30.

 • Netflix: Nowy serial "Outer Banks" już od 15 kwietnia

  Mieszkający w nadmorskim miasteczku nastolatkowie ruszający na poszukiwanie skarbu. Tak zaczynała się fabuła "Goonies", kultowego filmu z lat 80. ubiegłego wieku, nakręconego według pomysłu Stevena Spielberga. Ten sam punkt wyjścia do opowiadanej historii ma najnowszy serial Netfliksa "Outer Banks". Właśnie zadebiutował jego zwiastun, a serial będzie dostępny na platformie od 15 kwietnia.

 • "The Eddy": Nowy serial Netflix z Joanną Kulig

  8 maja na platformie Netflix pojawi się serial "The Eddy", w którym jedną z głównych ról zagrała Joanna Kulig. Do sieci trafił już pierwszy zwiastun tej produkcji. Wśród jej twórców jest Damien Chazelle, reżyser nagradzanych filmów "Whiplash" i "La La Land".

 • "Little Voice": Powstaje nowy serial J.J. Abramsa

  Bohaterką serialu "Little Voice" będzie Bess King, utalentowana artystka, która ma problem z realizacją swoich marzeń. I która próbując wspiąć się na szczyt, musi zmagać się z odmowami, brakiem miłości i skomplikowaną sytuacją rodzinną. Produkcja ma nie tylko opowiadać romantyczną historię. Będzie jednocześnie stanowić swoisty list miłosny do nowojorskiej różnorodności muzycznej...

Zdjęcia na temat: nowi serialowi
Wideo na temat: nowi serialowi
 • "Rodzinny interes": Nowy serial TV Puls

  Już od marca w TV Puls nowy serial - "Rodzinny interes". Poznaj rodzinę Wrzosków i Majewskich!

 • Nowy serial "Będzie dobrze, kochanie"

  Rusza "#BędzieDobrzeKochanie", nowy serial o miłości w czasach koronawirusa. Premierowe odcinki w czwartek i piątek, od 20:40 w TVP2. Serial jest realizowany w domach aktorów! Będzie przypominał połączenia wideo przez internet. Głównymi bohaterami są młodzi narzeczeni - Justyna i Artur, którzy mieli zaplanowany ślub, jednak epidemia pokrzyżowała ich plany.

 • Ilona Łepkowska: Nowy serial historyczny

  Ilona Łepkowska pracuje nad nowym serialem kostiumowym. Jego akcja ma się toczyć w czasach I wojny światowej, produkcja jest bowiem związana z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dyskusje na temat: nowi serialowi
 • Re: "Na Wspólnej": Nowi bohaterowie i nowe romanse

  Już widzę jak wzrasta oglądalność po zaangażowaniu tego aktorskiego drewna Królikowskiego/co za ironia w roli nauczyciela !!!/.Producenci myślą,że ci wszyscy amatorzy serialowi/oprócz pana K.jeszcze Wesołowski/przyciągają widzów niech zobaczą ranking na Interii końcówka tej listy z ocenami internautów wygląda tak Królikowski 1,Wesołowski 1,1,Fido 1,Kasprzykowski 1,2 itd!!!!

 • Re: ​Rewolucja i nowi bohaterowie w "Na Wspólnej"!

  Uwielbiam ten serial! Pokazuje prawdziwe życie... Bardzo się przywiązałam do każdego z bohaterów, oglądam go już w końcu przez 10 lat! Mam nadzieje, że nigdy się nie skończy! hehe Ja również bardzo chętnie oglądam:) 100 lat serialowi!

 • Re: Na uczuciowym zakręcie

  Wg mnie nowi aktorzy Gawryło, Wiki, Agata, Przemek dali temu serialowi troche pałeru. Zoska czy Kuba przynudzli w tym filmie.