• Informacje na temat:

  nowicka

Artykuły na temat: nowicka
 • Nie żyje Helena Nowicka

  ...16 czerwca 2016 roku zmarła w Łodzi Helena Nowicka, kierownik produkcji filmów fabularnych - poinformowało Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Miała 87 lat.

 • Jan Nowicki: Osiemdziesięciolatek

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana kończy we wtorek, 5 listopada, 80 lat! Z tej okazji przypominamy jego najwspanialsze ekranowe wcielenia.

 • ​Jan Nowicki o Jerzym Gruzie: Dysponował nadmiarem talentu

  - To człowiek, który dysponował nadmiarem talentu. Jego śmierć urwała kawałek serca przyjaciołom, polskiej telewizji, ale też Warszawie - powiedział PAP w niedzielę, 16 lutego, aktor Jan Nowicki wspominając zmarłego reżysera i scenarzystę Jerzego Gruzę.

 • Jan Nowicki nie wyręcza już św. Mikołaja

  "Musiałem się wycofać, bo lata robią swoje, a nie znalazłem następcy" - powiedział PAP Life Jan Nowicki, który przez wiele lat przebierał się za świętego Mikołaja i rozwoził prezenty mieszkańcom wsi Krzewent. Aktor wciąż jednak obdarowuje innych m.in. za pośrednictwem "Świątecznej paczki". Propozycji ról nie dostaje, ale na brak zajęć nie narzeka. Niedawno założył Wydawnictwo Jana.

 • Kasia Nowicka: Ośmielił mnie Andrzej Smolik

  Kasia Nowicka, wokalistka zespołu Futro, którego debiutancka płyta ukazała się właśnie nakładem firmy Sissy Records, twierdzi, że bardzo wiele dała jej współpraca z Andrzejem Smolikiem przy jego solowej płycie. "Potraktowałam to jako rozgrzewkę i sposób na zrzucenie z siebie tremy" - powiedziała w wywiadzie dla INTERIA.PL.

 • Jan Nowicki: Nie chcę się spieszyć

  Skończył 80 lat. Choć w dorobku ma setki ról, zamiast oglądać się za siebie, woli patrzeć w przyszłość. W grudniu zobaczymy go w kinach w filmie „Pan T.”, gdzie wciela się w kombatanta.

 • Patrycja Nowicka z "Must Be The Music" w nowej odsłonie

  ..."Emotional Killer" to pierwszy oficjalny singel Pejota, 20-letniego kompozytora i producenta muzyki elektronicznej. W nagraniu zaśpiewała 16-letnia Patrycja Nowicka, która błysnęła w szóstej edycji "Must Be The Music".

 • Jan Nowicki zamiast... Lecha Wałęsy

  W filmie "Fanatyk" - opowiadającym historię zagorzałego wędkarza - miał zagrać Lech Wałęsa. Ponieważ nie odpowiedział na zaproszenie reżysera, zastąpił go Jan Nowicki.

 • Jan Nowicki uhonorowany

  Polski aktor Jan Nowicki odebrał w sobotę, 17 września, nagrodę specjalną III Kijowskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego za wkład w rozwój europejskiej kinematografii. Nowicki przyjechał na Ukrainę na zaproszenie dwóch odbywających się równolegle imprez filmowych.

 • Łukasz Nowicki: Jestem w totalnym niedoczasie

  Nuda nie jest niczym złym, tęsknię za nudą - twierdzi Łukasz Nowicki. Jego marzeniem jest dzień, w którym mógłby się delektować długim snem i czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi.

Zdjęcia na temat: nowicka
 • Maciek (Łukasz Nowicki)
 • Halinka Mlynkova i Łukasz Nowicki
Wideo na temat: nowicka
 • Nowicki o Bławucie

  Ja wiem, że dzisiaj "dobry człowiek" to brzmi jak "idiota", ale dla mnie to określenie nadal jest w cenie - Jan Nowicki o reżyserze "Jeszcze nie wieczór", Jacku Bławucie.

 • Jan Nowicki aktor głodny wyzwań

  Skończył 80 lat. Choć w dorobku ma setki ról, zamiast oglądać się za siebie, woli patrzeć w przyszłość. W grudniu zobaczymy go w kinach w filmie „Pan T.”, gdzie wciela się w kombatanta.

 • Łukasz Nowicki: Jestem w totalnym niedoczasie

  Nuda nie jest niczym złym, tęsknię za nudą - twierdzi Łukasz Nowicki. Jego marzeniem jest dzień, w którym mógłby się delektować długim snem i czasem spędzonym z rodziną i przyjaciółmi.

Dyskusje na temat: nowicka
 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Pani dr. Anna Nowicka jest doskonałym lekarzem w serialu szpital, ponieważ jest troskliwa jak mama dba o swojego pacjenta w serialu szpital, jest spokojna, opanowana i uśmiechnięta przez takiego wspaniałego lekarza jakim jest dr. Anna Nowicka chciało by się być przez dr. Annę Nowicką być zbadanym. Kiedy moja ulubiona pani dr. Anna Nowicka będzie w nowym odcinku serialu szpital bo za nią jako widz

 • Re: Seksbomby małego ekranu

  Ewa Lemańska grała Marynę w Janosiku.

 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Pani dr. Anna Nowicka jest doskonałym lekarzem w serialu szpital, ponieważ jest troskliwa tak jak mama o swojego pacjenta w serialu szpital, jest spokojna opanowana i uśmiechnięta prez takiego wspaniałego lekarza jakim jest dr. Anna Nowicka chciało by się przez panią dr. Annę Nowicką być zbadanym czekam na kolejne odcinki serialu szpital z moją ulubioną panią dr. Anną Nowicką, fanka serialu

 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Bardzo lubię panią doktór Annę Nowicką, jest doskonałym lekarzem, uśmiechnięta, pogodna umie pomóc. Przez takiego spaniałego lekarza panią Annę Nowicką jaka jest w serialu szpital chciała bym być przez nią leczona. Czekam po wakacjach na dalsze odcinki szpitala z panią doktór Anną Nowicką. Serdecznie pozdrawiam panią doktór Annę Nowicką fanka serialu szpital.

 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Gdy oglądam powtórkowe odcinki serialu wybieram tylko te w których bierze udział dr.Anna Nowicka jest wspaniała,szczególnie jeśli jej pacjentami są dzieci,czekam na nowe odcinki z dr.Anną Nowicką byleby było ich więcej :) :)

 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Chciała bym, żeby wszyscy lekarze byli tacy dobrzy jak jest w seralu szpital pani doktór Anna Nowicka. Chorzy żeby byli by szczęśliwsi. Czekam na nowe odcinki serialu szpital we wrześniu z moją ulubioną panią doktór Anną Nowicką. Serdecznie pozdrawiam moją ulubiną panią doktór Annę Nowicką fanka serialu szpital.

 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Bardzo lubię panią doktór Annę Nowicką, ponieważ jest doskonałym lekarzem pediatrą przez którego, każdy pacjent chory w serialu szpital, może liczyć że może być zbadany przez takiego dobrego lekarza takim jak jest pani dr. Anna Nowicka. Serdecznie pozdrawiam moją ulubioną panią doktór Annę Nowicką fanka serialu szpital.

 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Bardzo lubię panią doktór Annę Nowicką, ponieważ jest doskonałym lekarzem umie pomóc choremu. Kiedy oglądałam wczoraj powtórkowy odcinek szpital zrozumiałam jakim moja ulubiona pani dr. Anna Nowicka jest wspaniałym lekarzem. Do małych dzieci podchodzi tak jak własna mama. Nie mogę się już doczekać odcinka serialu szpital moją ulubioną panią dr. Anną Nowicką. Bardzo ją lubię. Serdecznie pozdrawiam

 • Re: dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  Bardzo lubię panią doktór Annę Nowicką, jest spaniałym lekarzem pediatrą aż przyjemnie przez takiego lekarza być badanym, że odcinki serialu szpital bardzo przyjemnie się ogląda. Składam pani doktór Annie Nowickiej najlepsze życzenia imieninowe które obchodzi 26 lipca tak jak ja. Czekam na kolejne premierowe odcinki szpital po wakacjach razem z moją ulubioną panią doktór Anną Nowicką. Serdecznie pozdrawiam panią doktór Annę Nowicką. Fanka serialu szpital.

 • dr Anna Nowicka (Sylwia Oksiuta)

  śliczna pani dr słowiańska uroda dobra gra